eşimle aram kötü düzelmesi için 10 kere “Ya Rauf Celle Celalühü OKURMUSUNUZ lütfen cok ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşim uzakta görevde o yüzden bazen insan çaresiz kalıyor yani dayak yok küfür yok.esimi çok sevdiğimi onunda beni sevdiğini ama bir anlık sinirle kalbini kırdığını ve kalbinin yumuşaması yuvamda mutluluk için dua istedim.dua istemek ayıp değil. Etmek istemeyene saygım var.ama edenede saygılı olunsun isteyenede.bazi kişiler sadece elistirmek ve yazmak için yazıyor.

Tamamda o sizsiniz bu benim o sizin görüşünüz bu benim görüşüm.ayrica ben duadan medet bulan biriyim. Siz bulmazsin saygım var bulana saygılı olun bari
kuzum biz de dualardan medet umuyoruz. ama bu işler böyle yürümüyor 😂😂 ben dini bile bu sekilde anlıyor olmanıza tepki gösterdim. yoksa banane. isterseniz dularla kocanızı tavaf edin. beni ne ilgilendirir.

Sen bakma bu arkadaşlara, ben dua ederim arkadaşım 📿
Garip gerçekten inanın insanlar aslında evdeki sıkıntısını stresini bence burdaki insanlara çatarak geçiriyor.yani etmek istemezsen yazmasın olur biter tabiki boş veriyorum merak etmeyin ayrıca teşekkür ederim

Garip gerçekten inanın insanlar aslında evdeki sıkıntısını stresini bence burdaki insanlara çatarak geçiriyor.yani etmek istemezsen yazmasın olur biter tabiki boş veriyorum merak etmeyin ayrıca teşekkür ederim
Onlar da bir gün dua bekler canim merak etme kaynanadan kurtulma duası felan…

Ben ayrıca tabiki uzlaşarak konuşarak saygı çerçevesinde herşeyin düzeleceğini biliyorum ama iç sıkıntım için dua istedim lütfen saygılı olunursa sevinirim etmek istemeyen etmeyebilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X