Eşimle nasıl bu hale geldik?

dost acı söyler:) biraz kendinize gelmeniz için yazdım açıkçası...eşinize koca gözüyle değilde, insan gözüyle bakarsanız, yani şefkatle, sorunlarınız çözülür...
Allah razı olsun aslında haklısınız bu tarz yorumlar beni kendime daha çabuk getirecektir. Nasıl katnem olduğumu vurun yüzüme bir an önce kötü huylarıma kelepçe vurmalıyım.

Muhtemelen kocanın umudu kalmadı ondan böyle şu adamları bezdirmeyin ya fazla naz aşık usandırır
Ben olsam bende kendime katlanamam canım kocam iyi sabretti bana. Bende şimdi değişerek mükafatını almasını istiyorum. Hatalarımı biliyorum ama şu dili bir türlü tutamıyorum zehir saçıyor eşime mübarek...

Malesef kimsem yok. Bi kayınvalidem var o da çalışıyor yormak istemiyorum daha fazla onuda. Ki oğlumda ben ve eşimden başkasında kesinlikle durmuyor morarana kadar ağlıyor.

Eşiniz sizi seviyor, değer veriyormuş fakat bir erkek kavgada değil de sakin sakin boşanalım diyorsa sıkıntı derin... Tek başınıza toparlamanız zor sanki. Hatalarınızın farkına vardığınızı, tek başına toparlayamamaktan endişe ettiğinizi söyleyip terapiye gitmeyi teklif edebilirsiniz.

Sizce bu enkazı toparlayabilir miyim?
Toplarsın tabi çünkü eşin iyi bir insan, anlayışlı birisi. Sen de hatanın farkındasın, sadece bıraz çaba ve sakin kalmaya çalış. Seni çok iyi anlıyorum benım 2 küçük çocuğum var daha kötülerini yasadım yardım eden de yoktu. Eşin ne guzel herseyınde destekçi .

Sizi üzmek istemem ama bu tavırlarınıza rağmen eşiniz size çok ılımlı yaklaşmış her zaman, neden bu hırçınlık ?
Adam o umursamaz olur kadınsın mecbur yapacaksın der anlayışsız olur amenna , fakat hep olumlu gelmiş size .
Ayrılmayı istese bile hakkı var gibi , artık oda mücadele etmekten yorulmuş olabilir , donuk bakışlar , isteksiz haller bu yüzden adam bıkmış ki haklı da.
Ya kesin bir karar ile kendinize gelin yada ayrılın , eşinize yazık , size de...

Ben terapiye gidiyorum zaten 2 aydır. Ama öfke nöbetlerim laf sokuşturmama çabam sadece 1 2 hafta anca sürüyor. Sonra yine başa sarıyorum. Işte olayda burda patlak verdi eşim onu sevmediğimi ve bu yüzden böyle davrandığımı söylüyor. O yüzden de boşanmak istiyorsan elimden geleni yaparım dedi. Sanki sevgisi bitti bana karşı...

Allah razı olsun aslında haklısınız bu tarz yorumlar beni kendime daha çabuk getirecektir. Nasıl katnem olduğumu vurun yüzüme bir an önce kötü huylarıma kelepçe vurmalıyım.
kadın dediğin işveli cilveli olur, bi adamı yola getiremiyormusun...canım de, balım de, kocişim de, bak adam nasıl kedi oluyor:)

Rabbim sizinde yar ve yardımcınız olsun.

Psikolojik destek alın eşinizde gelsin bu davranışların istemsizce olduğuna inandırın ki bence öyle üzüldüm inşallah düzelirsin cnm ya

Ayrılmak istemiyorum eşimi hala seviyorum. Yapmam gereken toparlanmak ve eşime bunu olumlu yönde yansıtıp buzlari eritmek.

Çift terapisi demek istedim çünkü sizin sorunlarınız bireysel kalmamış, zararı yalnız size değil, evliliğinize. Saygı bitmesin de gerisi halledilir merak etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…