Eşimle 4 aydır evliyiz haftada bir kere birlikte oluyoruz

İs stresi ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum hiç benim eşim ilk evlendigimiz zaman saat 7 de evden çıkar aksam 9 da eve girerdi ve haftada 6 gün bu tempo ile çalışırdı sabah akşam gece her fırsatta yapardık işten gelir gelmez yatağa girip 2 saat çıkmadığımiz olurdu assff suan bebek var her fırsatta yine iş basindayiz daha az yorulduğu bir işi var ama çocuktan sonra inanılmaz bir zaman sorunu oluşuyor
Yani şu an düşünüyorum hiçbir sıkıntımız yok ailevi hiçbir problemimiz yok ne onun ailesiyle ilgili ne de benimle çok anlayışlılar hiçbir sıkıntımız yok yani bu durumda dediğin gibi bir de yeni evliyiz her fırsatta olması gerekiyor :KK43:

Yanlış anlamazsanız, acaba eşinize de sinirlendiğiniz bir anda böyle konuştunuz mu ? Belki başta gerçekten yorgun olduğu bir döneme denk geldi ancak siz 'Bak beni kimler kimler istiyor ben şöyle güzelim böyle çekiciyim senin şükretmen gerekirken böylesin vs vs' dediyseniz gururu kırılıp seksten ve sizden soğumuş olabilir.
Sinirli anımda hiç ağzımdan öyle bir şey çıkmadı ya da seksle ilgili gurur kırıcı yorgunum dediğinde onurunu kıracak hiçbir şey söylemedim tamam diyip uyudum yani genel olarak hiç öyle yapıda bir insan da değilim hiç böyle şeyler söylemem sadece burada hani bazıları acaba ondan dolayı mıdır dediği için hani açık açık yazdım yoksa aramızda hiç öyle bir konuşma geçmedi Sadece 1-2 kere şakayla karışık şükret benim gibi bir karın var falan dedim yani anca bu kadardır

ne demişler, zengin parasıyla fakir karısıyla oynarmış asgagafha

bence nedeni beyfendinin mastürbasyona alışmış olması olabilir. gerekli şartlar var çünkü. isteksizlik, elle bitirme, uzun sürme bla bla. ona alıştığı için seks uzun ve yorucu geliyor ama alıştığı şeye yani ele ihtiyaç duyuyor boşalmak için. uzun sürdüğü için gerçekten haftada birden fazlasını istemiyor da olabilir, gizli gizli 3 dakikada banyoda işini hallediyor da olabilir.
Evet bunu da düşünüyorum seks uzun sürdüğü için belki böylesi daha kolayına geliyordur dediğiniz gibi gibi banyoda işini hallediyor olabilir yüksek ihtimalle ama bunu aşmak için ne yapabilirim ki bilmiyorum

ne demişler, zengin parasıyla fakir karısıyla oynarmış asgagafha

bence nedeni beyfendinin mastürbasyona alışmış olması olabilir. gerekli şartlar var çünkü. isteksizlik, elle bitirme, uzun sürme bla bla. ona alıştığı için seks uzun ve yorucu geliyor ama alıştığı şeye yani ele ihtiyaç duyuyor boşalmak için. uzun sürdüğü için gerçekten haftada birden fazlasını istemiyor da olabilir, gizli gizli 3 dakikada banyoda işini hallediyor da olabilir.
Yani bazen sevişirken bile yoruldum diyor bana çok saçma geliyor

Mesela haftada 1 ya şu an. Sallıyorum çarşamba oldu bu iş djkfsdfks Cuma günü yine istiyorsunuz diyelim. direk hani yanına gidip "hadi yapalım, sevişelim vs" gibi cümleler kuruyor musunuz yoksa fiziksel olarak mı yanaşarak belli ediyorsunuz istediğinizi? Sözlü bir konuşma geçiyorsa onu yapmayın, beden dili ile uyarın onun istemesini sağlayın. Bunu süslenip, gecelik vs ile karşısına çıkarak değilde mesela madem tv izliyorsunuz. Yan yana otururken dokunmaya başlayın. Emrivaki gibi değilde tensel olarak uyararak deneyin birde. Ayy kadınlar olarak bitmedi derdimiz yemin ederim ya. :KK70:
Yok hayır asla sözlü bir şey söylemiyorum genelde yatakta sarılırken uzanırken hani öpüyorum belki olabilir diye ne bileyim popomu dönüyorum affedersiniz yanaşıyorum bakıyorum istek yok ben hani elle uyarmaya çalışıyorum onu sonra da böyle yapınca dönüp yorgunum diyor

Mesela haftada 1 ya şu an. Sallıyorum çarşamba oldu bu iş djkfsdfks Cuma günü yine istiyorsunuz diyelim. direk hani yanına gidip "hadi yapalım, sevişelim vs" gibi cümleler kuruyor musunuz yoksa fiziksel olarak mı yanaşarak belli ediyorsunuz istediğinizi? Sözlü bir konuşma geçiyorsa onu yapmayın, beden dili ile uyarın onun istemesini sağlayın. Bunu süslenip, gecelik vs ile karşısına çıkarak değilde mesela madem tv izliyorsunuz. Yan yana otururken dokunmaya başlayın. Emrivaki gibi değilde tensel olarak uyararak deneyin birde. Ayy kadınlar olarak bitmedi derdimiz yemin ederim ya. :KK70:
Cidden öyle ya bitmedi derdimiz ama ben zaten öyle gecelik giyip süslenip hadi yapalım demiyorum normalde zaten hep gecelikle seksi şeyler giyip uyurum o yanaştığı zaman da ekstra ne bileyim fantezi kıyafetler falan var atıyorum onları giyeyim falan diyorum yani genelde bu ekstra süslenme işini o Yanaşınca söylüyorum

haftada 1-2 oluyormuş zaten paravan evlilik sanmıyorum, belki adam gerçekten yorgundur. Herkesin libidosu farklı. Haftada 1-2 çok düşük değil bence ikisi de çalışıyorsa falan, hal kalmıyordur. Yaşlar kaç?
Normal zaman için evet ama 4 aylık için az ya. İlk sene bulduğun yerde kıstırırsın 😃

Normal zaman için evet ama 4 aylık için az ya. İlk sene bulduğun yerde kıstırırsın 😃
Dimi ya sanki ben erkeğim ne bileyim atıyorum bu cinsellik olduğu gün dışında duştan çıkıyorum giyinirken aniden yatak odasına geliyor adam dönüp bakmıyor bile yok hemen üstünü giyin gel üşütürsün yok bilmem ne yani bana geliyor bir erkek olarak insan o halde görünce bari en azından biraz tahrik olur

Dimi ya sanki ben erkeğim ne bileyim atıyorum bu cinsellik olduğu gün dışında duştan çıkıyorum giyinirken aniden yatak odasına geliyor adam dönüp bakmıyor bile yok hemen üstünü giyin gel üşütürsün yok bilmem ne yani bana geliyor bir erkek olarak insan o halde görünce bari en azından biraz tahrik olur
Allah Allah. Adam duştayken duşa yanına girsen

Öyle mi diyorsunuz ya bilmiyorum çok moralim bozuluyor ama bunu açık açık nasıl konuşabilirim bilmiyorum bana Yanaşmayan bir insana da bunu söylemek zoruma gidiyor açıkçası konuşmak ama normal değil sanırım siz de benim gibi düşünüyorsunuz
Bebeğim sen böyle yapsan çat çat konuşurdu kocan, açıkça konuşamayacak isen niye evlisin. Pat pat söyle hiç de kalbi falan kırılır deme senin de ihtiyaçların var öyle olmuyor bu işler. Okumuşsundur vajinismus konularını, kadınlar tedavi oldukları halde öyle kocalar var ki terlikle sopa ile dövesin gelir. Kardeş kardeş de evlenmek için kimse bir erkeği başına bela etmez çok açık söyleyim. Hizmetçisi mi Olcan seks yok o yok bu yok e sen bekarken daha rahatsın ona göre ne anladım ben bu işten

Bence kesinlikle uzak durup bende istemiyorum moduna girmeyin bu sizi daha da iletisimsizliğe ve sinire iter.Onun yerine cidden konuşun,bana biraz az geliyor sence yeterli mi falan diyebilirsiniz sonuçta trip atacak bir durum yok o sizin eşiniz.

ben dört aydır evliyim daha öncesinde 1.5 yıl sevgiliydik. Sevgili iken her şey çok güzeldi evlendikten sonra da öyle ama cinsel anlamda öyle değil. Sevgılıyken çok iyiydi bana karşı arzu isteği fazlaydı sürekli görmek yakınlaşmak istiyordu fotoğraf atınca nude veya normal iltifatlara boğuyordu. Şimdi ise sadece haftada 1 defa birlikte oluyoruz ilk ay haftada 2 birlikte oluyorduk o bile azdı bana şuan haftada 1. Belki aranızda seksi giyin falan diye olabilir bir çok fanteziyi deniyorum ev gecelikten geçilmiyor gayet güzel bir kadınım etrafımdaki herkes çok beğenir çok ilgi duyar sevgilim hatta sevgılıyken sürekli hiçbir zaman senin gibi güzel bir sevgilim olmadı diyordu evlendiğinde bile onun ablası yakın akrabalar hepsi bu güzel kız nasıl sana baktığı gibi şeyler söylüyorlardı ama evlendikten sonra anlamadım sevgi anlamında değil ama cinsel anlamda ilgisi çok azaldı sürekli ben yanaşıyorum artık onu da yapmak istemiyorum çünkü sürekli yorgunum diyor anlamadım sizce neden böyle olabilir önceden sürekli iltifat ediyordu şimdi bir giyinince yok üşürsün gecelik yiyince bu nereden çıktı kıyafet giyince azıcık bir yakası açık olsa ki normalde dikkat eden biriyim hemen söyleniyor ben bu durumdan çok rahatsızım sizce neden olabilir olabilir bu arada belki isteklerini sana ifade edemiyor diyebilirsiniz cinsel anlamda ama aramızda öyle bir sorun da yok ben her şeye açığım çünkü kendisi de bunu biliyor
Artik evlisiniz esinizin elin altindasiniz. Ne zaman istese ulasabilir. Bu nedenle cazibeligi kalmamis iliskinin. Biraz uzak durun siz teklif etmeyin soguk da davranmayin ama asiri ilgili yada bu is icin istekli gorunmeyin. Ama bakimli olun, muhtemeln bi hafta yapsaniz ikinci hafta o yaklasir ozler cunku. Gene dusunmuyosan baska bi sorun var

Bana biraz adamı darlıyormuşsunuz gibi geldi. Zaten normali buymuş adamın haftada 1 yüzeysel sevişme varmış şimdi de haftada bir normal sevişme var çok bişey değişmemiş yani dert ettiğin kadar

Bebeğim sen böyle yapsan çat çat konuşurdu kocan, açıkça konuşamayacak isen niye evlisin. Pat pat söyle hiç de kalbi falan kırılır deme senin de ihtiyaçların var öyle olmuyor bu işler. Okumuşsundur vajinismus konularını, kadınlar tedavi oldukları halde öyle kocalar var ki terlikle sopa ile dövesin gelir. Kardeş kardeş de evlenmek için kimse bir erkeği başına bela etmez çok açık söyleyim. Hizmetçisi mi Olcan seks yok o yok bu yok e sen bekarken daha rahatsın ona göre ne anladım ben bu işten
Evet cidden öyle insan hizmetçiliğe mi evlendim diyor

Bence kesinlikle uzak durup bende istemiyorum moduna girmeyin bu sizi daha da iletisimsizliğe ve sinire iter.Onun yerine cidden konuşun,bana biraz az geliyor sence yeterli mi falan diyebilirsiniz sonuçta trip atacak bir durum yok o sizin eşiniz.
Evet aslında haklısınız bu şekilde sorabilirim en azından belki bir açıklama yapar ona göre bir çıkarım yaparım:KK43:

Bana biraz adamı darlıyormuşsunuz gibi geldi. Zaten normali buymuş adamın haftada 1 yüzeysel sevişme varmış şimdi de haftada bir normal sevişme var çok bişey değişmemiş yani dert ettiğin kadar
O zaman çünkü haftada bir o şekilde görüşme şansımız vardı ablacım şuan hep yanyanayız ayrıca bir şey dememiiim ne darlaması allah aşkına 😂

X