Eşimin evlenmeden önce hayat kadınıyla 17 yaşlardayken cinsel ilişkiye girdiğini öğrendim

Düşündûmde iğrenç eşim böyle bir şey yapsaydi boşanmazdím tabi ama hayli soğurdum. Çok kötü gerçekten

Hayat kadınını tercih etmesi kötü bir tercih/deneyim. Ama kendinize kahretmenizin de bir anlamı yok. Sizden öncesini kurcalayıp kendinizi üzecek kadar değer vermeyin kimseye, eşinize bile.

Herkes dalga geçmiş de ben bu konudan hanımefendinin rahatsız olmasını saçma bulmadım. Gayet de rahatsız olunabilir çok berbat bir şey böyle bi ilişki yaşaması. İsterse 20 sene önce olsun. Kadın şu an beni aldatmış dememiş zaten, ben de duysam ben de rahatsız olurum. Bu arada bulaşıcı hastalıklar açısından muayene olun mutlaka kadın doğuma

Ben de çok üzülürdüm sanırım.
Çünkü sevgiliyken konuşmuştuk bu konuyu.
Benim için önemliydi mesela.
Dini hassasiyeti olan ya da kendince hassasiyeti olan kişilerle niye dalga geçiliyor anlamıyorum. Kimisi hayatında bir sürü birliktelik yaşamış olanı kabul eder, kimisi ilişkisi olmamış olsun der. Her ikisi de çok normal değil mi? Benimde dini hassiyetlerim var, mümkün mertebe ona uygun birisini tercih etmeye çalıştım. Konu sahibine içten içe üzüldüm ben, hem yaşı çok küçük hem de hayal kırıklığına uğramış

Aldatılmış gibi hissetmeniz sacma.
Esinizin ergen olmasini bir yana koyarsak ben hayat kadinlarina tenezzül eden erkekleri cok midesiz buluyorum.
Sevgilisi ile evlilik disi yaşadığı iliski beni ilgilendirmez ama hayat kadini baska.

Kimse dini hassasiyetiyle dalga geçmiyor. Düşünce ve bakış açısına ters bir olay fark etmiş, bu durumda ayrılması gerekiyor. Hem öyle hem böyle olmuyor. Adam hayat kadınıyla beraber olmuş, kabul edip devam mı edecek yok kabul etmeyip boşanacak mı? Tutarlı davranış bekliyoruz. Evdekini püri pak ilan edip üyelere hakaret edip azarlayamaz. Benim eşimin eski sevgilisi veya hayatındaki bir kadın beni ilgilendirmez, geçmiş bitmiş ama paralı beraberlik yaşamışı ben de kabul etmez evlenmezdim. Duygusal falan değil hastalık açısından etmezdim. Ne diye başıma bela alayım durduk yere. Bugün paralı beraberlik yaşadığını öğrensem çoluk çocuk demem boşanırım. Burada konu açıp kocasını şikayet ediyor, ee sonuç? Adamla aynı yatağa girmeye devam mı tamam mı?

Burada tek sorun hastalik kapilmişmi? Reşit olmadan ilişkiye giren biri cinsel sapkin olabilir mi? EVLENDİGİNİZ KİSİNİN GECMİSİ SİZİ İLGİLENDİRMEZ KADİN ERKEK FARKETMİYOR

Sadece hayat kadınıyla kalmamıştır. Sevgilileriyle de yatmıştır. Biraz üzerine gidin isterseniz. Boşanabilecekmişsiniz gibi hayatınızı iyice zehir edin. Huzur falan bırakmayın.

17 yasinda verilen karari cok da sorgulamaya gerek yok bence.

ama bulasici hastaliklar konusunda bilincli olmak lazim, gerekli testleri yaptirmak gerekir.

o konuda sorun yoksa, cok desmemek lazim boyle eski mevzulari, kime ne faydasi var. Umarim saglik sikintisi yoktur tabiki.

Sizin evlenmeden önce cinsel hayatınız var mıydı? Eğer olduysa bunu sorun etmeniz yersiz yok eğer olmadıysa yaşadığınız bu duygu sizin durumunuzda olan biri için normal. Benim de sizin yaşlarınızdayken rektoaktif kıskançlığım vardı üstelik benim de bir deneyimim olmasına rağmen zamanla geçti gitti. Ne merak ederim ne de anlatırım. Siz hayatında değilken yaptığı için aldatılmış olmuyorsunuz. Burda alay konusu olmuşsunuz ama zamanında bu rektoaktif kıskançlığından muzdarip bir kadın olarak sizi gayet iyi anlıyorum. Keşke hepimiz eşlerimizin ilki olsak lakin bu devirde bu pek mümkün olmuyor. O değil de 17 yaşında bunu yapan kız olsaydı deli gibi taşlanırdı ama erkek olunca nedense normal gibi davranılıyor ne yazık ki.

21 ve 23 yaşlarında sizi gorucu usuluyle evlenmeye iten motivasyon neydi acaba (
Kadere inanır mısın bilmem ama kader cidden ben 3 yıl önce aynı kişiye yok dedim 3 yıl sonra istemeye geleceklerinde bile yok dedim gelirlerse çocuğa kanım ısınsa dahi yok diyeceğim bilmiyorum kader kapıya gelince dil kilitlenir derler ya aynen öyle oldu nasıl oldu nasıl geçti anlamadan kendimi düğün salonunda buldum belki size tuhaf gelebilir ama okumaktan yanaydım hep bir yerlere gelip birşeyler başarmak peşindeydim ve 3 yıl önce de bunun için red ettim çok güzel hayallerim vardı oysa bilmezdim hayatın böyle olduğunu evet çoğu erken evlenmişsin diyor ve evet haklılar ama şunuda diyebilirim ki akıl yaşta değil baştadır ve çoğu ailem tarafından görücü usulü ile evlendiğimi düşünüyorlar ailemin hiç bir zaman bu istemeyle ilgili zorlaması olmadı hatta iyi düşün evlilik bir keredir diye nasihatler verdiler evet okumadım üniversiteye gidemedim maddi olarak zor geçirdiğimiz günler vardı ve para yoksa okumakta yok

Bu yorumun altına imzamı atıyorum. Olduysa bile bu iğrençliği öğrenmeyelim daha iyi. Bir kadının bedenini satın almak iğrenç ve gurursuzca geliyor. Ve çoğu da kızların yüzüne bakmayacağı erkek tipleri oluyor. Sevdiği, beğendiği biriyle yaşaması başka bu başka. Ve 17 yaşında yaşaması da ne bileyim ee konu erkek olunca kadınlar bile normal karşılıyor.

Cidden acaba biz kadın olarak bunu yapsaydım aynı seni ilgilendirmez yorumunu alabilir miydik erkeklerden sanmıyorum.
Bi de hastalık riski var ya. Göze almaya değmez ki. E yani bugün beni arzuluyor bana bağlı sadık ama benden yıllar önce bu duyguları başkasına da yaşamış olabilir ben hiç mi birini sevmedim bu başka. Hislerine saygı duyabilirim ama bi kadın bedeni satın almaya asla saygı duyamıyorum.

Konu sahibinin kimlere ne cevaplar verdiğini çok dikkatli okumadım ama profilinden anladığım kadarı ile sizin gibi çat diye kocayı boşayacak alt yapı ve maddi özgürlüğe sahip değil... ama bu demek değil ki kendince üzülüp dert edemez. Evdekini pirü pak ilan ettiğini de sanmıyorum, zaten kendisi de demiş en başından bilsem hiç evlenmezdim diye.

Nur 26
"Kötü kadınlar, kötü erkeklere; kötü erkekler ise kötü kadınlara; temiz, lekesiz kadınlar temiz erkeklere; temiz, lekesiz erkekler de temiz kadınlara yaraşır."
Adam kendi temizliğinde birini bulmadığı için kadına zulmetmiş.
Kadın da kendi değerini bilmeden, koca adayını tartmadan evlendiği için kendine zulmetmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…