eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

Her ay kutlama disinda hakli buldum. Bende sen gibiyim bu dusuncelere sahibim. Bunalirim boyle bi erkekle evli olsam. Yurutemem sahsen. Her seyi gectim gun icinde bi nasilsini esirgiyorsa otur dusun yani. Siz gram uyusmuyorsunuz. Bu bekarken belli olmustur sen bu adami tanimadan mi evlendin? Evlilige can getirecek hareket katacak seyler bunlar. Yapmak istememesi cok tuhaf. Bi orta yol bulmaniz gerek. Kaldi ki birak bence artik soylemeyi. Anlamiyor nasilsa bosa yipratma kendini.

Ee iyide bu adam çok yoğun çalışıyorsa elbet uyuyacak robot değilki bir yerde insan yani, işten geldiğinde film izleyelim diye diretiyorsan adam mecburi oturuyordur tv başına eee haliyle izlerken de uyuyor ister istemez...

Eşimde aynı şekilde işi yorucu akşam geldiğinde zaten yarı baygın halde üzerini değiştirip kendisini koltuğa attığı anda uyuyor ne diyeyim kalk uyuma gezmeye gidicez mi diyeyim uyurken bile elimi tutmaya çabalaması beni mutlu etmeye yetiyor fazla atraksiyona gerek yok...
Hafta sonları gidin gezmeye tozmaya yada illa bir nefes almak için kullandığı izinler olur o günleri değerlendirin...

Kutlamalar banada her zaman komik gelmiştir, arada bir tatlı küçük sürprizlere amenna ama yok bugün bana seni seviyorum dediğin günün yıl dönümü hadi pasta alalım, yok ilk elimi tuttuğun gün hadi kutlayalım, sevgililer günü hadi kutlama pfff inan çok sıkıcı...

Ayrıca mıç mıç ilişkiler için söylenen bir laf var "çok muhabbet tez ayrılık getirir" bknu çıkarmaya gerek yok evlilikte bile bazen resmiyet ciddiyet vs. İyidir iyi...

o kadar çok söyledim ki... bak dedim çevrendeki yeni evlilere bilmem ne diye örnek bile verdim aynılarını ona da anlattım bir iki gün iyi sonra aynı
Bazı insanlar başlarına ciddi problemler gelmedikten sonra değişmezler. aynı kalırlar. Bu nedenle bu konuda ne kadar ciddi olduğunu göstermelisin. Gerekirse gitmekle ayrılmakla tehtid etmeli ve gitmelisin. Yine 1 ay değişir sonra aynı devam eder sonunda kabullenirsin yada temelli bitirirsin

inşallah bir gün bende geride kaldı o günler derim.. bende alıştırmaya çalışıyorum ama maalesef

Bir erkegin uzerine ne kadar giderseniz o erkek istediginiz seyi yapmaz. Evliligimin ilk senesi esime ne yapmasi ne yapmamasini soylemekle geçti. Siz bir sure esinize gunaydin yazip gelen mesaja cevap vermeyin. O merak edip mesaj atmaya baslayacaktir. Ya da atmaya baslamassa zamanla siz mesajlasmamaya alisacaksiniz.

Cok uzun zamandir esime ne yapmasi gerektigini soylemiyorum ve son zamanlarda yapmasi gereken seylerin hepsini yaptigini goruyorun. Demekki ustune gitmekle olmuyor bu işler.

Eşime 2 yilda 184936 kere anahtarini geldigi zaman anahtarliga asmasini soyluyorum ( sonra hep anahtar ariyor ) hic dinlemedi hic asmadi sonra aman ne yaparsan yap banane dedim ve esim her geldiginde anahtarini anahtarliga asiyor hatta ben asmaassam bana kiziyor :))):) erkekleri anlayamiyorum.

canım orası öyle ama sonra çok pişman olmaktan korkuyorum ne zaman aydınlığa çıkacak benim yolum ya ne zaman..

evet bu şekilde daha çok yıpranacağım sanırım.. hayatımda kimse olmasa daha iyi olacak ben kendi kendime mutluymuşum resmen

Sizin düşünceniz bişey diyemem herkesin beklentisi istekleri farklıdır..

gitsem umrunda olmaz muhtemelen nasılsa döner diye düşünür

değişikmiş.. bende anlayamıyorum yani çocuk gibi dediğini yapmazlar

boşanırsam boşandıktan sonra pişman olmaktan keşke boşanmasaydın sebretseydim demekten
canim sana bunu her seferinde soyluyorum bak yine soyluyorum dayak yemissin ve yiyeceksin umursanmiyosun psikolojik siddet tavan yapmis allah askina eve giderken ayaklarin geri geri gitmiyormu senin bu adamda vazgecemedigin sey ne senin

canim sana bunu her seferinde soyluyorum bak yine soyluyorum dayak yemissin ve yiyeceksin umursanmiyosun psikolojik siddet tavan yapmis allah askina eve giderken ayaklarin geri geri gitmiyormu senin bu adamda vazgecemedigin sey ne senin
evet ayaklarım geri geri gidiyor ama yeni evli sayılırım herkes bizi çok mutlu zannediyor boşanmaya cesaret edemiyorum ya dul kalmak beni korkutuyor..

Esine Hiç mi başını kasiyacak zamanın yok WC yede mi gitmiyorsun bı msj yazsan nolur diyen insana anlayış gösterip kendi haline bırakmak gerek

Yazacağım varsa da yazmam ben olsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…