Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Siz bir erkek arkadaşınızla kakarakikiri yapsanız hoşuna gider miymiş sorun. Benim ilk evliliğim de de aynı muhabbetler dönmüştü. Benden 15 yaş ufak stajyerim bir pazar akşamı ertesi gün gelemeyeceğini bildirmek için bana sms atmıştı x abla yarın işe gelemeyeceğim bilginiz olsun diye sadece.bir ve evde kıyamet kopmuştu ne bu samimiyet diye.

Aradan 2 3 ay sonra şarjım bittiği için eş kişisinin telefonundan internete girerken canım uyudun mu diye sms gelmişti. O an ben de ortalığı ayağa kaldırmıştım. İnkar etmişti ama resmen flört ediyorlardi diğer smslere de göz attığımda farkettim. Ve sürekli eve gelene kadar telefonlaşmalar. Arkadaşız sadeceler havada uçuştu. Konuşmayacaksın dedim, tamam dedi ama dinlemedi. Arama geçmişini vs temizleyip eve gelmeye başladı. Aradım kadını sen kimsin nesin diye. Bıçak gibi kesildi arama kayıtlarına baktığımda. Ama kadın bahsetmemiş olacak ki aradığımdan bahsini bile açmadı. Ki bilse aradığımı üste çıkıp kavga yaratırdı....

Ve eklemeden gecemiyecegim esiniz sizi seviyor olabilir ama eger o kizin muhabbetinden hoslanmasa , onunla zaman gecirmekten hoslanmasa bu kadar yazismazdi. Her firsati degerlendirmis , bence bu is cigirindan cikmadan mudahale edin.
Ne yapayım.konustum kavga da ettim sakince de dedim sarılarak da dedi m her turlusunden

Onlar yakin arkadas olsa esin seni de tanistirirdi veya kiz isterdi esinle tanisayim diye ama bunlar şakalasmiyor bildigin kendilerince espri(!) yaparak cilvelesip birbirlerine takiliyorlar. Sıkışinca instagram silerim diyor madem bir sey yok neden siliyor kullansin. Kiza mesaj at akilli olsun... bu isin sonu iyi degil...

Siz bir erkek arkadaşınızla kakarakikiri yapsanız hoşuna gider miymiş sorun. Benim ilk evliliğim de de aynı muhabbetler dönmüştü. Benden 15 yaş ufak stajyerim bir pazar akşamı ertesi gün gelemeyeceğini bildirmek için bana sms atmıştı x abla yarın işe gelemeyeceğim bilginiz olsun diye sadece.bir ve evde kıyamet kopmuştu ne bu samimiyet diye.

Aradan 2 3 ay sonra şarjım bittiği için eş kişisinin telefonundan internete girerken canım uyudun mu diye sms gelmişti. O an ben de ortalığı ayağa kaldırmıştım. İnkar etmişti ama resmen flört ediyorlardi diğer smslere de göz attığımda farkettim. Ve sürekli eve gelene kadar telefonlaşmalar. Arkadaşız sadeceler havada uçuştu. Konuşmayacaksın dedim, tamam dedi ama dinlemedi. Arama geçmişini vs temizleyip eve gelmeye başladı. Aradım kadını sen kimsin nesin diye. Bıçak gibi kesildi arama kayıtlarına baktığımda. Ama kadın bahsetmemiş olacak ki aradığımdan bahsini bile açmadı. Ki bilse aradığımı üste çıkıp kavga yaratırdı....
Ama.esiniz canım demiş.benim eşim espri yapıyor sadece ve ninem diye hitap ediyor

Ikisininde kafasini tokusturasim geldi

E
Onlar yakin arkadas olsa esin seni de tanistirirdi veya kiz isterdi esinle tanisayim diye ama bunlar şakalasmiyor bildigin kendilerince espri(!) yaparak cilvelesip birbirlerine takiliyorlar. Sıkışinca instagram silerim diyor madem bir sey yok neden siliyor kullansin. Kiza mesaj at akilli olsun... bu isin sonu iyi degil...
Her musadahm edersen aramız kesin bozulir dedi.kiza cevap yazmayacaksin dedi

Konu sahibi, illa canım aşkım demesi mi gerek aldatması için? Neden ninem? Buda flörtüz değil mi? Yine de siz bilirsiniz, ama açıkça flört var, sessiz kalın unutmuş gibi yapın uzun bir süre sonra yakalarsınız, eğer eşiniz size değer veriyorsa sadece ‘iş arkadaşıyla ‘ iletişimi keser, siz rahatsız olduğunuzdan...

Yapacagin sey acik acik soyle ona , rahatsizliginin devam ettgini ve gorusmelerini istemedigini soyle. Ben herseyi goze alir resti cekerdim. Benim esim bilir huyumu geri adim atardi kaybetmemek icin ama sizin iliskinizi siz daha iyi bilirsiniz.
Calisiyor musun ? Bu adamsiz yasayabilir misin?
Ben acik acik madem beni seviyorsun bu kadar ve sevdigini uzmek istemiyorsun elin kizi icin ! ya o ya ben derdim. Gidip kusmesin ama is yerinde seviyeli bir sekilde gerektikce konussunlar.

Şifreyi onu takip etmemden rahatsız olduğu için değişmiş
E tabi öyle diyecek, daha rahat flörtleşmek için diyemezdi ya!... Siz aynısını yapsanız ne hissederdi acaba? Cevabı da kötü niyetim yok deseydiniz? Yok kusura bakmayın da eşinizle kız resmen cilveleşiyorlar!...Ben bile sinir oldum :/Şifre değiştirmesi sonra da hesabı silmek istemesi falan çok garip. Yani resmen sizin kızacağınız konuşmaları görmeyin diye yaptığı aşikar!...

Herkesin iş arkadaşı oldu,ama ne kadar arkadaş yada abi kardeş olunsada şu tablo hiçte hoş değil.
Zaten bir kadın birşey hissediyorsa,o hislerde hiç yanılmaz.
Yorumlara verdiğiniz cevaplara bakılırsa siz daha çok, yoktur öyle bişey canımmm kuruntu yapmayın dememizi bekliyorsunuz.
Böyle böyle eşiniz elinizden kayıp gidecek sanırım,çünkü şifreleri değiştirmesi bile sizden çok o görüşmelere önem verdiğini gösteriyor.
Aklı birine kaymış birinin,kalbinin kaymaması mümkün değil.

Ne yapmaliyiy fikir verin
Bariz flörtleşiyorlar.
Ne yapabilirsiniz,sizin zorlamanızla duracaksa bir anlamı yok zaten.
Eşinizi son kez uyarın kızla alakasını kessin,iş dışında mesajlaşmasın.
Sizi dinler dinlemez o ayrı.
Kıza bişey demek mantıklı mı onu da bilemedim...
Yapacak bişey yok aslında,adam yapacaksa yapar :KK43:
Sessizce bekleyeceksiniz.
Bir falsosunu daha yakalarsanız o zaman düşünürsünüz.
Umarım kendini toplar.
Üzücü şeyler yaşanmaz.

Bence masum değiller.
Evli erkeklerin kadın arkadaşı olabilir takıldığım yer burası değil. Ama o arkadaşlık belirli bir ağırlıkta olmalı. Lise seviyesinde muhabbet etmeleri yakışmıyor bence.
Şuana kadar belki aldatmadı bilemeyiz ama fırsatını bulsa yapacak gibi.
Fazla tepki vermeden, sessiz bir şekilde gözlemleyin bence.

Fingirdiyorlar resmen kızın niyetini bilemedim şimdi belki bekardir umrunda değildir sadece ilgi istiyordur falan ama eşin ağır suçlu.
Aldatılmaya 5 kala resmen. Ama bence bu da aldatılmak. Hem de gözünün içine baka baka.
Benim eşim de çok ilgi çekmek sürekli birileriyle şakalaşmak isteyen bir insan ama bu kadar ileri giderse ne olacağını biliyor.

Ha Kardo falan da demişlerdi birbirlerine. Çok da önemli değil. Bana ayıracağı vakti başka bir kadına ayırması önemli olan. Neden sizinle mesajlasmiyor yada sizin yanınızda iken başka birisiyle geyik yapıyor? Ama benimki nenem demiş sizinki canım demiş diye düşünüyorsanız zaten yaşanmış tecrübelerden fikir almaya ihtiyacınız yok demektir.

Neyse, eşinizin elin kadınıyla gece yarılarına kadar kakarakikiri etmesi sizin için sorun değilse zaten yorum yapmaya da gerek yok...

X