Esiyle evlendigi icin pisman olan var mi?

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
ben daha çok yeniyim ve çok şükür ki çok mutluyum...Y Y2684 inşallah sen de çok mutlu olursun herşey düzelir canım...bişey daha kendi yöntemlerinizle korunmayın bence hiç güvenli değil...sadece anne adayı olmanın keyfini sonuna kadar yaşayabilmen için naçizane fikrim...

ben daha çok yeniyim ve çok şükür ki çok mutluyum...Y Y2684 inşallah sen de çok mutlu olursun herşey düzelir canım...bişey daha kendi yöntemlerinizle korunmayın bence hiç güvenli değil...sadece anne adayı olmanın keyfini sonuna kadar yaşayabilmen için naçizane fikrim...

hic anlamadim dedigini

anlatayım ozaman...ben evliliğimde çok yeniyim ve çok mutluyum dedim bu birincisi...ikincisi zaten Y Y2684'e gönderilmiş iyi dilekler ve doğum kontrol ilacı kullanmıyorum kendi yöntemlerimiz var dediği için de bence kendi yöntemlerinizle korunmayın çünkü bu stresli dönemde hamile kalırsan anne adayı olmanın keyfini yeterince çıkaramayabilirsin bu da benim naçizane fikrim zaten dedim....anlaşılır oldu mu...

eşim yok ama bana talip olan çoçukla tanıştığıma çok ama çok pişmanım...

ben %100 pişmanım evlenirken de tereddütlerim vardı ama bu şekilde olacağını da düşünmemiştim doğrusu ortak tek bir noktamız yok eşimle

merhaba pişmanım cooook.evlenırken tereddut etmedım o buyuleyıcı bir adamdı durust akıllı birıydı.ama benı aldattı hamıleyken.ınsanlar degişiyor erkekler bencıl söz konusu kendılerı olunca kendılerını rahatlatıp yanlış birsey yapmadıklarına inandırıp once kendılerını sonra sızı aldatıyorlar.ve hep affedılmeyı beklıyorlar.evlımısınız bilmiyorum.evliligi onaylamıyorum.şimdiki aklım olsa asla evlenmezdım.sevgiliyken daha kıymetlı oluyorsunuz.sevgiler

Sevgili kardeslerim..ah hic kimse bilemiyorki evlilikte neler olabilecegini neler yasabilecegini..hic kimsede bu bilinmezlik icinde imzayi atmiyormu..hangi birimiz mutsuz olacagiz diye evleniriz ki..deli gibi sevdigin inandigin insan evlendikten sonra bambaşka biri haline gelebiliyor.ve tabiki o evliligin ne tadi ne tuzu kaliyor pismanliklar basliyor..ya inceldigi noktada evlilik sonlandiriliyor ya da bir cok seyin hatirina katlaniliyor....bende pisman olup ayrilanlardanim....

sevgimle.

ben pisman deyilim,aksine cok mutluyum,allah herkeze nasip etsin

zaten önemli olan hic pisman olmamak sevgi saygi mutluluk icin de bir ömür boyu bu birlikteligi devam ettirmek..pisman olmayanlar hayatlari boyuda hic olmasinlar tek dilegim bu..
sevgimle

ben asla pişman olmayanlardanım iyiki onunla evlenmişim o benim hayatımın anlamı

öyle Pişmanim Ki,eşimle 1.yilimizda Evlendik Nasil Olsa Hiçbirşeyimizi Saklamamiştik Birbirimizden Ya Zaman Kaybetmenin Ne Anlami Var Nasilsa Seviyoruz Ya,henüz 1 Ay Oldu Evleneli,evimden Gelin çikarken 1 Damla Göz Yaşi Bile Dökmemiştim Ama 1 Aydir Ağliyorum,eşimle Evimizi Kendimiz Kurduk O Kadar Sikintilar çektikki Bu Süreçte,var Olupta Yanimizda Olmayan Ailesi,karmakarişik Bir Düzenin Içine Girdim,ve Ben Malesef Ki çok Pişmanim,ailemin Uyarilarini Dinlemeden Evlendim
Abim özellikle Nikahima Birkaç Gün Kala Emin Misin şuan Bulunduğun Durumdan çok Daha Kötü Bir Duruma Düşüeceksin,kaldirabilecek Misin Dediğinde öyle Emindim Ki Kendimden,
Ama Evlendim Daha Ertesi Günü Bilmediğim Neler, Ne Borçlar çikti önüme,çalişan Bir Bayanim Ve Inanin Artik Kendime Ait Bir Paket Sigaram Bile Olmuyor,
Sabahin 6:30 Unda Kalkip Gece 9 Da Eve Geliyorum Ve Boşuna çabaliyorum...sevgi Fedakarliktir Elbet Ama öyle Vadireler Atlattikki Artik Tam Borçlarimiz Azaldi Derken önüme Geçmişten Kalan Borçlari çikiyor,daha şimdiden Pişmanin Bir ömür Diye çikmiştik Bu Yola Ama Sanirim öyle Olmayacak,önüm Karanlik Yarin Ne çikacak Diye Korkuyla Yaşiyorum,kizlar Aklinizi Kullanin Mantik Evliliği Yapin Daha 23 Yaşindayim Ve Kendimi 40 Li Yaşlarda Hissediyorum,birgün Boşanacağimi Bilerek Bu Evliliği Yürütmeye çalişiyorum,allah Hepimiz Için Hayirlisini Verir Inşallah,
Benimi anlattin!sanki ayni seyleri duyuyor gibiyim,4 yildir borclariyla savasmaktan halim kalmadi artik,onlarida biraktim biraz tatli dil,biraz guler yuzde yeterdi tum bu cektiklerime ragmen,gecmiste yiyen yemis atmis bir kenara onu,elinden tuttum,insan yerine koydum ama hic kimseye hakettginden fazla deger vermeyecekmissin bunu anladim,kendime ait paralarida hep onun yoluna harcadim,su anda sifira sifir elde var sifir,ustelik evlenirken bana bir kurus masraf bile yapmadi,tek bir bilezik takmadi ama bana ait olan ve ailemin taktigi bilezikleri babasinin maliymis gibi bir guzel yedi,allahindan bulsun derimde baska sey demem,hakkimida asla helal etmem,gece cok fenalastim,olecegimi sandim biran,uyandi soyle bir bakti ve geri uyudu,sabahda ben hastayim diye kapiyi carpip cikti,insan insanla evlenmeli bence,cok pismanim cok tarif edilemez,cok yorgunum ve kendimi cok kotu hissediyorum,rabbim onada bana yasattiginin 5 bin katini yasatsin,ne bakacak kimsem var nede bir bardak su verecek biri,allah onuda bundan beter etsin dilerim.

ben asla pişman olmayanlardanım iyiki onunla evlenmişim o benim hayatımın anlamı

Benimi anlattin!sanki ayni seyleri duyuyor gibiyim,4 yildir borclariyla savasmaktan halim kalmadi artik,onlarida biraktim biraz tatli dil,biraz guler yuzde yeterdi tum bu cektiklerime ragmen,gecmiste yiyen yemis atmis bir kenara onu,elinden tuttum,insan yerine koydum ama hic kimseye hakettginden fazla deger vermeyecekmissin bunu anladim,kendime ait paralarida hep onun yoluna harcadim,su anda sifira sifir elde var sifir,ustelik evlenirken bana bir kurus masraf bile yapmadi,tek bir bilezik takmadi ama bana ait olan ve ailemin taktigi bilezikleri babasinin maliymis gibi bir guzel yedi,allahindan bulsun derimde baska sey demem,hakkimida asla helal etmem,gece cok fenalastim,olecegimi sandim biran,uyandi soyle bir bakti ve geri uyudu,sabahda ben hastayim diye kapiyi carpip cikti,insan insanla evlenmeli bence,cok pismanim cok tarif edilemez,cok yorgunum ve kendimi cok kotu hissediyorum,rabbim onada bana yasattiginin 5 bin katini yasatsin,ne bakacak kimsem var nede bir bardak su verecek biri,allah onuda bundan beter etsin dilerim.

CANIM yasadiklarin kolay seyler degil ve elbette ceken bilir.yani sen yasadin sen biliyorsun..birtanem etme beddua icinin ofkesiyle yasadiklrinin siniriyle hep bu düsüncelerle oldugun icin agzindan bu laflar cikiyor ama..illahi takdir var.inan bana burasi cennet ve cehennem insanlar yaptiklarinin bedellerini hepsini burada ödüyorlar bir sekilde..bunu da zaman icinde zaten goruyoruz...ahiret mutluluk tarafi..buradan giderken sadece bedenimiz toprak oluyor ruhumuz baki kaliyor..ben hep derim insanlar ne ekerlerse onu biciyorlar.esin ektiklerini hep bicecek tatlim ...sende bunlari goreceksin..sen hep guzel kalbini iyi niyetlerde guzel düsüncelerde tut..bu guzellikler mutlaka sana dönecek inan bana seni sevgimle optum

aldatılmak korkunç bişeydir mutlaka.
allah korusun ben 3 yıllık evliyim öncesindede bi dokuz yıl var,
valla pişman olmak gibi bi lüksüm yok galiba..

acılan konu ne kadar guzel gidiyor...kisiler bu anlamda yasadiklarini guzel bir dille anlatiyorlar...iyisi yada kötüsüyle..amac acilan konunun ismine yakisir bir sekilde...

allah agzinin tadini hic bozmasin hep guzelliklerin devam etsin ve hic bir zaman pismanliklar getirecek olaylar yasatmasin

sevgimle

Aslinda beddua etmeyi hic sevmiyorum ama bazen bicak kemige oyle dayaniyorki insan elinde olmayarak yapiyor iste,allah affetsin ne diyeyim,yaptiklari yetmezmis gibi birde gunaha sokuyorlar insani,mina sen gercekten cok hossun,allah seninde gonlune gore verir insallah.

Aslinda beddua etmeyi hic sevmiyorum ama bazen bicak kemige oyle dayaniyorki insan elinde olmayarak yapiyor iste,allah affetsin ne diyeyim,yaptiklari yetmezmis gibi birde gunaha sokuyorlar insani,mina sen gercekten cok hossun,allah seninde gonlune gore verir insallah.

Ben seni oyle iyi anlayabiliyorum ki tatlim, iste sözlerim de bu yuzdendi...bilirim ben o bicagin kemige dayanma durumlarini ...sen de ben yaslara gelince benim olgunlugumda olunca bu soylediklerim icin daha da hak vereceksin..
sen de cok hos ve guzel bir yureksin..kalbinden gecenlerin hepsi gerceklessin canim..

sevgimle

Sevgili kardeslerim..ah hic kimse bilemiyorki evlilikte neler olabilecegini neler yasabilecegini..hic kimsede bu bilinmezlik icinde imzayi atmiyormu..hangi birimiz mutsuz olacagiz diye evleniriz ki..deli gibi sevdigin inandigin insan evlendikten sonra bambaşka biri haline gelebiliyor.ve tabiki o evliligin ne tadi ne tuzu kaliyor pismanliklar basliyor..ya inceldigi noktada evlilik sonlandiriliyor ya da bir cok seyin hatirina katlaniliyor....bende pisman olup ayrilanlardanim....

sevgimle.

yasadiklarini ozetler misin neden ayrildin, bu konuyu bunu icin acmistim yani ayriliklara sebep neler oldu neden pisman oldunuz

yasadiklarini ozetler misin neden ayrildin, bu konuyu bunu icin acmistim yani ayriliklara sebep neler oldu neden pisman oldunuz

benim ayrilmamin sebepleri, tabi bunlar bana ait olanlar genelleme yapmiyorum.erken yasda evlenmem, esimle cok kisa surede birbirimizi tanima suresi yani 6 ay icinde tanisip evlenme..bir kisi diye evlendigin insanin 4 kisi oldugunu gormek..anne ve kardesleri..cok baslarda cekilen gecim zorlukları..kendi dunyamizda tasiyamadigimiz ölüm (kazada evlat kaybettik) ve tabi yillar sonra da gelen maddi bollugun getirdigi erkek acidan rahatsizliklar umarim anlamissinizdir :)

bunlar pisman olmama yetti de artti bile

sevgimle

canım çok üzüldüm umarım düzelir allah yola getirsin oda sonunda senin kıymetini anlar. inşallah bu tez zamanda olur.çekilen her çilenin karşılığı burada olmasada öbür dünyada karşılığını bulur gönlünüzü ferah tutun allah yardımcınız olsun

X