eşimle birbirimizi çok seviyoruz bunun farkındayım ama anlam veremediğim noktalar var.

15 senelik evliyim görücü usulü evlendik eşimle birbirimizi çok seviyoruz bunun farkındayım ama anlam veremediğim noktalar var..bazen sevgimle onu çok şımarttigimi hissediyorum..bana değer verdiğini hissettiğimde oluyor bazen ufacık birseyden kendimi çok değersiz de hissediyorum... benden daha tecrübeli olan yazsın lütfen
Aleykümselam

mehrunnisa mehrunnisa siz misiniz?
Sanki konunuzda yapılan yeni evlilik hakkındaki yorumlardan tatmin olmayıp, konuyu bir de bu şekilde açıp , uzun süreli evlilik için acaba ne diyecekler bakış açısıyla yeni bir konu açtığınızı düşünüyorum.

Anlaşılmaz bir şey yazdığımı düşünmüyorum..
Sanki konunuzda yapılan yeni evlilik hakkındaki yorumlardan tatmin olmayıp, konuyu bir de bu şekilde açıp , uzun süreli evlilik için acaba ne diyecekler bakış açısıyla yeni bir konu açtığınızı düşünüyorum.
Hic de öyle bi durum söz konusu değil

Cok yanlis dusunuyorsunuz o zaman. Daha konudaki yazan mesaji bile okumadim. Sadece bana karsi yapmis oldugunuz sui zaninizi okudum ve cevap veriyorum. Ben degilim.

Bende 18 yıllık evlıyım
Evlılıgımız genel olarak güzeldi
Son üç sene inanılmaz tecrübelendim
Anlatacaklarım bu kadar😌

Kocanızı ne yaparak şımartıyorsunuz da nasıl şımarıyor? Soğuduğunda tavrı nasıl, size değer verdiğinde nasıl? Böyle yüzeysel yazınca bir sorun yokmuş gibi algılanıyor. Kafamda ben canlandıramadım. Anlaşılmaz yazmışsınız.

Bence diyalog kurmada bende sıkıntı yok ben nacizane derdimi yazdım...yok anlaşılmıyor yok kocana sor...alaycı tavırlar
E ama anlaşılmıyor. Siz detayları bildiğinizden size anlaşılır geliyor. Biz detay bilmiyoruz. Ekrana bön bön bakıyoruz. Şahsen bakıyorum.

Bence diyalog kurmada bende sıkıntı yok ben nacizane derdimi yazdım...yok anlaşılmıyor yok kocana sor...alaycı tavırlar
Alaycı tavırlar değil örneğin ben dalga geçmedim ama kaale siz almadınız , evlilik bu aslında yıllar geçtiği için alismaniz lazım çok fazla beklentiye girmeyin bunu aşırı beklentiye girip 3 senelik evlilikten tecrübe edinerek yazıyorum size . Ya da eşinizle konuşmanız lazım ,başka ne yapılabilir ki ?

Kocanızı ne yaparak şımartıyorsunuz da nasıl şımarıyor? Soğuduğunda tavrı nasıl, size değer verdiğinde nasıl? Böyle yüzeysel yazınca bir sorun yokmuş gibi algılanıyor. Kafamda ben canlandıramadım. Anlaşılmaz yazmışsınız.
Öncelikle bu kadar üslubu güzel yazdığınız için teşekkür ederim..ben sevdiğimi sürekli söylerim fazlasıyla ilgilenirim derdini dinler çözüm yolu ararım üzülmesin isterim ki bunun için onun ailesinin yaptığı her şeye sessiz kaldım kalırım yani maddi açıdan hiçbir sıkıntı yok ne istesem alir yapar manevi olarak uzak bana öyle geliyor

Alaycı tavırlar değil örneğin ben dalga geçmedim ama kaale siz almadınız , evlilik bu aslında yıllar geçtiği için alismaniz lazım çok fazla beklentiye girmeyin bunu aşırı beklentiye girip 3 senelik evlilikten tecrübe edinerek yazıyorum size . Ya da eşinizle konuşmanız lazım ,başka ne yapılabilir ki ?
Eşimle konusamda bisey yok diyip gecistiyor

Anlaşılmıyor, on kişiden dokuzu bunu söylüyor, inatla devam ediyorsunuz
“Bana karşı soğuk olduğunu hissediyorum bir sorunumuz mu var aşkım?” demek çok mu zor? Biz buradan siz klavye başından başucunuzdaki 15 yıllık kocanızın niyetini tutturmaya çalışıyoruz. Diyalog kurmada sıkıntı bu işte. Alın adamı karşınıza sorun konuşun anlayın, mantıklı olan bu değil mi?
Derdiniz anlaşılmıyor, anlatmayı beceremediniz ve kocanızla konuşun
Alaycı tavır da böyle birşey değil bilginiz olsun

Öncelikle bu kadar üslubu güzel yazdığınız için teşekkür ederim..ben sevdiğimi sürekli söylerim fazlasıyla ilgilenirim derdini dinler çözüm yolu ararım üzülmesin isterim ki bunun için onun ailesinin yaptığı her şeye sessiz kaldım kalırım yani maddi açıdan hiçbir sıkıntı yok ne istesem alir yapar manevi olarak uzak bana öyle geliyor
Esinizij davranışlarıyla ilgili biraz daha detay verseydiniz keske bence monotonlasmadan kaynaklı bir durum. Ister istemez yıllar geçtikçe bu oluyor. Biraz değişiklikler yapmanızı öneririm, farkli yerlere gidin, gezin rutinin dışına çıkın, sürprizler yapabilirsiniz, kendinizde sevdigi değişikliklerle ilgisini çekebilirsiniz, arkadaşlarınızla daha sik görüşün. Belki bunları yapıyorsunuzdur ama bilemediğim için fikrimi söyledim. Umarim hersey dilediginizce olur

X