Eşimle 4 aydır evliyiz haftada bir kere birlikte oluyoruz

Evlilik öncesinde yaşanılan ona heyecan katiyo olabilir o sebeple arzuluyor olabilir. Evlilik sonrasındaki birlikteliğin düşüşü de artık evlendik rahatlaması olabilir. Bu sebepten üzerine düşmüyor olabilir. Erkekler biraz donuktur komut vermedikce çalışmaz. Benim tavsiyem bir terapiste gidin. Direk doktora götürmekte onun erkeklik gururunu zedeleyebilir bu da aranızı bozabilir

Başka sebep bulamıyorum. Paravan evlilik bu konuda mantıklı gelmiyor bana. Evlenmeden önce libidosu yüksekken evlenince düşmesine başka bir sebep bulamıyorum.
Evlenmeden önce libidosu yüksek falan değildi, sadece öyleymiş gibi yapıyordu. Önemli olan icraattır ve haftada bir üstelik yeni evli iken normal değil.

Gerçekten o kadar güzelseniz ne uğraşıyorsunuz ki bu herifle?
Severek evlendik çünkü ve bu cinsellik dışında hiçbir problemimiz yok her konuda çok düşünceli çok anlayışlı her konuda bana yardımcı oluyor ama sanırım tamamen stresi ile alakalııymış çünkü iki haftadır bu konuda da hiçbir sıkıntımız kalmadı hepinize teşekkür ederim düşünceleriniz yardımlarınız için🩷 ve bu arada dediğiniz gibi biraz uzak durmayı da denedim böyle yapınca kendisi çok daha fazla istekli oldu dediğiniz gibi biraz üstüne düşmemek gerekiyormuş sanırım ama işle de alakalı problemi varmış bu ara projelerinden dolayı çok yoruluyor muş sanırım ondan dolayı oldu çünkü iki haftadır bu konuda hiçbir sıkıntımız kalmadı

Pardon ben konu sahibinin msjını şeceçektim
Sen ne anlatıyorsun Allah aşkına ya yok libidosu yüksek değilmiş yok bilmem ne benden iyi mi tanıyorsun kocamı demekki önceden öyleymiş şu an öyle olmadığı için bir problem var demişim mükemmel düşüncelerin için teşekkürler çözdük sorunumuzu

haftada 1-2 oluyormuş zaten paravan evlilik sanmıyorum, belki adam gerçekten yorgundur. Herkesin libidosu farklı. Haftada 1-2 çok düşük değil bence ikisi de çalışıyorsa falan, hal kalmıyordur. Yaşlar kaç?
Yeni evliler için haftada 1 bazen 2 çok az!

Sen ne anlatıyorsun Allah aşkına ya yok libidosu yüksek değilmiş yok bilmem ne benden iyi mi tanıyorsun kocamı demekki önceden öyleymiş şu an öyle olmadığı için bir problem var demişim mükemmel düşüncelerin için teşekkürler çözdük sorunumuzu
Acaba çocuk düşünceniz var mıydı ? Konuyu tam okumadım ama . Kaçırırım diye içinize Boşalmıyor da olabilir bilemedim ya inşAllah düzelir . Acaba önceden yaşadığınız için de monotanlaştı diye mi düşündü . Bu gerçekten evlilikte bir sorun inşAllah aşarsınız

ne demişler, zengin parasıyla fakir karısıyla oynarmış asgagafha

bence nedeni beyfendinin mastürbasyona alışmış olması olabilir. gerekli şartlar var çünkü. isteksizlik, elle bitirme, uzun sürme bla bla. ona alıştığı için seks uzun ve yorucu geliyor ama alıştığı şeye yani ele ihtiyaç duyuyor boşalmak için. uzun sürdüğü için gerçekten haftada birden fazlasını istemiyor da olabilir, gizli gizli 3 dakikada banyoda işini hallediyor da olabilir.
Kesinlikle bu. Tanidik geldi

X