eşiniz en son ne zaman "seni seviyorum" dedi

bu sabah 11de talk ta konuştuk ben işteydim oda işten sabah geldi o evden bende işten yazışırken kapamadan seni seviyorum dedi bizde hergün söylenir sevgi sözcükleri..

öyle deme feraye belki gösteremiyordur benimkide bana hiiiiiiiiiiiiç demez bazen şüphe ediyorum

Demin telde konuşurken :asigim: Şeniz

Her tel kapatmada hele bi unutsun demeyi naniknanik

selam güseller demin kocişim işten geldi yemek yedi ve bana uzun uzun bakarak seni seviyorum dedi ben sadece baktım karşılık vermedim şaşırdım acaba bu forma girip yazdıklarımı mı okuyo ne:sm_confused:

bugün sabah "günaydin askim, iyi uyudunmu?" dedi, ve ardindan "canimmmm seni cok seviyorum" dedi...
Ay canim, bende onu cok seviyorum

uzun zamandir duymuyorum.eskiden en cok ben derdim demesem bile not halinde yazar aynaya asardim ise giderken görsün diye sonra baktim hep ben hep bennnn onda bir sey yok bende biraktim artik.sevsede olur sevmesedeeeeeee suan gözümde bile yok

valla yarim saat olmadi yeni dedi dungecede demisti isteyken 100 kere ariyo her aradinda kapatirken diyo iyi yani diyo umarim bikmaz bir gun

Hatırlamıyorum zaten aklına gelip kendiliginden demez anca ben ite kaka söyletirim....illa seni seviyorum demeklemi sevilirmiş sık söyulenince anlamını yitirirmiş seni seviyorum cümlesi....hem fazla söylerse şımarırmışımmmmmm........tatlicadiarzutatlicadiarzu

sevgilim hergün söyler sağolsun ama ben daha fazla söylerim genelde onun cevabı ben de seni seviyorum olur ben pek fırsat bırakmam da söylemesine :roflol:

bu gece mesaj olarak yazmış seni çok seviyoruuum diye :asigim:

benim canim kocacim da tanistigimiz gunden beri 4 sene oldu hergun 5 6 kere duruma gore daha fazlada soyler,onunkadar olmasada bende soylerim sevgisini de cok guzel gosterir canim benim umarim birgun bikmaz yoksa cooooooook uzulurum coooooooooook

valla sürekli birbirimize söyleriz çok sevdiğimizi.en son biraz önce işe gelirken söyledik birbirimize

sabah evden cıkarken bir öpücük eşliğinde söyledi benim kocişim sürekli söyler şşşttrreeesssli olmadıgı zamanlarda tabi:)

Gözümüz yok allah artırsın eksiltmesinde , ne ballandırmışsınız heee :mymeka: bulan var bulamayan var , bi yerimiz şişecek sonra benneyaptımki

kocişinde ağzından kerpetenle sökerim bu lafı..
aramızda geçen diyaloglar;

-- beni seviyormusun canıımm,:asigim:
-- evet......................(sessizlik)
--ahmeett beni sevdiğini söylerken niye duvara bakıyonfisfisfis

--seni seviyorum kocacımm:asigim:
--bende şakkıdı
laa desene manda kafa , seviyorum hemde çok:kızgın:..

--cicişimm ben seni çok seviyorum:asigim:
-- sergücüüüm çok söyleyince anlamı kalmaz..........
--höööö:1shok:

ama yinede sefiyomm,ben bu adamı naapiimm :asigim:

eşiniz ya da sevgiliniz en son ne zaman "seni seviyoru" dedi benimki bana demiyoooooor:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

her göz göze geldiğimizde,içimiz kıpır kıpı kaynadığı zaman birbirimize söyleriz...seni seviyorum kelimesini birbirimize söylemek için hiç bir zman ertelemeyiz...ertelemeyelimmm

bizde söyleriz bugun telde ben söyledem eşimde bende dedi çünkü iş yerindeydi
bi dugunde bana yiyecek gibi bakması içimi bi hoş yapmmıştı evliligimiz 11 yıl biticek aynı yeyacanı duymak güzel
bu güzel evlilikten 2 dunya güzel cocuklarımız var alah bagışlasın

X