Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Takip edeceksin belli etmeden. Güvenme, bence sonunda pişman olursun bu durumu normal karşılarsan.

Öyle paranoyakca kıskanç bir insan değilim. Hatta "herkes benim kocisime hasta bikbikbik" kadınlardan nefffffret ederim. Eşimi kadın iş arkadaşları akşamları iş için ararlar ben de selam söyle derim.

Ama sizin durum bana normal gelmedi. Iş dışında eşim bir kadınla mesajlasip espirilesemez arkadaş. Bu kadar basit. Sen erken patlamissin canım, sabredip bekleyecektin yanlış yapmışsın. Ama bundan sonra o konuyu unutmuş gibi yapıp takip etmen gerekiyor.

Ama siz herkese yapiyormussunuz.esim kimseyle öyle konuşmaz ve kendi itiraf etti.tek bu kızla samimiyim diye

Ben de kıskanç değilim okadar.hatta eşim iş seyahati ne bayan arkadaslari ile cijar araştırmam bile bu kadın kim diye.bu farklı bunu Instagram da gördüm mesai dışı sakalasirken

Ama siz herkese yapiyormussunuz.esim kimseyle öyle konuşmaz ve kendi itiraf etti.tek bu kızla samimiyim diye

Yok ben de herkesle degil, anlasabildiklerimle boyleyim sadece.
4 5 kisi gibi.

Gece de olsa birbirimize video falan atariz. Baya baya yariliriz.

Esime de izletirim o da güler

İkinc telefon olsa gorurum sanki

Yok ben de herkesle degil, anlasabildiklerimle boyleyim sadece.
4 5 kisi gibi.

Gece de olsa birbirimize video falan atariz. Baya baya yariliriz.

Esime de izletirim o da güler
Eşim benden gizli mesajlasmis kuzum aylarca hemdeh.ve benim okudugumu anladığı an gizlice sildi

Sizi rahatlatmak ne yazıkki mümkün görünmüyor.
Eşiniz rotayı şaşmış.
Evli barklı adam esprili lakayt bir şekilde başka bir kızla geceli gündüzlü mesajlaşamaz!
Olmaz yani.
Şifre de değiştirmiş yüzsüz pişkin tavırlar sergiliyor.
Sonu iyi görünmüyor.

Şunu da anlatayım size eşim Kadıköy e kızımı satranca goturuyog her pazar.ne tesaduf ise bu kızla iki kez üst üste cafede rastlasmislar onu evine birakmis.bunu kızım anlattı.bu da bir ay önce oluyor.kizima sordum ne kinusuyorlardi diye.duymadim çok sessiz idiler . eğleniyorlar gibiydi guluyorlardi dedi

Bunu eşime sormadim neyse tesaduf dedim.ama o kız bu kız çıktı maalesef

Ne yapmaliyiy fikir verin

Eşinle o kız arasındaki mesajlaşmalarda seni aldattığına dair bir şey göremedim

Ama eşinin tepkisi bir garip

Senden telefon şifresini gizlemesi, sert çıkarak seni sindirmesi vs.

Acaba sen başkasıyla mesajlaşsan o sana hesap sorsa ve sen desen ona "Artık beni sinirlendirdin" diye ne cevap verirdi?

Şifre değiştirme kısmı ilginç.
Yani hepimiz sosyal medyayı öyle ya da böyle kullanıyoruz hatta karşı cinsten arkadaşlarımız var mesajlaşıyoruz ama ''seni hınzır'' deyince bi gülme geldi
Ya da çok çok yakın arkadaşım olmadığı sürece bir atarım iki atarım sürekli sohbet etmeye çalışmam. Hal hatır sorarım beklerim ki bir sonraki aşamada arkadaşımın hatrına düşeyim o beni sorsun yani bir de iş arkadaşı...
Bilemiyorum rahatsız eden bir şeyler var

Ben de kıskanç değilim okadar.hatta eşim iş seyahati ne bayan arkadaslari ile cijar araştırmam bile bu kadın kim diye.bu farklı bunu Instagram da gördüm mesai dışı sakalasirken
Evet canım ben de onu kastediyorum. Belli ki takıntılı bi insan değilsin. Demekki hislerinde çok da yanilmiyorsun bu konuda. Takip et ve konuyu kapatmış gibi görün

Zaten benim.garibime giden de o barıştık.yine de ver şifreyi dedim.vermek istemedi

Rahatsız eden nokta hal hatır sormamasi 2 saat ara ile kızın değil eşimin konuşması gelemeyeceğini soykemesi.nerede yemek yediğine dair resim bile atmış kiza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…