Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaşıtı ve bekar erkekleri tavlayamayinca seviye buralara kadar düşmüş😔😒 (gold digger seçeneğini eliyorum adam mezarcı)
Yaşıtım erkekler bana baksın yiyip içip gezeyim diye umut etti zaar. Yaşıtları yine akıllı demekki. Bir de yazmaz mı ne o milyoner ne ben afroditim diye. Hee hee zaten sadece milyonerler ve dünya güzelleri bu b.kları yiyor

Birde genelde böyle konu açanlar ben büyük konuştum diyor, yazacaklari korkutmak icin diye düşünüyorum ben düşündüm basima geldi sen bisey deme gibilerden, üniveriste okuyorsunuz evlilik hangi sartlarda olur bunu bilmiyor musunuz? Nasıl esim eşim diyorsunuz. Yaptığıniz nikahin hicbir hükmü yok. Bu nikah dediğiniz şey cok düşünüyorsunuz gibi cinselliği günah olmasin diye birşey adi altinda yaşamak amaciyla kullanıyorsunuz. Yoksa bu yaptığınız imam nikahida fare gibi gizli sakli yapılacak birşey değil. Evliymişsiniz ya neden okul bitince, adam eve bakmiyor yazmışsınız ya burda kalsam geçim zor esim nasıl yetişsin iki eve gibilerden eşiniz baksın. Adam sizi iyi keklemis sevişelim diye nikah yapmış siz kendinizi onun karısı sanıyorsunuz eşim eşim diyorsunuz . Gülünecek halinize oturmuş ağlıyorsunuz.

İçin kalktı, bu ne iğrenç bir hayat tarzı! Bir de saf duygular falan diye yazmış 😂 he saf duygular. Adam seni cidden sevmiş olsa, gider karısına “adam” gibi itiraf eder, boşanır. Gelir seninle resmi nikah yapardı. Sen de belli ki aileni faln dinlemezdin!

Dilerim karma sana cezanı en kısa zamanda versin. Birine deli gibi aşık ol, hatta bu adamla resmi nikahla evlen. 4-5 sene sonra adam seni üni öğrencisi bi çıtırla aldatıp, buna saf duygular desin. Birlikte ağlaşsınlar falan. Sen de evde ağlaş. O kadının arkasından çevirdiğiniz iğrençliğin bin beteri bulsun sizi. İş miş de bulamazsın umarım da senin gibilerin cebine para girmez. Şurada saf olan 2 şey var: resmi nikahlı eş ve senin her şeyden bihaber zavallı ailen. Hepsinin ahı sizi bulsun. Bi de arsız arsız napmalıyım diye soruyo. Yargılamayalımmış. Bağrımıza mı basalım seni?!
Eline saglik
Birde kullanici ismine bayildim. Konu disi 😂 Ama cok iyi ya

Siz bu durumu kendinize nasil yakiştiriyorsunuz? Adam sizi kullaniyor yok agliyormuş hep ayni hikaye farkli insanlar.
Ailen yaşindan dolayi bu adami kabul etmiyor metresi oldugunuzu bilseler yüzünüze tükürürler böyle dahami iyi?
Herşeyi gectim o kadini hic düşünmüyormusunuz.

benim yaşadığım yerde ve üniversite olan her şehirde sizin gibi genç kızları okul bitene kadar metres olarak tutan adamlar var. ama onlar zengin. ev tutup döşüyorlar. kızların ceplerini dolduruyorlar falan. siz ucuza gitmişsiniz. aynı şartlarda yaşayıp çok lüks içinde olabilrdiniz. birtek o kısımda zarardasınız
yoksa siz bu tarz ilişki yaşayan tek üniversiteli kız mı sanıyordunuz kendinizi:KK14:

benim yaşadığım yerde ve üniversite olan her şehirde sizin gibi genç kızları okul bitene kadar metres olarak tutan adamlar var. ama onlar zengin. ev tutup döşüyorlar. kızların ceplerini dolduruyorlar falan. siz ucuza gitmişsiniz. aynı şartlarda yaşayıp çok lüks içinde olabilrdiniz. birtek o kısımda zarardasınız
yoksa siz bu tarz ilişki yaşayan tek üniversiteli kız mı sanıyordunuz kendinizi:KK14:
aynen öyle.madem metres oldunn bari metresliğe değecek adamla olaydınnn bacımm.senin ki duble zararr demek istiyorum konu sahibine :KK45:

Bu metresli konularda iki aşık sürekli ağlıyor dikkatinizi çekti mi hanımlar?
Bu aşkın sonu yok, ayrılacağız falan diyerekten:KK43:
İçim eziliyor böyle aşkların bitmeye mahkum oluşuna.
Hayal etsenize amcayı ağlarken, yazık yaa.:KK14::kahve:
Bedava metres bulmuş, tabi ki kaybedeceği için ağlar.

oyy oyy kıyamammm amcayaaaa:KK76:

Ay gül gül öldüm

Senin ailenin haberi yok adamın karısının haberi yok kimsenin bi b.k bildiği yok da sen o nikahla o adamın karısısın he mi?

Sen o adamın metresisin.

Kıyamam ikinci eşiyim yazmış bi de ühühühü.

Kumalık bile senin durumundan daha normal.

Adamın karısına üzüldüm eşinin nasıl bi g.t olduğunu bilmeden yaşıyor. Bir de senin anana babana. Kızlarını okusun diye yollamışlar o bi şerefsizin metresi olmuş haberleri yok.

Cok komik goruntu canlandi kafamin icinde 🤣🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X