Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

Sizce bu masum mu?

Kim ne derse desin evli insanların erkek ya da kadın bu kadar samimiyetini sevmiyorum. Altından da muhtemel bir şeyler çıkıyor. Şifre değişip rahat konuşmak falan, hiç mesafe koyayım demiyor. Oh ne ala memleket.

Beni rahatlattı rahatlattin gerçekten.abartiyorum değil mi sacmaliyorum.gece mesajlasmalari ve espriler kafama tajtim

bir kadınla erkeğin esprili konuşmasında ne gibi sıkıntı olabilir ki?
iyi anlaşıyorlardır.
eşiniz her iyi anlaştığı kişiye aşık olacak potansiyelde değilse sorun yok.
birde şifre değişmiş kesin aldatıyor diyenlerin gazına gelmeyin.
çocuk gibi kontrol edilmek istemiyor adam belki. kusura bakmayında arkadaşlarımla mesajlaşmalarımın okunması üstüne bundan suçlanmak benimde hoşuma gitmez. bende olsam eşiniz gibi yapardım.

Tanışalım kızla dedim istemedi.dediki ne alaka der dedi
O zaman şüphelen canım.. çünkü ben eşimin bütün bayan arkadaşlarıyla tanışığım nasıl insanlar olduğunu biliyorum..eşin deseydiki tanıştırayım sizi sende gör nasıl iyi bir kız diye o zaman hak verirdim eşine ama madem tanıştırmıyor o zaman var bişiler.

Var ya bu durumlarda karşıdaki kızda hiç sorun bulmuyorum, tamam var ama sorunun başı eşiniz.

Gece evli bir adamın rahatsız edilmeyeceğini, bu kadar samimi davranılmayacağını öğretememiş. Tersine eşin bu konuma getirmiş kızı.
Arkadaşlığı da geçmiş bu samimiyet.

Ama eşim her kızla boyle konusmuyir taniyorut onu.ve ben mesajlarını okuduğumu söylemeden önce şöyle dedim.aksam sana soracaklarim var dedimd da diğer odada mesajları sildi hemen

Bana iyi davranır ama biz çok sakinizdir evde ve çok yorukdum der beni hiç dinlemez.hatta ben ona isimle ilgili bir şey anlattigimda beni ilgilendirmiyor senin iş yerinde olanlar işi işte bırak dedi o günden beri anlatmam

Son durumumuz su ben onla barıştı m çünkü ispat edemiyorum.soz verdi bana o kızla yazismayacagina.cicujkarin önünde tartışmak iyi olmuyor.bana bunu ogrendigimden beri çok sıcak davranıyor hediye falan aliyor

Espri yapmak muhabbet etmek de mi suc oldu yahu?

Is arkadasimi esimden cok goruyorum. Cok fena goygoy yaptiklarim var. Insanim ben. Sosyallesmek de bir ihtiyac.

Ninem? Ninem ne ki? Yani esiniz kiza yuruyor olsa birbirlerine ninem diye mi hitap ederler? Ben mi anlamadim?

Gereksiz bir samimiyet deseniz anlarim da ben aralarinda bir sey olabilecegini hic dusunmedim.

Kıza şöyle de yazmıştı.hala benim günümü kutlamadin yazmıştı.bunu da iş çıkışında serviste yazmış.gun derken mesleği ile ilgili bir gun.kiz cevap bile yazmamış.bunu sordum neden diye.dediki o herkesin gününü kutlamisti işyerinde beni unutmustu .ben de esprisini yaptım ne var bunda dedi.esim bana hep şöyle derdi.gun kutlamak bana saçma yapmacık geliyor

Son durumumuz su ben onla barıştı m çünkü ispat edemiyorum.soz verdi bana o kızla yazismayacagina.cicujkarin önünde tartışmak iyi olmuyor.bana bunu ogrendigimden beri çok sıcak davranıyor hediye falan aliyor
Ee tabi seni biraz oyalacak bu defada gizli yapacak çünkü eve gelince mesaj atmayacak ama işyerinde aynı samimiyet devam edecek.. sakın takibi bırakma birde ikinci telefon kullanma ihtimali yüksek olabilir bunuda göz ardı etme..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…