Eşimle sanırım anlaşamiyoruz. Çok uzun oldu k.bakmayin

ya hu hepsine tamam diyorum hadi! üşeniyor isteksiz falana filan diye kendimi kandırayım da.
ama banyoya girip su dökünüp yıkanmışım imajı verip yıkanmamak ne çeşit bir takıntıdır!
eşinizin pis olma dışında psikolojik sıkıntıları olabilir mi??
asla yıkanmamalıyım, yıkanırsam şöyle birşey başıma gelir falan diye kurguluyor mu ki??

aynen ben de böyle düşünüyorum. psikolojik şeyler daha ağır basıyor.

sen bu kadar pis adamla nasıl sevişebiliyorsun ki
ayyy yemin ederim
herhalde hiç tahammül edemeyeceğim şeymiş pis olmak
okuyunca anladım
ya mesela benim saçlarımda çabuk yağlanır ama yapısı oyle
yağlansa bile buram buram şampuan kokar yani ıykkk

ayy benim yiğenim 3 yaşındayken
tuvalete girdiğinde annesi suyu aç dediğinde
ağzıyla şışşşş diye su sesi çıkarmaya çalışırdı
bu koca adamın işide ona benzemiş

Arkadaş bu siteye bi takıldım, kacgündür fırsat bulduğum anda dert okuyorum.
Kaçgündür whatsapp dakilere bile cvp vermedim, ne mynete baktım ne candy crush oynadım.
Bağımlılık yaptı resmen, biri bana bi dur kalk işine bak desin yahu..
Zaten gün içinde tlfu çok az alabiliyorum elime ondada KK BDV dan başka bişi ilgimi çekmiyor.
Acaba benimdemi BDV kii ??

Sanmam.Bir derdiniz olduğunu.ama hakikaten öyle.
Ben sırf bu yüzden ilk üyeliğimi sildirdim.
2 sene kullanmadım.
Ama ya şimdi.
İşte geldim burdayımmm
az kaldı sosyal medya hesaplarıma neredeyse hiç girmeyeceğim

birlikte banyoya girmeyi deneyin.. duşta söylersiniz sampuan kullanmıyor musun diye..
sürekli yaparsanız alışır bence..
en azından elinden geleni yap evliliğin için.. aklında keşke diyeceğin birsey kalmasın..

Cinsellik konusunda bu kadar detay vermenize gerek yoktu çok fazla olmuş yani ne gerek var biz o kadar özelinizi bilmek zorunda değiliz. Cinsel sorunlar var dediğinizde aşağı yukarı aynı şeyler oluyor zaten tahmin edebilirdik. Diğer sorunlara gelince zor ama alıştırılabilir şeyler bilemiyorum yani kaç yıllık evli olduğunuza bağlı akşamları hadi çamaşır çıkardım banyo yap diyebilirsiniz uyarabilirsiniz falan ama cinsellik konusuna bir şey diyemem en doğru kararı yine siz vereceksiniz iyi ve kötü yönlerini tartın hangileri daha ağır basıyor

Evlenmeden önce hiç anlamadımız mı görmediniz mi bu huylarını. Hadi cinsellik yaşamamış olun ama insan karşısındakinin pis olduğunu anlar bi şekilde. Ben o diş ipi mevzusunu okuduktan sonra koptum zaten eşim onu yapsa bi daha öpüşmek dahi istemezdim onla.

Kesinlikle ben de böyle düşünüyorum. Kendi hissettiklerini söylemen herzamsn işe yarar. Çok üzülüyorum şöyle yapsan beni çok mutlu edersin, beni sevmediğini düşünmeye başladım vs vs. Durumunuza üzüldüm çözüm bulabilirsiniz inş. Çözüm olsa da yine uzun bi süreç gerekiyor ve eşinizin değişmeye istekli olması. Olmuyorsa da tabi böyle biriyle ömür geçmez. Sevdiğin adamla düşlediğin hayatı yaşayamamak büyük hayal kırıklığı. Hakkınızda hayırlısı olsun

Benzer şeyleri yaşıyoruz sizi anlayabiliyorum. Bende artık boşanma fiktini düşünmeye başladım ama yaptığı iyi şeyleri gördükçe bu kötü taraflarını görmezden geliyorum. Birdr bebeğim var onun bu sebplerle babadan ayrı kalmasını istemem. Bu yazdığınız şeyler başlıbaşına boşanma sebebi gibi gözükmüyor sanki iyice düşünün bence

kıza midem bulandı ıyk gibi seyler yazıp daha da üzmeyelim..
bunun ona da bir faydası olmaz..

bence buraya yazdıklarını aynen kocana söyle..
zaten boşanmayı düşünüyorsun...
en fazla biraz daha öne çekmiş olursun...

eğer kendini düzeltirse sende bir şans daha verirsin.
düzeltmezse kendi bilir.... herşeyi uyarmak insanı soğutur gerçektende
eğer yüzüne söyleyemiyorsan yaz bir kağıda ver eline sindire sindire okusun..
ama üzülecek diye erteleme artık..

Evlenmeden once boyle biri degildi
Canim konunla ilgili yorum yapamiycam uzgunum :'( ama cok zor illaki düzelir ama seni bitirdikten sonra duzelse neolacak evlenmeden once adi ustunde evlenmeden bu saydiklarini sana yapamazki yapsada sen goremezsin ayni evde yasamadiginiz icin o sözle kendini avutma .bir insanla ayni evi paylasmadan asla onu taniyip gercek yuzunu goremiyorsun

Dogru düzgün yikanmayan bir adamla nasıl birlikte oluyorsunuz saçi öyle kokan ki traş bile olmuyormuş doğru düzgün başka yerleri nasıl kokar
Temiz olmamak boşanma sebebi bence

biraz zamab ver evliliğine. ben cok duyuyorum erkekleri degistirmek kadinin dogasinda var zamanla degisir diye düşünüyorum.
sogan konusuna takildim bende soganli.yemek yapmam esim isterse de sevmiyorum diye yapmam cogu zaman :) yani ilginc karsilamayin onu.

eski kiyafete düşkünlük de cogu erkekte var sanırım zamanla degisebilir ama baya caba gostermeniz lazim hoslanmiyorum bundan rahatsız oluyorum kendiji benim yerime koy filan diyin.

Eşinin psikolojik problemleri var konu yalnızca pis olmakla sınırlı değil. Bence imalar ile çözülecek bir konu değil. Yaşadığı sorunun psikolojik olduğunu ve tadvi görmesi gerektiğini açıkça söyle. Madem gözden çıkardın o halde eğer bu sorunu çözmek için gerekli girişimlerde bulunmazsa artık senin de yapabilecek bir şeyin kalmadığını anlat.

Bende eşim ilgisiz diye boşanmayı dusunuyorum arada..şimdi vazgeçtim bu neee..haftada bir gün banyo mu olur.. cinselliktede berbat mis..nasıl tahrik oluyorsun bu bile mucize.. yasin gençken çekme derim düzelmez böylesi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…