Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Yahu ben ne amaçla girdim buraya karşıma yine böyle bir olay çıktı. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama senin yaşadığının aynısını ben de yaşadım. Nişanlım olacak adam çalıştığı yerden biriyle fingirdeşiyordu Whatsapptan mesajlarla bunu yakaladım hesap sordum simirlendi bsğırıp çağırdı ne var bunda dedi. Sonrs senin ki gibi şifrelerini falan değiştirdi, telinin sesini kısmaya başladı, tuvalete bile telsiz gitmez oldu ben şüpheden kuduruyordum bunun Whatsapp yazışmalarını görmek için birsürü hackerla görüştüm olmadı yapamadık. Whatsapp Rec Diye bir program var gidip onu Ankara’ya kurduttum gözümün önünde mesajlar geldi adamın karşısında gözlerim doldu sğladım dayanamayıp şimdi senin bu yazını görünce içim bi fena oldu. At gibi katana suratlı bir kadınla ne yazışmalar ne yazışmalar bir de lakap takmış cevizim diyo katana suratlı kadına. Bunları yaşayınca anladım ki bu erkrklerin hepsi böyle. Eğer telinin sesini kısıyorsa, tuvalete banyoya bile öyle gidiyorsa, Şifre değişyirmiş bir de utanmadan kedin aldatıyor ya zaten ilk adımı atmış bu. Sen şöyle yap hiç soru sorms o kesin açık verir. Sabret yakalarsın zaten sen sorular sorarsan kaçacak yer bulur planlar yapar bsşka hesaplar açar başka telefonlar alır senin bilmediğin. Allah yardımcın oldun inşallah doğru karar verirsin.

Kesınlıkle ızın vermeyın bugun olmazsa yarın mutlaka bısey olabılır aralarında o kızda nasıl bıseymiş evli barklı adama rahatça yazıyor eşi rahatsız olur mu dıye düşünmüyor pes

Tanışalım kızla dedim istemedi.dediki ne alaka der dedi
Seni aldatıyor belli, normal arkadaşıysa sadece eşiyle tanışmak ister normalde, ki bizde öyle, çok samimi olduğumuz iş arkadaşlarımızın eşleriyle tanışmak isteriz, istememesi çok sıkıntılı bir durum. Birde yumurta mı getiriyormuş eşine, ben mi yanlış anladım flört evresindeler, yakında bir iki farklı espiri sonrası sevgili aşamasına geçebilirler. Keşke mesajları gördüğünü belli etmeseydin, sinsi sinsi hiçbir şey yokmuş gibi davranıp mesajları ekran görüntüsü olarak kaydedip yani ss alıp sonradan kullansaydın. Hatta iş yerine habersizce elinde yemekle filan gitseydin, mesajları gördüğünü söylemeyip.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…