Eşimin gözü dışarıda!

Iremkanara

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
1
-12
31
Arkadaşlar 30 yaşındayım eşimde 40 aramızda 10 yaş var eşimden daha güzelim hemde baya fazla herkes öyle söyler ama eşimi çok severim 1 yaşında kızım var ellerinizden öper. İkinciye hamileyim eşimin gözü sürekli dışarıda başka kadınlara dönüp bakıyor resmen artık dayanamıyorum. Ağlamaktan öldüm 16 hf hamileyim ne yapmalıyım.. kavga ettim bedduaşar ettim cok rahatsızım . İkinci evliliği onun cocuk vsr onda benimde ikinci evliliğim şiddet sebebi ile kısa sürede ayrıldım. Malesef dayağa dayanamadım… 19 yaşımdaydım. Şimdide eşim bu şekilde şeyler yapıyor ağlarken karnım sızlıyor lütfen yardım bana fikir verin ya bugün resmen kıza dönüp baktı ya ama bu kadarına pes. Yani ben aşırı güzelim ama kimsede gözüm yok cok namuslu bi kadınım inanın bana boşanmak istiyorum ailem hayır diyor sabrediyorum evim yok nereye giderim. İlk ayrılığımda ailemde cok sıkıntılar yaşadım anksiyete oldum. İnanın iyi değilim kalp krizi geçiricem bigün . Üzüntden .bu arada simdiki kaynanam annem dediğim kadın bana sezaryenliyken vurdu gitti doğumuma gelmediler her gelişlerinde kavga cıkartılar. Eziyet eziyet ğniversite mezunuyum eşimse lise biyerxe calısır. Asla dışlamadım herşeye göğüs gerdim ben borç para bulurum. Evi geçindiririm maaş yetmez. Anneme babama kardeşlerime rezil olur yine isterim defalarca ailemle tartıştım bu yüzden. Özel hayatım yok bakımım uok bu hale nasıl heldim bilmiyorum inanın. Ne yapmalıyım? Cocukların var artık diyor babamda cahil gibi… yardım lütfen sevgiler teşekkürler.

bu arada simdiki kaynanam annem dediğim kadın bana sezaryenliyken vurdu gitti doğumuma gelmediler her gelişlerinde kavga cıkartılar. Eziyet eziyet ğniversite mezunuyum eşimse lise biyerxe calısır.
Tek sıkıntı gözünün dışarıda olması değilmiş. Bu muameleye nasıl razı oldunuz da hala devam edebiliyorsunuz? Kvde suçlu ama ona bu cesareti veren eşin. Sence ne yapmalısın?

Eşinizden güzel ve genç olmanız aldatılmama sebebi değil.

Bilakis genç eş alan erkeklerin gözü daha dışarda oluyor yaş skalaları olmuyor çünkü.

Aşırı güzelim demeniz tam fiyasko. Güzel olan söylemez de hadi diyelim güzelsiniz adriana lima aldatıldı.

Vereceğimiz tek tavsiye korunmanız olur. Ama korunmuyorsunuz gözü dışarda adam hemen kendini belli eder. Çocuk olmadan önce de belli etmiştir.

Çocuklarınıza üzüldüm sadece sizin yanlış kararlarınızın bedelini onlar ödüyor.

Asla dışlamadım herşeye göğüs gerdim ben borç para bulurum. Evi geçindiririm maaş yetmez. Anneme babama kardeşlerime rezil olur yine isterim defalarca ailemle tartıştım bu yüzden.
Dışlamamak bu değil aslında bu şımartmak. 1 yaşında çocuğun varmış sen çocuğa bakıyorsun evi nasıl gecindiremiyor?

S. Et bakarsa baksın niye bu kadar değer veriyorsun anlam yüklüyosun bakarsa baksın. Erkekten beklentini olabildiğince kıs nasılki onlar kadını sadece cinsel bi obje olarak görüyor sen de öyle gör arada bi cinsel isteğini gidermene bak evini de geçindiriyorsa boşver. Fazla duygusal olma bence. Ne olacak en kötü başka bi kadına kapılıp gidecek mi gitsin boşayacak mı boşasın zaten boşanmak istiyorsun en azından kendisi boşamış olur nafakanı alırsın vs.

Hamile kadınların böyle şeyler yaşamasına o kadar üzülüyorum ki Allah yardımcın olsun. Madem boşanma şansın yok ilgilenme o zaman bırak kime bakarsa baksın. Sen bebegini doğur, büyüt, işini gücünü yoluna koy, sonrada boşan.

Bi adamin kilosu kadar altin takmadığın kalmış?
Nasil kara sevdayla vurulduysan?

Eee bosanin nafaka tazminat ne varsa alın kendiniz calisip daha rahat yaşarsınız simdi aldatan adami durduramayiz onun karaktersizligi çünkü ama siz kendinizi dusunerek hareket edebilirsiniz
Ailenizden de beklentiniz olmasin simdi hamilesinuz duygusalsiniz gerekirse evden yapabileceginiz isler bulun ya da kendinizi güçlendirene kadar para biriktirin oyle ayrilin valla bilemedim baska ne denebilir...
Cocuklara anneniz baksa (yardimci olsa keske) siz çalışıp kendinizi gecindirirsiniz ama bu pek olasi görünmüyor o yuzden beklentiye girmeden kendinizi kurtarmaya bakin

Bu kadar sorunun içinde nedir bu üreme aşkı. İnsanlar çocuk isteyebilir bunu anlıyorum ben de çok istedim, evladıma kavuşana kadar neler çektim. Ama mesela bu kadar sorun varken birkaç ay arayla 2.sini yapmazdım. Bari bi tane de bırakırdım
Konuya dönersek siz ne istiyorsunuz konu sahibi boşanmak mı, başka bir çözüm yolu mu?

Şöyle güzelim böyle güzelim diyip de aldatılmayan görmedim. Ayrıca neden ikinci çocuk. Neye güvenerek ikinci çocuğu yaptınız. Adam 16 haftadır mı dışarıya bakıyor. Sanmam.

Peki neden sürekli ürüyorsun ben o kısmı anlamadım. Babana cahil diyorsun da 30 yaşında bir kadın olarak sen korunma yöntemlerinden 2024 yılında habersiz mi yaşıyorsun? İlk doğumunda tekmeyi yemişsin yine de ikinci çocuğa hamilesin. Allah sana hidayet versin, senin kendi kendine akıl edeceğin yok.

Baska yolunuz yoksa kendinizi yıpratmayın en azından.baksın bırak naparsa yapsın.aldatma vs olayına karşı gözün açık olsun.durumu toparlayınca bosanırsın
Cocul biraz büyüyünce iş bulup çalışın derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…