Eşimle 4 aydır evliyiz haftada bir kere birlikte oluyoruz

haftada 1-2 oluyormuş zaten paravan evlilik sanmıyorum, belki adam gerçekten yorgundur. Herkesin libidosu farklı. Haftada 1-2 çok düşük değil bence ikisi de çalışıyorsa falan, hal kalmıyordur. Yaşlar kaç?
Ben 28 o 29 ikimizde 8-5 çalışıyoruz ben de yorgun oluyorum öyle erken uyanan insanlar da değiliz gece birden önce uyumuyoruz yorgunluk gibi gelmiyor bana

Evlilik öncesi cinsel hayatınız var mıydı? Eğer varsa ne kadar sürede bir birlikte oluyordunuz? Bu adam önceden tavşan gibi olup şimdi mi böyle isteksiz olmaya başladı. Birde bu haftada bir gerçekleşen ilişkide gerçekten tatmin oluyor mu sizce veya ne kadar sürüyor. Bir an önce olsun bitsin gibi mi yoksa gerçekten zevk alarak ve süreyi uzatarak mı devam ediyor? Görev gibi mi yapıyor yoksa tutkuyla mı sürdürüyor.
Görev gibi değil uzun sürüyor baya zevk alıyor ama bilmiyorum anlayamıyorum evlilik öncesinde haftada bir oluyordu ama çünkü o zaman görüşebileceğimiz buluşabileceğimiz böyle şeyler yaşayabileceğimiz bir ortam olmadığı için anca haftada bir oluyordu

Böyle seyde grur meselesi olmaz açık konusmak gerekirse evliliğin temeli cinsellikden geçer
Evet ben de kesinlikle öyle düşünüyorum zaten o yüzden bu kadar moralim bozuluyor ama nedenini anlayamıyorum bir de neler neler yapıyorum bir görseniz başka olsa aklı gider diyorum buna rağmen böyleyse demek akışa bıraksam ayda bir yapacak

Evet ben de kesinlikle öyle düşünüyorum zaten o yüzden bu kadar moralim bozuluyor ama nedenini anlayamıyorum bir de neler neler yapıyorum bir görseniz başka olsa aklı gider diyorum buna rağmen böyleyse demek akışa bıraksam ayda bir yapacak
Aranızda konuşun olmadı çözemediniz uzman yardımı da almanız gerekebilir inşallah duzelir

Görev gibi değil uzun sürüyor baya zevk alıyor ama bilmiyorum anlayamıyorum evlilik öncesinde haftada bir oluyordu ama çünkü o zaman görüşebileceğimiz buluşabileceğimiz böyle şeyler yaşayabileceğimiz bir ortam olmadığı için anca haftada bir oluyordu
Eğer diğer konularda her şey yolundaysa biraz zamana bırakın. Siz yanaşmayın mesela. Bakalım kendisi gelecek mi bu sefer yoksa o haftada 1 olan ilişki daha da ertelenecek mi.

Başka şeylere de moralim bozuluyor bir şey giyiyorum bunun yakası açık halbuki çok dikkat ederim evde bir şey giyiyorum cam pencere her yeri kapatıyor sanki herkes bizi izliyor giydiğimde normal şort tişört yazın ortasında gecelik giyiyorum uyurken artık onun için özeniyormuş gibi yapmıyorum duş aldım böyle çok rahatım deyip saten gecelikleri giyiyorum dönüp böyle üsürsün bilmem ne diyor sürekli bu ne bu nereden çıktı diyor

Öyle ya cidden hani her şeye de açığım onun aklına gelmeyen şeyleri yapıyorum başkasının hayal ettiklerini adam yaşıyor gelmiş arkasını dönüp yorgunum diyor psikolojim bozuldu şu an böyleyse diyorum demek ki bir çocuk olsa cinsel hayat bitecek
Aynen hamilelik doğum ve sonrası 5..6 derken cinsellikde azalma illaki oluyor 2 doğum yaptım böyle durumlar oldu ama 13 yıllık evliyiz kıyaslama yapmak istemiyorum ama çok şükür iyi durumdayiz

Eğer diğer konularda her şey yolundaysa biraz zamana bırakın. Siz yanaşmayın mesela. Bakalım kendisi gelecek mi bu sefer yoksa o haftada 1 olan ilişki daha da ertelenecek mi.
Evet diğer konularda çok iyiyiz ben de dediğiniz gibi yapmaya çalışıyorum şu an bu şekilde devam edeceğim kendisi geldiği zaman da yorgunum ben diyeceğim bakalım ne olacak

Ben 28 o 29 ikimizde 8-5 çalışıyoruz ben de yorgun oluyorum öyle erken uyanan insanlar da değiliz gece birden önce uyumuyoruz yorgunluk gibi gelmiyor bana
gece 1'den önce uyumuyor, 8de işbaşı yapıyorsanız siz günde en fazla taş çatlasa 6 saat uyuyorsunuz demektir.
Siz sevgili iken birlikte oluyor muydunuz orasını anlamadım ama erkeklerin libidosu ilk başlarda olduğu gibi devam etmez, illa ki biraz düşer. Haftada 1-2 ne yazık ki böyle yoğun çalışan evli çiftler için normal. Siz yeni evli olduğunuz için size az geliyordur ama eninde sonunda bünye de daha fazlasını kaldırmıyor zaten. Gerçi herkesin libidosu farklıdır genelleme yapmış olmayım ama hergün hergün de biraz fazla.

Evet diğer konularda çok iyiyiz ben de dediğiniz gibi yapmaya çalışıyorum şu an bu şekilde devam edeceğim kendisi geldiği zaman da yorgunum ben diyeceğim bakalım ne olacak
İyice uzaklaştırabilir mi bu konuda onu. Hani böyle nispet yaparmış gibi davranmak çözüm değil bence. Açık iletişim önemli... Yorgunum diyorsa, yorgunluğunu nasıl atabiliriz vs belki onun daha az yorulacağı farklı pozisyonlar denenebilir. Konu cidden yorgun olması mı bu arada oda önemli. Hepimiz yoruluyoruz yani, herkes işe gidip geliyor, kafası dolu oluyor vs.

X