Eşimin iş arkadaşıyla samimiyetini abartıyor muyum? Nasıl davransam?

Bunların hiçbiri sorun olmazdı şayet size; "sen bana karışamazsın" cümlesini kurmasaydı.
Haklısın, aklımda kötülük yoktu ama senin açından düşününce, durum rahatsız edici algılanıyor, daha dikkatli olurum gibi şeyler demiş olsaydı mesela.
Lohusa bir kadını bir hafta sütten kesecek kadar aymazlık, yeni doğmuş bebeğine bu kötülüğü nasıl, hangi vicdan yapabilir?
Sadece bir kez eşimin bir arkadaşı, kız arkadaşı ile emrivaki yapıp evimize geldiler çat kapı. Sanki daha önce hiç buluşmamışlar gibi bizim yanımızda öpüşmeler, cilveleşmeler. Sinir oldum. Birlikte yaşıyorlar yani, aynı evde, gidin evinizde öpüşün.
Eşime dedim bir daha bu insanları bu evde istemiyorum.
Arkadaşınla da dışarda görüş, eve getirme.
O da görüşmedi sonra zaten o arkadaşıyla.
Ama bana kalkıp, onların özel hayatı, sana ne deseydi kıyamet kopardı.
Bu arada bu konuyu açmak için üye olmuşsunuz, üye isminiz çok ilgimi çekti konudan bağımsız.
Genelde bu tarz üyeliklere, dertleri ile ilgili bir rumuz okuruz.
Talihsiz gelin, bıktımusandım, evlimutsuz, çokmutsuzum vb gibi:)

1-Boşanmayacaksanız umursamayacaksınız, deşmeyeceksiniz, bilmezlikten geleceksiniz. 2-Bu kadınlar tam lohusa avcısı. Eski eşim de böyle iş yerindekilerle çok samimiydi, kızların yaşı küçük diye ihtimal vermedim ama takip ettim, aldattığı ortaya çıktı, boşanmada avantajlı taraf ben oldum, kuyruğunu kıstıra kıstıra defoldu gitti. Yani umursamıyormuş gibi yapın ve sessizce takip edin. Delil toplayın, eşiniz bebeğinizi ve sizi düşünmez ama millete rezil olacağım korkusundan size istediklerinizi verir. Umarım düşündüğünüz gibi bir durum yoktur ama varsa da stratejik davranmakta fayda var.

Diyelim ki kadınla beraber sence kadının bu durum umrunda olur mu yani öyle kadınlar daha çok hırslanıyor hatta...

Ben de o kızın yerinde olsaydım bu tutuma karşı inadına o erkeği elde etmek için uğraşırım.o kiz bunu amaclayabilr bununla. Bak bak evli erkeği kendime pervane ettim gbi

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Dahası da var da uzatmamak için yazmadım. Ikisinin de tavırları rahatsız ediciydi benim açımdan. Eşimin telefon şifresini biliyorum, takipteyim.
Sakın çok üzerinde gitmeyin yoksa o şifre değişir ve asla da vermez size. Siz olayı kapatmış gibi yapın eşiniz tuvalete banyoya girdiğinda falan kurcalayın.

Konu ilk açıldığından beri dikkatimi üyenin ismi çekti ama bebeğimi emziyordum bir türlü yorum yapamadim anca yazabildim. Yani ciddi bir yorum yazacam konu sahibinin ismi geliyor aklıma neyse ki yorumumu yaptım ama ismi hem çok komik hemde orijinal olmuş

Bi haltlar yiyecek olsa o kızı gözüne sokmaz . Ama kulagına bişey söylemesi vs sana gıcıklığına yapıyor

Canim bence çoktan iş almış yürümüş.
Ne organizasyon ne de tanışmak vb fark etmez. Olay eşinizde biterdi. O da umursamıyor demek ki.
Yapacağınız her şey gizli yapmalarına sebep olur.
Yemeğe gidiyorlardı izleyin derim en azından gözlerinizle görmüş olursunuz.

Bi haltlar yiyecek olsa o kızı gözüne sokmaz . Ama kulagına bişey söylemesi vs sana gıcıklığına yapıyor
Ben de kızdan öyle bir enerji aldım. Bana en başından beri soğuk davrandı, yok saydı falan.
Hatta bu organizasyon sonrası eşime de bir süre triplenmiş. Eşim işle ilgili bir şey yüzünden olduğunu düşünüyor ama bence değil. Çok mu şeytanım bilmiyorum ama eşimin tepkisini ölçmek için yapmış olabilir gibi geliyor bana (peşinden koşturmak için yani). Sonra istediği karşılığı alamayınca yine normale dönmüş.

Ya da siz istediği karşılığı alamadığına inanmak istiyorsunuz. Eşinize inanmak istediğinizi anlıyorum ama kız sizi adam yerine bile koymadan, eşinizle kulaktan kulağa oyunu oynuyor, eşiniz size karşı böyle bir terbiyesizlik yapan kıza asıl trip atacağı, mesafeli duracağı yerde size trip atıp bütün gece size sırtını dönüp oturuyor, kızın yakınlığına cevap veriyor. Kusura bakmayın ama bu hikayede trip atması gereken kız değil sizsiniz gibi duruyor ki attığınız trip de işe yaramamış adam bildiğini okuyacağını söyleyerek rest çekmiş. Bence eşiniz size kız ile ilgili masallar anlatmaya devam eder. Madem kız trip atmış mesafeli durmuş e sizde beraber vakit geçirsinler istemiyorsunuz eşiniz neden bunu kullanıp kıza mesafe koymak yerine kız tekrar yakın olunca tekrar yemeklere birlikte gitmeye devam etmiş. Eşinizin size anlattığı şeylerde bile büyük tutarsızlıklar var. Bence takipte kalın. Kusura bakmayın ama eşiniz hiç güven veren bir tip gibi durmuyor. Size kızın yanında davranışı da ortada. Bence eşiniz yok işle ilgili trip atıyor falan diye uydurarak sizin gazınızı almaya çalışmış

Son düzenleme:
Organizasyonda eşiniz size arkasını dönüp oturmuş, kadın onunla yakın temasa girmesine rağmen rahatsız, olmamış. Neden trip atsın sonrasında kadın?
Gayet memnun olacağı bir ortam oluşmuş halbuki. Eşiniz size çok ilgili olsa dedikleriyle yaptıkları bir değil diye tavır gösterebilir ama eşiniz gayet küçük düşürmüş sizi.

Esimin arkadaşıyla yemege gitmiştik. Küçük çocuklu bir çift vardı. Öküz adam ne çocuğun ne karısının yüzüne baktı akşam boyu, ben kadının modunun düştüğünü görünce çocuğunu sevdim, ekstra sohbet etmeye çalıştım. Üzüldüm çünkü kendisine. Sizin durum aynen öyle olmuş. Kadının trip atacağı bir ortam oluşmamış yani.

O geceden sonra ciddi tavır göstermesi gereken sizdiniz. Geceden sonra değil hatta direkt o an.

Son düzenleme:
O kadar sanmıyorum yaa, olsa yakalardım. Aylardır takipteyim çünkü. Ne mesaj var ne iş dışı görüşme. Eşim dün konuştuğumda sen nasıl istiyorsan öyle davranacağım dedi.

Bu dedikleriniz kulağımda

meydanda kocana ve onun meraklisina kalir basbasa kalirsalar sevinirler varsa süpheli bir durum

Sakın çok üzerinde gitmeyin yoksa o şifre değişir ve asla da vermez size. Siz olayı kapatmış gibi yapın eşiniz tuvalete banyoya girdiğinda falan kurcalayın.
Aylardır o moddaydım. Eşim kızla arasının eskisi gibi olmadığını söylemişti, yeni öğrenince görüştüklerini konu alevlendi. Son kez konuştum eşimle. Bir daha konuşma yapmam, adım atarım.

bende insanların arkadas olmasına karşı degilim biraz izleyin eşinizi sosyal medya, kılık kıyafet değişiklik bakın ona göre bi yol izlersiniz

Bu tür kabalıklar benim de dikkatimi çeker ve üzülürüm. Kendime yapılınca da olay çıkardım. Hatta aynısını ona yapacağımı, benim tanıdığım insanlar olan bir ortama sokup onu tek basina bırakacağımı ve o gün bu olayı hatırlamasını söyledim. Yapacağım da. Kindar insanım, aradan 20 yıl da geçse yaparım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…