Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Aldatildigimi ispat edersem 1 dk durmam bosarim.ama bu bir ispat değil kime neyi ispat edicem aşkım dememis

onunla iyi anlaşmıştır. sonuçta her erkekle de öyle konuşmuyor değil mi?

kk daki kıskançlık potansiyeli cidden beni aşıyor.

bu hiçte normal bir kıskançlık gibi durmuyor

kafelerde tesadüfen karşılaşıyormuş o kızla sonra onu evine bırakıyormuş ve bunu kızı söylemiş

Ay bende benımkını dert sanıyorum o nedir ya derhal müdahale edin

Eşiniz açık bir şekilde flörtleşiyor iş arkadaşım diyerekte kamufule ediyor. Eşiniz gerçekten arkadaşça görüşseydi mesajları silmezdi.
İş arkadaşıyla olan samimiyet çalışma saatlerinde kalmalı. Hem ayrıca kızın bir yıldır aynı iş yerinde çalıştıgını söylediniz bu ne samimiyet bir yıl içinde.
Biraz daha bekleseydiniz kanıt niteliğinde yazışmalar olabilirdi.
Farzeledelim ki eşiniz arkadaş canlısı, eşimin bana göstermediği samimiyeti başka bir kadına göstermesi beni hali hazırda çok rahatsız ederdi.

sinek küçük ama mide bulandırır. işyerinde söyleyemiyor mu? serviste mesaj atmak nedir? size gelince gün kutlamak saçma, ama kıza günümü kutlamadın diye güya(!) sitem ediyor. riyakarlığa bak.allaşkına flörtlesmekten başka bişey değil bu.

Maalesef durum bu.ama ben bunu elaleme anlatırsam ben rezil olurmusumo çünkü ispatlayamazmisim

Esiniz sizi aldatmadiysa bile aldatma potansiyeli yuksek siz kolayca affederek onun yaptigi hatadan ders almasini saglamadiniz ki caydirici hicbisiy olmadi hatta bilakis artti daha cok yapacak ben dogru bulmuyorum evli bir adamla bir kadinin flortvari yakin ve devamli mesajlasmasini kim ne derse desin bana ters geliyor.

Ben ki rahat insanım,olabilir arkadaş derim,yanımda bile mesajlaşabilir derim hatta ama eşinizin tavrı beni bile rahatsız etti. Şifre değiştirmek falan hoş değil. Tanışalım demişsiniz ona da yanaşmamış.
Birde üste çıkıyor.
Siz yazışsanız bir erkek arkadaşınızla,o size hesap sorsa üzerine şifremi değiştiriyorum deseniz ve bunu yapsanız eşiniz ne yapar?

bu işin altından iyi şeyler çıkmayacak. lütfen çok tetikte olun ve ÇAKTIRMADAN gözlemleyin. bu olayın üstünü örtmüş unutmuş gibi yapın. ve geriden izleyin. iki kere tesafüfen karşılaşması hiç de tesadüf değil! bu arada ihanet eden erkeğin cep telefonu kullanma alışkanlığı değişiyor. şifre koyuyor, şifre saklıyor, sessize alıyor, tuvelete giderken götürüyor, telefon elden düşmez oluyor ya da karısı telefonu almak istese adam tedirgin bekliyor bir an önce elinden almak istiyor vs vs vs. bunlar hep işaret.

Ay ne münasebet sizde bakalım bi adamla gece gündüz msjlasin eşiniz neler diyor düşünüyor

Bunu da okudunuz mu Kadıköy de bu ne tesadufmus ki cafe de karşılaşmışlar.her karsilasmada kızı evine birakmis buna da yorum yapın.bunu kizimdan duydum
Koskoca kadıköyde nasıl zırt pırt karşılasılır ki.
Kız yer bildirimi yapmışsa yada bahsetmişse şuraya gidiyorum diye,eşiniz de gitmiş olabilir peşinden.
Tesadüf olsaydı eve gelince size x le karşılaştık demesi gerekmez miydi?
Ben birşeyler gizlenince rahatsız oluyorum. Ha çok kıskançsınızdır,dişi sinekten kıskanıyorsunuzdur sorun çıkmasın diye söylememiştir diyeceğim ama anladığım kadarıyla kıskanclikla boğan kadınlardan değilsiniz.

Ben burnundan getirdim ne demek bu samimiyet. Ister masum olsun ister olmasin. Valla simdiye kadar gorduklerimden ve tecrubelerimden soyluyorum bu kadar samimiyetin kacinilmaz sonu aldatma ya da hoslanma vs.
Kesinlikle kabul etmezdim boyle bir samimiyeti. Siz ayni seyi yapsaniz gece gunduz, orda burda heryerde esiniz bu kadar modern karsilar miydi ?

Ve eklemeden gecemiyecegim esiniz sizi seviyor olabilir ama eger o kizin muhabbetinden hoslanmasa , onunla zaman gecirmekten hoslanmasa bu kadar yazismazdi. Her firsati degerlendirmis , bence bu is cigirindan cikmadan mudahale edin.

Ne yapmaliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…