Eşimin iş arkadaşı kafam karışık!

O kızdan mesaj geldiğinde siz cevap yazsaydınız. Ben eşiyim ve eşimle bu saatte iş dışında mesajlaşılmasını istemiyorum diye. Kız haddini bilirdi başıboş sanmazdı. Bir daha öyle fütursuzca mesaj atamaz. Bir de iş yerine gidip yüzüne söylediğinde tam olur eğer hala anlamamışsa.

Ben olsam çatlardım.Kadınlar kulübüne üye olup buradaki konuları okuyalı herkesi potansiyel suçlu görüyorum.Ben de çok kıskanç bir hatun olacağım galiba.Ama eşin masum gelmedi bana

Masum gelmedi bana. Bir erkekle bir kadın ne kadar samimi de olsa, gece mesaj yazmaz evli birine. O saatte sana bir erkekten mesaj gelse ne olurdu, sen de üstüne şifreyi değiştirsen? Tavrını koy net bir şekilde.

Bence bedensel değil ama düşünce olarak aldatiliyorsun bence ikisi birbirine ilgili beraber zaman geçirmekten konusmaktan hoslaniyorlar buda birbirlerine bağlıyor sonuçta hoslanmakta aldatmadir

ya şakalaşmasın mı adam insanlarla iletişim kurmasın mı ne flört var ne bişey abartmayın yahu bu kadar. kocalarınız put gibi dursun istiyosunuz ama insan denen varlığın sosyal bir canlı oldugunu unutuyosunuz

Çok sinir bozucu bir durum. Tahammül edilemez derece hem de.. Şifreyi değiştirip takip etmeye hakkın yok demesi bile masum olmadığını gösterir. Resmen karşıdaki kızı savunuyor.
Gizlice takip edin

Tabi ki takipte kalın ama sezdirmeyin buradaki arkadaşlar acayip abartmışlar birbirlerinin muhabbetinden zevk almaları aldatılıyorsun demek değil insanlar birbirleriyle muhabbetlerinden hoşlandıkları için arkadaş oluyorlar zaten değil mi? Bir süre takip edersin için rahat etmeyecekse ama adamı sıkıştırmayı üzerine gitmeyi bırakmalısın diye düşünüyorum.

Eşim mesaj yazmayacakain kimseye dedi.hatta ben kızın beğendiği fotoları kaldırıyorum izin vermedi çok kızdı

Bu kadarına da pes yani

Canım o zaman ben gidiyorum bundan sonra bol bol yazisin deyip rest ceksene bunca şeye ragmen niye korkuyorsun
Ya ben haksizsam ya gerçekten iş arkadasligindan öte değilse.ve gitsem kime neyi ispat edecem aşkım denemişler kanıt yok somut

Öncelikle aralarında bir çekim olduğu kesin.
Çok üzgünüm böyle konuları başıma gelmiş gibi hissediyorum...
Kocana güvenme o kızdan hoşlanıyor kız da onun farkında ve o da kocandan hoşlanıyor...
Yazarken bile nekadar çiğ bir cümle...
Sen sakin ol ve şuna karar ver
Aldattıklarından tam emin olduğumda boşanırmıyım boşanmazmıyım?
Sakin ol ve önce bunu düşün.
Cevabına göre de stratejini belirle...
Bu tek gecelik ilişki meselesi gibi değil gönül meselesine dönmüş iş...

Emin olsam dusunmem ki.kanit yok insanlar ne der akrabalar .beni suclarlas.esim iş arkadaşım der işin içinden cikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…