Eşimle sanırım anlaşamiyoruz. Çok uzun oldu k.bakmayin

Haftada 1 yıkanma nedir arkadaş? Hadi kışın yine anlarım da yazın o sıcaklarında

Allah kolaylık versin. Bence bu hijyen konusunu annesiyle paylaş.

Diğer cinsellik konusunda da bir şekilde doktora gitmek için ikna et.

Bu adam çekilmez ama bilemiyorum bunun içinde boşanılır mı iyi düşünmenizi öneririm zira daha kötüsü de olabilirdi

Geçen bana herseyime karisiyorsun annem gibisin nasil davrancagimi sasirdim falan diye soylendi. Ben boyleyim niye beni degistirmeye calisiyosun dedi
Halbuki bunun karişılmaması gereken özelliği olmamasını idrak etmesi gerekir.rahatsiz etmeye hakkı yok kimseyi hele ki eşini.

Allah sabır versin evli kalmayı düşünüyorsan ama niteliğe değil niceliğe takılmışsın mesela 2 günde bir duş alacaksın gibi bir zorunluluk itici gelebilir ama zaten güzelce yıkansa soğuk havalarda 3-4 gün idare eder. Bence 2 gün oldu banyoya demek yerine banyodan temiz bi şekilde çıkmadığını da vurgulamalısın. Bir iki kere banyoya girip aşama aşama.. 2 kez şampuan dökceksin bir kez kese bir kez duş jeli yapıp çıkcaksın vs diye anlatsan belki daha faydalı bir yaklaşım olurdu.
İğrenmişsin ama belki düzelirse tekrar denemeye karar verebilirsin bence herşeyi ince ayrıntısına kadar göster ve bunları yapmazsan boşanıcam.
Cinsellik meselesini de kesinlikle çözmesi lazım o ne öyle yan gel yat osman... Ne kadar sinir bozucu. Düzelmeyecekse cidden çekilmez.

Madem boşanmaya kadar gidebileceksiniz,artık tatlı dille değil gayet açık ve net bir şekilde konuşun.Siz hala şampuan kullanmadığını nasıl söylemeliyim diyorsunuz.Burda yazdığınız gibi yağ kokusundan rahatsız olduğunuzu,hareketlerinden tiksindiğinizi,bu sebeplerle de gittikçe kendisinden soğuduğunuzu söyleyin.Hatta böyle devam ederse artık onunla yaşayamayacağınızı da ilave edin.İyice idrak etsin durumu.Eşiniz sizin bu denli rahatsız olduğunuzun, farkında değil bence.Çünkü siz hep nazikçe ve tatlı dille çözmeye çalışmışsunız.Evet ufak tefek şeyler için bu çözüm olabilir ama eğer sizi boşanmaya götürecek kadar büyük problemler varsa bir işe yaramaz.Siz neden hala aman kırmayayım,aman güzellikle söyleyeyim gayretindesiniz ? Gerekirse kavga edin ama eşiniz sizin onu o şekilde kabul edemeyeceğinizi anlasın...Ha halamı aynı,o zaman yapacak tek bir şey kalır zaten.

Parfüm sürse ne ki pis vücuda?

Benim var böyle bir yengem.cimrilikten makina çalıştırmaz ,beyazlar renkliler ayırmadan düşük derecede yıkar.amcam da o da leşş gibi ter kokarlar.
Hatta erkek kardeşime birgün temiz atlet fanila giyersin yıkanmış sayılırsın bile demiş.

80leri bilir misin kaç yaşındasın?Bu ülkede biz çocukken haftada bir pazar günleri yıkanılırdı çocuklar.insanların çoğu hep saçı kepekli yağlı gezerdi.halâ o guruhu taşıyanlar az değil..

Boyle kadinlarin olmasi cok uzucu ya

Ya şimdi aklıma geldi de bizim bir tanıdık vardı kız 15yaşlarındaydı. bağırsak tembelliği gibi bir problemi vardı. annesi devamlı hadi wc ye hadi wc ye diye baskı yapıyodu ve kız sırf laf duymamak için wc ye gidip zaman geçirip tamam yaptım diye yalan söylüyodu. Sırf annesinin çenesinden kurtulmak için. oysa ki yine ertelemişti. onun ki psikolojikti ve suan bu sorunu aştı. her şey kafada bitiyo yani burası kesin. sizin koca da inanmalı sorunu neyse çözmek için uğraşmalı kafasında evet bugün güzelce yıkanıcam demeli. haftada 1 olsa ama sabunla şampuanla olsa bile neredeyse kabul edin dicem. haftada 3 ama sabunsuz olmasından iyidir.. sadece tembellik değil psikolojik bir sorunu var bence

86'lıyım, O dönemlerde halk yokluk çekiyormuş, su için sıra bekliyorlarmış da o yüzden insanlar haftada 1 yıkanırmış. Yıl olmuş 2016,
Hanfendinin anlattığı kadarıyla evlerinde Allah'a şükür su da var şampuan da var.

Bende tamamını okudum ve üzüldüm adınıza doğrusu..

Tiksindim filan diyip sizi eşnizden iyice soğutmak istemem..Peki evlenmeden önce eşinizle birlikte nekadas zaman geçirdiniz de bunlari farkedemediniz? yani evet bi evde yaşamadan bazı seyleri anlamak imkansız ama yinede farkedilebilirdi bazı şeyler diye düşünüyorum..
Zaten siz onu boşamasanız bile, bu huylarından dolayı sürekli onu uyardığınız için canına tak diyip o sizi boşayacaktır diye düşünüyorum çünkü erkekler böyle zora pek gelemiyorlar.
Sürekli bi kadın tarafından yönetilmek,uyarılmak eminim onunda hoşuna gitmiyor.
Yani kısacası bu evliliğin buşekilde sonu yakın gibi gözuküyor.

Hakkınızda hayırlisi olsun

Biraz çözmeye denesen olmuyosa yapıcak bişey yok.

Elle mi alıyo kaşarı ondan önce davran onun çatalını al onun tabağına koy. Yada herşeyin içine çatal kaşık koy mecbur kullansın.

Kıyafete gelince eşinde aynıydı yeniler uyurken eskiler dışarda giyerdi kıyafetleri tekrar ayırdım bir tarafa evde giymelik bir tarafa dışarda giymelik yazdım bu çözüldü

Banyo içinde ya birlikte girin ya o girince arkasından git şampuanla

Diş ipi kısmı iğrenç küllüm çöpe atabilirsin

Boyle boyle belki
parfum kokusunu alinca vucudunun pis koktugunu idrak edebilir belki karisinin onunla ilgilendigini hos gozukmesi guzel kokmasini istedgini anlar ne bileyim belki motive olur zaten pis bundan bi cacik olmaz diye birakirsa konu sahibi iyice salar kendini... 2 gune bi banyoyuda beraber yaparlar kese falan derken aliskanlik haline getirebilir belki diye dusundum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…