Eşimin sınır bilmeyen annesine kötü olmadan nasıl sınır koyabilirim?

işte normal sanması sorun zaten ama buradaki kadınların yapacağı yorum şu ne var ki canım canı sıkılmıştır sohpet etmeye gelmiştir çok kötü kalplisiniz!

Kadından bu kadar nefret eden biri kadını düşünüyormuş ayağı yapamaz ya geç bunları sen anca esini kandirirsin baushahaha

Çok tepkilisin sakin ol
Haklı olduğun yerler de var ama haksız olduğun da var

1- anahtarı al kaynanandan haklısın
2- eve habersiz geliyorsa yat uyu çok yorgunum uyuyordum de neden kalktın
3- arasıra kadına Güleryüz gösterebilirsin hepimiz hamile olduk bu kadar büyütmedik
4- çarşı pazar gezmek istemeyebilirsin ama inş kız erkek olur demesi aşırı garip değil insanlar kız ya da erkek çocuk hasreti çekiyo olabilir

Babası bina yaptırmış vermiş diyorsunuz da anahtarınızın biri hala onlarda, hatta onlar size anahtar vermiş daha çok. Alt katınızdaki kiracıyı bile kafalarına göre çıkaracaklarını düşünüyorlar.

En fazla iki nesil önce herkes yer sofrasında yiyordu, zaten köylü diye küçümseyemezsiniz kimseyi. Ananızın babanızın da durumu iyiymiş, ev vermişler size. Çıkın gidin o eve kayınvalideniz zırt pırt giremez o zaman. Bir teklif edin bakalım ne cevap alacaksınız. Ya annenle konuşuruz anahtarı alırız kafasına göre gelip gidemez ya da derhal diğer eve taşınıyoruz diyebilseniz keşke.
çocuk doğduğunda alt katınıza taşınırız beraber yer içeriz gibi
Kocanız buna ne cevap verdi, olmaz öyle şey herkes kendi evinde kendi düzeninde kalır yer içer dedi mi? Yoksa anasına hayranlıkla mı baktı? Hiç afra tafra yapmayın tüm cesareti oğlundan alıyor. Sizin anneniz 2 yapsa 3.de noluyor dersiniz ama kocişe kıyılmıyor işte.

7 katlı binanız var 6 evden kira alıyorsunuz ama 3+1 evi hafta sonu kocanız temizliyor, vizyona gel. Köylü dediğiniz kadının oğlu da ancak bu kadar oluyor. 7 evin kirasını alıp ya da evlerin bazılarını satıp bahçeli villada oturayım, yatılı yardımcım olsun denmiyor da en üst katta biz oturuyoruz alt katlardan kira alıyoruz deniyor. Bu kadar varlığın içinde çocuğuma yabancı dil bilen yatılı dadı tutayım der insan. Zenginlik bağırır servet fısıldar diye boşuna dememişler. Apartman dikmeyi varlık zannediyor millet.

Malı mülkünü kendi emeğiyle yapana değil de başkasının emeği üzerinden artistlik yapana cephe alınır burada daha çok. Kollarındaki 8 bileziği şıngırtadan bir kadın canlandırıyorsunuz insanın aklında. Yakışmıyor.

şizofreni bir yorum daha kocamı anca kafaladım ne ya nasıl bir beyniniz var sizin hadi güle güle

eş ailesinden geçinmek mi? eşiminde benimde güzel mesleklerimiz var siz baya baya kıskanç çıktınız he üzüldüm kıskançlık kötü bişey

işte normal sanması sorun zaten ama buradaki kadınların yapacağı yorum şu ne var ki canım canı sıkılmıştır sohpet etmeye gelmiştir çok kötü kalplisiniz!

Buradaki kadinlardan yardim isteyip yine buradaki kadinlara cemkirmek kocasina ses cikaramayan her kadinin hakki ve pek tabi ki sizin de hakkiniz. Mutlulugunuz daim olsun

Oncelikle benim esimde 2 erkekler, kv hep kizi olsun istemis. Hatta kucuk kaynim dogana kadar cinsiyetini ogrenmemis kiz olsun umuduyla. Cok takintili derecede o zamanlar gencken bir suru sey yapmis olmamis. Sonra zaten esiyle ayrilmislar.

Size bir yerde hak verdim o da anahtari olmasinda. Yoksa aramasi sormasi ne guzel bir sey. Esime de asla boyle bir seyden dolayi annesini sikayet etmezdim. Benim kv cok talimli, egitimli, kulturlu bir kadin. Sabaha kadar konussa dinlerim. Cok guzel bilmedigim seyleri anlatiyor. O da eskiden laz koyu olan bir yerde buyumus ama kendini yetistirmis. Bazen bizimde gundelik yani size gore bos seyler konustugumuz oluyor. Hicte gocunmuyorum. Hatta beni sevip deger vermese bir kere bile aramaz.

Kv nizin degerini malesef dogum yaptiktan sonra anlayacaksiniz. Esinizle aranizi bozmuyor, kadin sizi merak edip hamilesiniz diye gelip bakmak istemis bunun kadar dogal ne olabilir. Evet bana kv hicbir zaman aramadan telefon acmadan gelmez ama gebeyken benzeri bir sey yasadim dusmustum telefonda konusuyorduk kapaninca kut diye dusup telefon gelmisti. Etrafim pis olsa bile ki insanlik hali kimseden cekinmem.

Isin ozeti cok asiri abartiyorsunuz. Gebeliginizi kendinize zehir etmeyin. Daha dogumdan sonra yardima ihtiyaciniz illaki olacak. O zaman simdi sikayet ettiginiz kv yi mumla ararsiniz. Asla kotu anlamda soylemiyorum tecrubeliyim bu kv konularinda 6 senedir tecrubeme dayanarak konusuyorum. Her zaman tatli dili savunacagim. Tatli dille ben cok yorgunum uykum var hamilelikten dolayi desen kadin sizi asla rahatsiz etmez anlayissiz dedikoducu esinle aranizi bozan biri olsa soylediklerim daha farkli olurdu. Saglikla al kucagina bebegini insallah.

öö

size kötü bir haber vereyim mi? aile apartmanı değil eşimin apartmanı en üst katta biz oturuyoruz 6 tanede kiracımız var
bu sizi 2 kat saygısız yapar o zman.... Aferin bunu belirtmeniz iyi oldu.. az önce kendiniz dediniz oğullarına yapmışlar vermişler diye. Adamlar hem sizi kiradan kurtarmışlar hemde 6 daire vermişler o kiralarla yan gelip yatılır tabii. Ayıp bence çok ayıp bari bunların hatrına biraz saygı gösterin kendilerine...

6 daire en az 5 bin liradan kiraya verilmiş olsa ayda 30 bin lira para yapıyor havadan gelen bir para ve beni etkilemiyor diyorsunuz bravo 30 bin lira nasıl bir evi etkilemiyor

Buradaki kadinlardan yardim isteyip yine buradaki kadinlara cemkirmek kocasina ses cikaramayan her kadinin hakki ve pek tabi ki sizin de hakkiniz. Mutlulugunuz daim olsun
Bu yüzünü kocasına gösterirse haklı olarak soğur adam. Burayı iyi keşfetmiş, gider gelir kusar rahatlar artık.

Verdiğiniz cevapları ağzım açık okudum . Madem özünüz böyle neden baştan bu sınırı koymadiniz ? Benim evime çat kapı kimse giremez mesela ama bunu bilirler . Siz bunları onlara söylemeyip burdakilere köpuruyorsunuz. Son gelişinde gerçekten merak etmiştir hamile kadinsiniz. Siz verdikçe onlar daha fazlasını yapmış birden tamamen kesince de telaşlanmislae haliyle madem iyi işiniz ve bir tane daha eviniz var bu zamana kadar neden sustunuz?

öö

size kötü bir haber vereyim mi? aile apartmanı değil eşimin apartmanı en üst katta biz oturuyoruz 6 tanede kiracımız var
Hava attığınız o dairelerin sahibi oldukları için kendilerinde hak görüyorlar işte çat kapı gelmeyi keşke bir tane kendi aldığınız dairede yaşasaydiniz daha huzurlu olurdunuz . Birde bu başkası için niye kötü haber olsun feodalite kalmadı o orta çağdaydi .

Yooo öyle demiyoruz…. Seni araması daralması normal değil tabii, bunu insani bir dille anlatmalısın burada problem yok … fakat kadına açmamışsın telefon ve gebesin merak etmiş yaşlı insan düşmüş yollara neden abartıyorsun?
Ayrıca sohpet değil sohbet

evlenmeden önce kadının köylü olduğunu biliyordunuz.. bile bile evlendiniz. anahtarın onlarda olduğunu da biliyordunuz. ta ilk başta almanız gerekiyordu... ayrıca kvalideniz merak ettiğiniz için kapınıza gelmiş. kimseye birşey söylemeden de sınır çizmeniz mümkün değil. kvalideniz arayınca mesaj çekip konuşacak halim yok uyumak üzereyim yazın...

keşke bi yolu olsa da ip(bulunur da site yönetimi gerekli görmez) adresinizden kim olduğunuz bulunsa ve kvalidenize, cici kocanıza bu konuşmalar okutulsa

Esim annesi agladi diye benden nefret edecek olsa artik eski esim olur.

Ben size hak verecektim ama o kadar gergin bir uslubunuz var ki hic hak veresim gelmedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…