Eşimle 4 aydır evliyiz haftada bir kere birlikte oluyoruz

gece 1'den önce uyumuyor, 8de işbaşı yapıyorsanız siz günde en fazla taş çatlasa 6 saat uyuyorsunuz demektir.
Siz sevgili iken birlikte oluyor muydunuz orasını anlamadım ama erkeklerin libidosu ilk başlarda olduğu gibi devam etmez, illa ki biraz düşer. Haftada 1-2 ne yazık ki böyle yoğun çalışan evli çiftler için normal. Siz yeni evli olduğunuz için size az geliyordur ama eninde sonunda bünye de daha fazlasını kaldırmıyor zaten. Gerçi herkesin libidosu farklıdır genelleme yapmış olmayım ama hergün hergün de biraz fazla.
Yüzeysel sevişiyorduk ama tam birlikte olmuyOrduk

gece 1'den önce uyumuyor, 8de işbaşı yapıyorsanız siz günde en fazla taş çatlasa 6 saat uyuyorsunuz demektir.
Siz sevgili iken birlikte oluyor muydunuz orasını anlamadım ama erkeklerin libidosu ilk başlarda olduğu gibi devam etmez, illa ki biraz düşer. Haftada 1-2 ne yazık ki böyle yoğun çalışan evli çiftler için normal. Siz yeni evli olduğunuz için size az geliyordur ama eninde sonunda bünye de daha fazlasını kaldırmıyor zaten. Gerçi herkesin libidosu farklıdır genelleme yapmış olmayım ama hergün hergün de biraz fazla.
Yani her gün olmasına gerek yok ama en azından 2-3 günde bir olabilir ya da illa birlikteliğe gerek yok sevişme de olabilir yorgunken ama hiç öyle bir şey yok sadece sarılma var sevgi var ama asla tutku yok

İyice uzaklaştırabilir mi bu konuda onu. Hani böyle nispet yaparmış gibi davranmak çözüm değil bence. Açık iletişim önemli... Yorgunum diyorsa, yorgunluğunu nasıl atabiliriz vs belki onun daha az yorulacağı farklı pozisyonlar denenebilir. Konu cidden yorgun olması mı bu arada oda önemli. Hepimiz yoruluyoruz yani, herkes işe gidip geliyor, kafası dolu oluyor vs.
İşte ben de böyle düşünüyorum ben de yoruluyorum yani tüm gün çalışıp eve gelip yemek yapıyorum ev işleriyle uğraşıyorum saatlerce boş boş oturup televizyon izliyoruz bir sürü bir şey yapıyoruz yani buna vakit ayırmak çok zor olmamalı bence ki ben öyle sürekli onun yorulmasını gerektiren pozisyonları da da tercih etmiyorum ben de çok aktifim o yüzden yorgunum deyip işin içinden çıkması bana çok ilginç geliyor

Evet biraz maddi problemlerimiz var ama aşamayacağımız kadar önemli şeyler değil ki ben kendisine hep böyle bir beklentim olmadığını halledeceğimizi söylüyorum ikimiz de çalışıyoruz çünkü sadece biraz kredi borcumuz var ama bu bile bana yeterli bir sebep gelmiyor çünkü evet böyle bir problemimiz olabilir ama insan sonuçta birlikte olarak stresini atıyor mutlu oluyor
Ben de öyle stres atılacağını düşünüyorum ama herkes ayni düşünmeyebilir. Konuşmak lazim.

Bilmiyorum aklım çok karışık açıkçası biraz görmek istiyorum ben yaklaşmayınca kendisine yapacak
Siz bilirsiniz canım benim fikrim öyle tabiki herk3sin düşüncesi farklıdır saydı duyuyorum ama abla arkadaş tavsiyesi istersen biran önce konuş gerekirse tedavi derler tedavi ne gerekiyorsa ilişkimizi duzeltelim kararı alırsanız güzel olur

Hayır hiç konuşmadık bu konuyu bilmiyorum konuşmaya da gerek var mı sonuçta ben istekli olduğumu belli ediyorum yaklaşıyorum ona rağmen yorgunum diyor o yüzden benim de içimden gelmiyor artık
Evet konuşmaya gerek var canım bu iletişimsizlikle çözülmez. Anlayan anlar diyorsunuz ama öyle değil. Onun belki başka kaygıları vardır (performans kaygısı gibi veya başka) bunları bilmiyorsunuz. Bence konuşmalısınız.

Ben de yaşadım maalesef aynı durumu. Seneler önce. Bizim ilişkimizde ben daha çok istekliyim her zaman. Hep ben yanaşıyorum eşime.
Bir dönem anlamadığım bir durum yaşadım. Özel geceler hazırlıyordum, onu istediğimi his ettirip ona yanaştığımda bildiğiniz beni tersliyordu. Bu durum beni gerçekten kızdırdı ve sordum neden böyle yaptığını. Stresten dolayı olduğunu ve ben bu şekilde ona yaklaştığım için daha da streslendiğini ve olmayacağını onun üstüne bu konuda gitmememi söyledi. Ben 2 ay gibi hiç yaklaşmadım hiç konuyu açmadık oda istemedi ben de istemedim. Hatta bu durum yaşandığı için cinsellik ne kadar istememde eşime olan isteğim hiç kalmadı. 2 ay sonrasi tatile çıktık ve tatil yerinde hergün 2 3 kere yaptık. Daha sonra normale döndük.

Ama bu durum sizin durumla hiç alakası yok. Sizde en azından haftada bir var diyorsunuz. Eşinizin cinsellüige isteği bu şekilde olabilir. En doğrusu eşinizle bu durumu karşılıklı konuşmak, daha çok yeni evlisiniz, isteklerinizi bildirin kendisine, maalesef Türk erkeklerine bu konuyu eşle konuşmak mantıksız geliyor ama konuşmanız ve bunun için çözüm sunmasını isteyebilirsiniz.
Bu arada herşeyi de yapmayın, bırakın o yapsın. Siz söyleyin yapmasını.

Ben de yaşadım maalesef aynı durumu. Seneler önce. Bizim ilişkimizde ben daha çok istekliyim her zaman. Hep ben yanaşıyorum eşime.
Bir dönem anlamadığım bir durum yaşadım. Özel geceler hazırlıyordum, onu istediğimi his ettirip ona yanaştığımda bildiğiniz beni tersliyordu. Bu durum beni gerçekten kızdırdı ve sordum neden böyle yaptığını. Stresten dolayı olduğunu ve ben bu şekilde ona yaklaştığım için daha da streslendiğini ve olmayacağını onun üstüne bu konuda gitmememi söyledi. Ben 2 ay gibi hiç yaklaşmadım hiç konuyu açmadık oda istemedi ben de istemedim. Hatta bu durum yaşandığı için cinsellik ne kadar istememde eşime olan isteğim hiç kalmadı. 2 ay sonrasi tatile çıktık ve tatil yerinde hergün 2 3 kere yaptık. Daha sonra normale döndük.

Ama bu durum sizin durumla hiç alakası yok. Sizde en azından haftada bir var diyorsunuz. Eşinizin cinsellüige isteği bu şekilde olabilir. En doğrusu eşinizle bu durumu karşılıklı konuşmak, daha çok yeni evlisiniz, isteklerinizi bildirin kendisine, maalesef Türk erkeklerine bu konuyu eşle konuşmak mantıksız geliyor ama konuşmanız ve bunun için çözüm sunmasını isteyebilirsiniz.
Bu arada herşeyi de yapmayın, bırakın o yapsın. Siz söyleyin yapmasını.
Haklısınız biraz da onun düşünmesi gerekiyor belki de dediğiniz gibi olabilir ben yanaştığımda ekstra stres oluyor olabilir ama hani bizim öyle abartı bir stresimiz yok çok az bir miktar kredi borcumuz var en fazla iki maaşla kapatabileceğimiz bir şey hani böyle bir sorunu olacağını sanmıyorum ama dediğiniz gibi şu an düşündüm de belki de performans kaygısı olabilir çünkü evlenmeden önce de haftada bir oluyordu o zaman haftada bir görüş bildiğimiz için de belki de normali budur onun dışında dediğiniz gibi belki erken boşalma falan sorunu vardır bilemedim şimdi

Kız dört ayda bir hafta insanın morali düzelmez mi ya:KK70: fasfakir adamların 10 çocuğu var bu bir sebep değil bence 😅😅
ne demişler, zengin parasıyla fakir karısıyla oynarmış asgagafha

Bilmiyorum işte bunun sebebini soramıyorumda ne bilim ne yapacağımı şaşırdım
bence nedeni beyfendinin mastürbasyona alışmış olması olabilir. gerekli şartlar var çünkü. isteksizlik, elle bitirme, uzun sürme bla bla. ona alıştığı için seks uzun ve yorucu geliyor ama alıştığı şeye yani ele ihtiyaç duyuyor boşalmak için. uzun sürdüğü için gerçekten haftada birden fazlasını istemiyor da olabilir, gizli gizli 3 dakikada banyoda işini hallediyor da olabilir.

İşte ben de böyle düşünüyorum ben de yoruluyorum yani tüm gün çalışıp eve gelip yemek yapıyorum ev işleriyle uğraşıyorum saatlerce boş boş oturup televizyon izliyoruz bir sürü bir şey yapıyoruz yani buna vakit ayırmak çok zor olmamalı bence ki ben öyle sürekli onun yorulmasını gerektiren pozisyonları da da tercih etmiyorum ben de çok aktifim o yüzden yorgunum deyip işin içinden çıkması bana çok ilginç geliyor
Mesela haftada 1 ya şu an. Sallıyorum çarşamba oldu bu iş djkfsdfks Cuma günü yine istiyorsunuz diyelim. direk hani yanına gidip "hadi yapalım, sevişelim vs" gibi cümleler kuruyor musunuz yoksa fiziksel olarak mı yanaşarak belli ediyorsunuz istediğinizi? Sözlü bir konuşma geçiyorsa onu yapmayın, beden dili ile uyarın onun istemesini sağlayın. Bunu süslenip, gecelik vs ile karşısına çıkarak değilde mesela madem tv izliyorsunuz. Yan yana otururken dokunmaya başlayın. Emrivaki gibi değilde tensel olarak uyararak deneyin birde. Ayy kadınlar olarak bitmedi derdimiz yemin ederim ya. :KK70:

Evet ama yüzeysel tam birliktelik olmadı hiç
Bir iş arkadaşım da buna benzer bir şey anlatmıştı geçen senelerde. Evlenmeden önce daha fazla beraber oluyorduk, nikahtan sonra haftada 1'e düştü demişti. İkisi de gençler sizin gibi. Hep yorgunmuş adam. Araları iyi şimdi. Belki gerçekten yorgundur.

Zoruma gidiyor dışarıdakilerin içi gidiyor millet gözünü alamıyor dibimdeki o kadar evde giyinmemem hazır karısı var tık yok şaka gibi
Evet ben de kesinlikle öyle düşünüyorum zaten o yüzden bu kadar moralim bozuluyor ama nedenini anlayamıyorum bir de neler neler yapıyorum bir görseniz başka olsa aklı gider diyorum buna rağmen böyleyse demek akışa bıraksam ayda bir yapacak
Öyle ya cidden hani her şeye de açığım onun aklına gelmeyen şeyleri yapıyorum başkasının hayal ettiklerini adam yaşıyor gelmiş arkasını dönüp yorgunum diyor psikolojim bozuldu şu an böyleyse diyorum demek ki bir çocuk olsa cinsel hayat bitecek
Yanlış anlamazsanız, acaba eşinize de sinirlendiğiniz bir anda böyle konuştunuz mu ? Belki başta gerçekten yorgun olduğu bir döneme denk geldi ancak siz 'Bak beni kimler kimler istiyor ben şöyle güzelim böyle çekiciyim senin şükretmen gerekirken böylesin vs vs' dediyseniz gururu kırılıp seksten ve sizden soğumuş olabilir.

Bir de erkeklerde 'artık elde ettim hevesim kaçtı' mantığı olduğu söylenir ama ben kanlı canlı denk gelmedim öyle bir olaya. Belki gerçekten sizin durumda bu öyle bir şeydir.

ben dört aydır evliyim daha öncesinde 1.5 yıl sevgiliydik. Sevgili iken her şey çok güzeldi evlendikten sonra da öyle ama cinsel anlamda öyle değil. Sevgılıyken çok iyiydi bana karşı arzu isteği fazlaydı sürekli görmek yakınlaşmak istiyordu fotoğraf atınca nude veya normal iltifatlara boğuyordu. Şimdi ise sadece haftada 1 defa birlikte oluyoruz ilk ay haftada 2 birlikte oluyorduk o bile azdı bana şuan haftada 1. Belki aranızda seksi giyin falan diye olabilir bir çok fanteziyi deniyorum ev gecelikten geçilmiyor gayet güzel bir kadınım etrafımdaki herkes çok beğenir çok ilgi duyar sevgilim hatta sevgılıyken sürekli hiçbir zaman senin gibi güzel bir sevgilim olmadı diyordu evlendiğinde bile onun ablası yakın akrabalar hepsi bu güzel kız nasıl sana baktığı gibi şeyler söylüyorlardı ama evlendikten sonra anlamadım sevgi anlamında değil ama cinsel anlamda ilgisi çok azaldı sürekli ben yanaşıyorum artık onu da yapmak istemiyorum çünkü sürekli yorgunum diyor anlamadım sizce neden böyle olabilir önceden sürekli iltifat ediyordu şimdi bir giyinince yok üşürsün gecelik yiyince bu nereden çıktı kıyafet giyince azıcık bir yakası açık olsa ki normalde dikkat eden biriyim hemen söyleniyor ben bu durumdan çok rahatsızım sizce neden olabilir olabilir bu arada belki isteklerini sana ifade edemiyor diyebilirsiniz cinsel anlamda ama aramızda öyle bir sorun da yok ben her şeye açığım çünkü kendisi de bunu biliyor
Cinsellik gerçekten yeni evli bir çift için çok az bence de . Cinsellik çok kısa mı sürüyor ereksiyon sorunu veya erken boşalmak gibi bir durum mu var

İs stresi ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum hiç benim eşim ilk evlendigimiz zaman saat 7 de evden çıkar aksam 9 da eve girerdi ve haftada 6 gün bu tempo ile çalışırdı sabah akşam gece her fırsatta yapardık işten gelir gelmez yatağa girip 2 saat çıkmadığımiz olurdu assff suan bebek var her fırsatta yine iş basindayiz daha az yorulduğu bir işi var ama çocuktan sonra inanılmaz bir zaman sorunu oluşuyor

X