Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Ama eşim her kızla boyle konusmuyir taniyorut onu.ve ben mesajlarını okuduğumu söylemeden önce şöyle dedim.aksam sana soracaklarim var dedimd da diğer odada mesajları sildi hemen

onunla iyi anlaşmıştır. sonuçta her erkekle de öyle konuşmuyor değil mi?

kk daki kıskançlık potansiyeli cidden beni aşıyor.

Bunu da okudunuz mu Kadıköy de bu ne tesadufmus ki cafe de karşılaşmışlar.her karsilasmada kızı evine birakmis buna da yorum yapın.bunu kizimdan duydum

öncelikle, masumane görünen ama masum bir yöne gitmeyen bir sohbet. çünkü bunca tartışmaya reğmen yine yazışmış kadınla. instagramdan 6 sene önceki resmini bependiyse bütün resimlere baka baka incelemiş profilini demek ki. ben olsam gerçekten çok büyük kavga sebebi. çünkü aynı şeyi ben bir erkeğe yapıcam ve eşim olan insan kıyameti koparmıycak öyle mi? bilmiyorum size tek diyebileceğim takipte kalın. hiç ama hiç masum değil.

Bunu da okudunuz mu Kadıköy de bu ne tesadufmus ki cafe de karşılaşmışlar.her karsilasmada kızı evine birakmis buna da yorum yapın.bunu kizimdan duydum

kocanla neden konuşmuyorsun bu konuyu

gerekiyorsa kavga çıksın insan böyle şüpheyle yaşayamaz

İnsalİnş senin dediğin gibidir

bunu şimdi okudum.
kadıköyde tesadüfen karşılaşılmaz hadi bilemedin bir kere karşılaştın habire olmaz.

Daha ne lazım?

Şifre değiştiriliyor ki en çok eşini rahatlatması gereken anda, onu daha çok şüpheye itmeyi arkadaşlığını(!) koruma için tercih ediyor.
Mesajları öbür odalara geçip siliyor.
Kızla mesajlaşırken, kendisi rapor veriyor "Şuradayım, yemek yedim çıkıyorum" vb. ki bu rapor olayları sevgililik başlangıcında yapılabilen abuk hareketler arasında yer alan şeylerden.
Üzerine bi de pazar günleri tesadüflerr koca Kadıköyde iki kere ohh...

Hic isi bilmiyorsunuz yahu.. kendi kendinizi paranoyak gibi gosteriyorsunuz.. hic esle o sekilde iletisim kurulur mu hemde boyle bir konuda..

Baktin ki hosuna gitmeyen bir durum var, diyeceksin ki; “hayatim gecen gun telefonumu kaybettim evde, senin telefonundan aramak icin elime aldim bir iki samimi mesaj gordum.. ben biliyorum ki sen cok durustsun ama bu sekilde bir yakinlik is yerinde farkli algilanip adini cikartir.. sonra hem isinden hem de adindan olursun, sacma bir arkadaslik icin adini neden lekeleyesin bence agirligini koy sana saygi duysunlar”

Bunun yaninda benim alt kadrom erkekler hamami gibi, gece 3 de sevgilisinden ayrilan manyak beni arayip aglardi.. sonra uyku uyuyamaz hale gelince bir cinnet gecirdim telefonda hepsi hizaya girdi.. yani diyecegim her samimiyet flort ya da ask degildir :)

Bunun üzerine takipte kalmalısıniz

Benim içinde hiç masumca gelmedi, yeni heyecan peşinde sanki... ama önemli olan eğer aldatılıyorsan sonuçta sen ne yapacaksın?
Belli kocan senin teknolojiye uzak olduğunu bildiği için zamanında şifresini vermiş....
Aldatılıyorsan boşanacakmısın, yada affedeceksin? Ona göre adımlarını atarsan daha sağlıklı olur... umarım sadece arkadaşlardır....

İnsalİnş duam o yonde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…