Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Asla yargılamıyorum.
Sadece fikrimi söyleyeyim,
Bir kalpte iki kişi olamayacağı gibi,
Bir beden de iki kişi olmaz…Olmamalı…
İnsan bunu kendine yakıştırmamalı…
Aaa olur mu adam karısıyla asla sevişmiyordur ayrı odalarda kalıyor hatta aynı sofraya bile oturmuyorlardır klasik evli erkek yalanı böyle karaktersiz kadınlarda inanır hemen bu yalana

Gerçi boş buldukları eski apartmanlar bile üniversite oldu , olabilir dediğiniz neden olmasın.

Devlet üniversitesi veya köklü vakıf üniversitelerindeki eğitim kadrosu da bu kadar düşmemiştir inşallah.
Artık devlet,özel,köklü falan fark etmiyor. Bir çok üniversitede böyle olaylar var. Bu tarz olaylar olmasada başka türlü kayırmalar falan. Gözünüzde büyütmeyin ya üniversiteleri. Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında son zamanlarda hiç bir Türk üniversitesi girememeye başladı diye biliyorum. Girenlerde tek tük 1-2 üniversite falandı zaten.

Çok şükür benim tek derdim biran önce bitirip defolmakti o okuldan , çünkü bayağı rezil bir sınıfta idim. 10 sene önce bile böyle idi şuan kimbilir ne durumda sistem içerisinde kalan neydugu bilmeyenler .
Arkadaşımın üniversitesinde rektör,sevgilisini dekan olarak atamış 😂

Gerçi boş buldukları eski apartmanlar bile üniversite oldu , olabilir dediğiniz neden olmasın.

Devlet üniversitesi veya köklü vakıf üniversitelerindeki eğitim kadrosu da bu kadar düşmemiştir inşallah.
Ahahah 😂 20 yıl önce en köklü devlet üniversitelerinden birinin baba fakültelerinden birinden mezun biri olarak söylüyorum 20 yıl önce bile vardı bu olay.Yani insanın olduğu heryerde olabilecek birşey bu ünide olması neden bu kadar şaşırttı insanları anlamadım

Artık devlet,özel,köklü falan fark etmiyor. Bir çok üniversitede böyle olaylar var. Bu tarz olaylar olmasada başka türlü kayırmalar falan. Gözünüzde büyütmeyin ya üniversiteleri. Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında son zamanlarda hiç bir Türk üniversitesi girememeye başladı diye biliyorum. Girenlerde tek tük 1-2 üniversite falandı zaten.

Akademik kadroların yetersizliğini görmüştüm ancak akademik kadrodakilerin , kendi itibarlarını bu denli ayaklar altına alacağını düşünmemiştim.

Öncelikle tebrik ederim kk nın neredeyse tüm üyelerini toplamayı başarmışsın sayın "bayan" troll 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

yazık kızların hepsinin durumu özetle:
IMG_20220330_230522.jpg

Aaa olur mu adam karısıyla asla sevişmiyordur ayrı odalarda kalıyor hatta aynı sofraya bile oturmuyorlardır klasik evli erkek yalanı böyle karaktersiz kadınlarda inanır hemen bu yalana
Ne diyeyim. Hayatta en korktuğum şey büyük büyük sözler söylemek. (Son 1 senedir aşırı şekilde başıma gelenler yüzünden) o yüzden hangi psikoloji,hangi aile ortamı ile bu durumları kabullenebiliyorlar bilemiyorum.
Sağlıklı bir insanın yapmayacağı şeyler bence bunlar.

Ahahah 😂 20 yıl önce en köklü devlet üniversitelerinden birinin baba fakültelerinden birinden mezun biri olarak söylüyorum 20 yıl önce bile vardı bu olay.Yani insanın olduğu heryerde olabilecek birşey bu ünide olması neden bu kadar şaşırttı insanlaro anlamadım

Kendi hocalarımı , okulumu değerlendirmede baz almıştım. Bu ve benzeri olaylarla ; kendi saygınlıklarına gölge düşürecek insanlar değillerdi. Umarım halen de öylelerdir.

Kendi hocalarımı , okulumu değerlendirmede baz almıştım. Bu ve benzeri olaylarla ; kendi saygınlıklarına gölge düşürecek insanlar değillerdi. Umarım halen de öylelerdir.
Çok saygın bir hocamız vardı 😬 biz öyle zannediyorduk gayet efendi vs . Sonra ünide öyle küçük bile değil hani 20ler değil adamın kendisi o zaman 40 li yaslarda idi ,bı öğrencisi 35 filandı kadın(her ikiside evli ) ikisi de aynı yolun ta kendisi idi . Tabi sonradan net şekilde kavradik . Adam halen evli ama kadın kocasından bosandi ,boşanma nedeni kocasının kendisini aldatması . Sanki kendisi yapmamış gibi .

Çok saygın bir hocamız vardı 😬 biz öyle zannediyorduk gayet efendi vs . Sonra ünide öyle küçük bile değil hani 20ler değil adamın kendisi o zaman 40 li yaslarda idi ,bı öğrencisi 35 filandı kadın(her ikiside evli ) ikisi de aynı yolun ta kendisi idi . Tabi sonradan net şekilde kavradik . Adam halen evli ama kadın kocasından bosandi ,boşanma nedeni kocasının kendisini aldatması . Sanki kendisi yapmamış gibi .

O giden saygınlık , trilyon ödese geri gelmez. Kendi kaybetmiş. Aklına gelen her öğrencisi kulağını çınlatsa bu bile yeter ona. Nefsi uğruna kendini rezil etmiş.

Kız ne kadar ezik bir karaktersin sen ya acıdım gerçekten.
Güzelim anca kendini kandırırsın kimsenin karısı değilsin olacağınıda sanmıyorum sen sadece basit bir metressin.

Ayrıca ilahi adaleti hiç aklından çıkarma ömür boyu bunu nasıl çekeceksin artık bilemiyorum Allah bilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X