Eşimin ikinci karısıyım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir insanın kendine yaptığı kötülüğü bütün dünya birleşse ona yapamaz.

Sen asil kadın olmayı değil, ikinci kadın olmayı tercih etmişsin. Adın her zamanda öyle kalacak. Yaşıtların ve senden bir kaç yaş büyükler mi asalak yoksa sen mi bir düşün, bul bakalım.

Alışmış hanım kızımız ondan

Para para para belki yanına asistan olarak alır diye de düşünmüş olabilir. Ama adam okutmansa o da yaş.
Bizim okulda vardı böyle bir hoca, 20 yıl önce adam 40 lı yaşlardaydı, evliydi ama evli olduğu karısıda zamanında öğrencisiymiş ve evliyken onla ilişki yaşamaya başlamışlar, sonra hamile kalmış kadın filan neyse.asıl olay adam hala öğrencilerine asılıyordu, hatta bizim alt dönemden bir kızlada görüşüyordu bir dönem.Kadın dediğin 30 undan sonra işe yaramaz diye söylemiş o zamanlar.Yani malesef böyle hocalarda var

Ay bu ne bencillik bu ne aymazlıktır ya. Oh ne güzel hayat canımız istiyor diye istediğimiz her haltı yiyelim. İrade sahibi değiliz ya çünkü.

Sorsan belki bir Fatiha okuyamaz ama iş metres olmaya gelince hepsi imam nikahından anlarlar.

Nedense böyle adamlarında hep eşlerinin çok özel sorunu oluyor. Birde ağlıyorlarmış sinirden güldüm ya o kışıma. Evli adam eve gider unutur. Siz durmayın ağlayın kirayı düşünün. Keşke eşi sizi öğrensede bol nafakalı tazmıinatlı bir dava ile boşasa o adamı. Kadıncağız ikinizden de kurtulsa.

Asla yargılamıyorum.
Sadece fikrimi söyleyeyim,
Bir kalpte iki kişi olamayacağı gibi,
Bir beden de iki kişi olmaz…Olmamalı…
İnsan bunu kendine yakıştırmamalı…

Üfff bacım sen ne diyosun ya.
Bende ne hikayeler var bu proflarla öğrenciler hakkında varya bi bilsen

Gerçi boş buldukları eski apartmanlar bile üniversite oldu , olabilir dediğiniz neden olmasın.

Devlet üniversitesi veya köklü vakıf üniversitelerindeki eğitim kadrosu da bu kadar düşmemiştir inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…