Eşimle sanırım anlaşamiyoruz. Çok uzun oldu k.bakmayin

Bu adamı mide kaldırmaz. Kusura bakma lütfen ama cok zor olmalı böyle biriyle. Ayrıca nasıl bunca şeyden sonra yatmak isteyebiliyorsunuz eşinizle anlamak ta zor. Tiksinmekte soğumakta haklısınız.

Canim sen eşine olan saygını ve sevgini kaybetmişsin.

Hak veriyorum
Lakin kestirip atmak en kolayı

İş bulup boşanma fikrin var
Yeteri kadar efor sarf et yüreğin rahat oldun.

Tek başına cinsellik bile sorun
Bunu bir oyuna taşıyarak çöz
Onun aktif olabileceği

Banyoya beraber girin
Yada baskın yap
Sırtını yikayacagim de...

Yokluk 70lerdeydi canım.su ve sabun her zaman vardı.

Yok canım yok ben de yazdım buraya arlarda mesajlarım var.okursan farkedersin.parfümü kokuyu engeller sanıyor benim eşim halâ..

Adam bence üşengeç.Banyoya beraber girebilirsiniz bir süre.Gözünün önünde şampuanlansın.Hemde cinsel hayatınıza heyecan gelir.

Benim eşim sabah 5 de kalkar duşunu alır. Sıcak su yoksa bile sı ısıtırız mutlaka alır yani. Abdest çok önemli. Ona bile önem vermiyor sanırım.

Yok canım yok ben de yazdım buraya arlarda mesajlarım var.okursan farkedersin.parfümü kokuyu engeller sanıyor benim eşim halâ..
alalaa ne diyim bacim Allah sabir versin ya :) bingo lovely var parfumlu camasirilari onla yika guzel kokuyo belki bastirir ay bi umut:))) peki diyomusun askm bi dusa gir terlemissin falan ne diyo o zaman valla insan utancindan gene girer yaa...

Hanimlar bayanlar hepinize yorumlariniz icin tek tek tesekkur ederim. Yakinda calismaya baslayacagim dımdızlak ortada kalmamak icin azda olsa kenara para atacagim. Bu sure zarfında yine sabredip mucadele edicem eger bi gelişme goremezsem bosanma davasını acicam hanimlar. Esinle yatmak nasil istiyosun hala diyenler falan olmus zaten artik sık beraber olmuyoruz en az 10 gun ara giriyor ben kaçıyorum surekli. Canim yanmasin diye kendi kendimi iliskiye hazır hale getirmek zorunda kaliyorum mecburen. Bugunde eline hapşırdı gidip elini yıkamadi kumandayı falan elledi cok sabrettim bagirmamak icin dişlerimi sıkarak zorla sakin olarak yaptiginin yanlis oldugunu soyledim

alalaa ne diyim bacim Allah sabir versin ya :) bingo lovely var parfumlu camasirilari onla yika guzel kokuyo belki bastirir ay bi umut:))) peki diyomusun askm bi dusa gir terlemissin falan ne diyo o zaman valla insan utancindan gene girer yaa...

Evet dus gir diyorum giriyo ama bana girmis gibi gözükmek icin suya girip cikiyo sampuan kullanmiyo

Biliyomusun esine sorulsa oda sendencok sikayetcidir evimde rahat edemiyorum herseye karisiyo ne yapsam batiyo diye cnki bu zamana kadar ona soyleyen olmamis inan adam patliycak duruma gelmistir artik tabiki sen haklisin ama sureklide esini kontrol etme bence ne bileyim biraz ozveriyle duzelte bilirsin belki ama sen goz olmussun iyice sogumussun 2 gune bir gir onla dusa yika dedigim gibi giyecegini aksamdan sen belirle bu sekilde duzeltirsin ama sen surekli onu yapmadin bunu yapmadin diye erkeklerin tabiriyle bidi bidi yaparsan sana kalmadan esin bosanalim der

Ayy çocuk buyutmek gibi bişey bu ya. Annesi bişey ogretmemis karısı öğretiyor. Kocan nasıl utanmiyor karısı ondan igreniyor bunu biliyor temiz kokayim diye bi çabası yok. Çok yorucu ama boşanma bunlar için. Bazı huylari değişmiş üstüne git bunlarda zamanla düzelir inşallah. Sende gir dusuna şampuan sık kafasına bol bol kokulu duş jElleri al bak ben böyle kokmani istiyorum aşkım de kendin kesele biraz

Daha az önce yemeğe oturduk,öfff dedim yine mi yıkanmadın,ben yoruldum artık demekten, o bıkmadı .

Bizimki de avucuna hapşururdu,şimdi sıkıyor kendini hapşırırken el yıkamamak içinmidir nedir:)
Toplu taşıma araçlarında,günlük hayatta da görüyorum,hapşurup ellerini ovuşturuyorlar

Koca adamı ben yikamak zorunda degilim hic ugrasamam yani gercekten 1 olur 2 olur ama surekli onu yikayamam. Kendisinin biraz çaba göstermesi lazim dilimle tüy bitti ben yoruldum gercekten

Hapşurunca el yikamak hem görgü hemde temizlik kuralıdır. Eline hapsırıyi yıkamadan kapı kollarina kumandaya dokunuyo sonra bende dahil heryere bulasiyor mikrop. El yıkama imkanı yoksa pecete ıslak mendil vs kullanilmali yanlismi dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…