Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin kocan yok, kocan yok senin. Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun. Senin kocan yok.
Kimsenin ikinci karısı değilsin, canı istediğinde ihtiyaçlarını giderdiği kişisin.

Kendinize reva gördüğünüz hayat bu mu gerçekten? Neden kendinizi kullandırıyorsunuz bunun adı aşk değil kusura bakmayın adam bekar olsa tamam ama evli ve bir karısı var madem sizi çok seviyor karısını boşasın önce de görelim aşkını. İnş aileniz sizi orda bırakmazlar aklını kullan ve bu hastalıklı ilişkiden biran önce kurtul şimdi gençsin hayat güzel geçer sana peki yaş aldıkça ya a kocam dediğin öküz seni beğenmezse daha gencini bulup sana tekmeyi basarsa ne yapacaksın değer mi en güzel yıllarını bu adamla geçirmeye. YAZIK ETME KENDİNE..

Dediğiniz gibi ayrılın o şehirden kurtulun bataklıktan.Uzaklaşın ve dışarıdan bakın olaylara emimin görebileceksiniz doğruları

Resmi nikah olmadan imamnikahi hukumsuz diye biliyorum en son yasaklanmisti hatta resmi nikah siz imamnikahi kiyma. Ailenin de haberi yok oyle imamnikahi mi var konuna gelirsek daha fazla gunaha girme..... Cok Pisman olursun gecmisine baktiginda

Yok kocalarımızı değil de babalarımızı bulur kancaya takarsın diye korktu herkes

Yok asla öyle gayem olmadı. Ama sizin yorumlar Özgüvensizlik kokuyor. Kociskom ya bendeki eksiklikleri görür de kendine başka birini bulursa ihtimalinden yola çıkarak şimdiden nefretinizi bana kusmussunuz
Siz sanırım seks tanrıçası vajonis falansınız ahahahaha
Allah aşkına ne kadar farklı bir şey yapabilirsiniz ki

Yaşadıklarını yadırgamıyorum bu hayatta her şeyi duyup gördük,ama lütfen evlendim deme ,evlendim diyince resmi nikaha haharet etmiş olmayalım,imam nikahı kıydık de,ee malüm TC yaşıyoruz.kendi hayatını mahvetme lütfen ,ilerde çok pişman olursun bütün geleceğini bağlamıyorum diyorsun ya,bağlamazsın bile ama nereye kadar.....

Siz eşi değil metresisiniz nokta...

Dubaide hayat kadınlarıyla birlikte olmak için tek gecelik imam nikahı kıyılıyor, inan senin nikahından daha çoktur hükmü, tövbe Yarabbim...

Senle bırlıkte mı ağlıyor vah kıyamam sıze beter olun sızın gıbı metres pislıkler yüzünden kac kişinin yuvası yıkılıyor bılıyormusun sen yuva yıkmak ıstemem dıyorsun bıde

Adamın eşi değilsin eş deyip durma kendine. Bulunduğun konumun adı var ama yazmak istemiyorum. Yaşın genç belli ki bırak bu işleri işine gücüne bak, kendine bir hayat kur. Bu rezaletin içinde nereye kadar daha devam edeceksin.
Adamın ailesine üzüldüm, yazık onlara.

eşimle 10 sene sevgili olduk yine de imam nikahını düğün+resmi nikahtan sonra kıydık, dünyanın bin bir türlü hali var diye. siz dini nikahın kabul olması için gereken şartların ne olduğunu bilmiyorsunuz ama yaptığınız işe vicdanen kılıf uyduruyorsunuz.

okumuş genç bir kadınsın ne işin var senin yaşlı başlı evli bir adamla? dış dünya genç bekar erkek dolu kendinize bunu mu layık görüyorsunuz. 2. eşiyim diyorsunuz ya kanun önünde yok hükmündesiniz, bu adamın başına bir iş gelse kimse sizi kaale alıp haber dahi vermez, eşi diye muhattap olacakları insan resmi nikahlı karısıdır.

hiç kavga etmiyoruz diyorsun da zaten ne diye kavga edeceksiniz ki adamın kirli donlarını karısı yıkıyor, akşam yemeğini karısı hazırlıyor. adamın gerekli gereksiz tüm aile fertleri ile karısı muhattap oluyor size de yiyip içip fingirdemek düşüyor

Ben çok ağlıyordum, üzülüyodum; o yüzden evlendik, demişsiniz de evlenmek o değil. Siz, kendi aranızda, içinizi rahatlatmak için gizli imam nikahı kıymışsınız. Gizli olduğu için de bi hükmü olmuyo. Evlenmek öyle bişey değil. Hayal dünyasındasınız baştan sona. Karısıyla boşanıp sizle evlenmiyosa eğer, sizi seviyo olabilir ama uzun vadede karısını ailesini ve çocuklarını tercih ediyo. Sarsılın uyanın, kendinizi kandırmayı iyi başarmışsınız.

Dinen de öyle bi evlilik yok hükmünde! kim biliyor evliliğini, sadece ''kapatanı" ve "kapatması"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…