Eşimin evlenmeden önce hayat kadınıyla 17 yaşlardayken cinsel ilişkiye girdiğini öğrendim

Konu sahibinin alttaki mesajını görene kadar kendi derdine üzülüyor diye düşünmüştüm ben de ama hem derdine üzülüp hem de aynı fikirde olmayanlara sallıyor. O kadar sallıyorsa boşansın o zaman diyor insanlarda haklı olarak.

Diğerlerinin öyleleriyle evlenme hayali kuruyorlar herhalde ne gülünç yazık kafanıza bunu normalleştiriyorsunuz

Eğer böyleyse yazık hepimize. Eşlerimizin dürüstlüğüne insafına kaldık demek ki.
Veya ilişki öncesi 2 tarafta tam kapsamlı cinsel yolla bulaşan hastalıklar testlerini yaptıracak. Sonrasında sonuçlar temiz çıksa da tarafların tek eşli bir hayat sürdürmesi gerekliliği de var tabii.

Hemen kadını suçlar tüü seni bilmem ne diye küfür ederlerdi. Garip bir düşünce yapımız var maalesef. O değil de yıllar önceki olay neden mesajda geçmiş onu da anlamadım ben.

Hemen kadını suçlar tüü seni bilmem ne diye küfür ederlerdi. Garip bir düşünce yapımız var maalesef. O değil de yıllar önceki olay neden mesajda geçmiş onu da anlamadım

Ben de 20 sene önce öpüşmüştüm şimdi kocamı mı aldattım töbe yarabbi ya töbe töbe

Düşündûmde iğrenç eşim böyle bir şey yapsaydi boşanmazdím tabi ama hayli soğurdum. Çok kötü gerçekten
Bende aynısını yaşıyorum boşanıp evlenmiş boşanmış bir adamla mı evleneceğim ne farkım kalır ki ondan mecbur yutuyor insan hem ailesi için hemde laf söz çıkmasın diye

Ablacım 3 yıl reddettin okumak için, 3 yılda neden bişey yapmadın? 21 çok erken bir yaş. Ben o yaşta üniversiteye gitmiştim. Sen akıl yaşta değil başta diye diye ne okul ne meslek, gitmiş şak diye evlenmişsin 3 yıl seni takıntı yapan tuhaf bi tiple. O 3 yıl bi baksan konuşsan en azından zaten dökülecekmiş ne olduğu.

Üniversiteye gitmek için çok çalıştım ama yetersiz oluyordu ve sadece evde çalışmam gerekiyor du ama evde düzen olmayınca çalışmaktanda birşey anlamıyor insan dershaneye gitmem gerekiyordu oda maddi durumum iyi olmadığı için gidemiyordum köyde yaşayan köy hayatını gören bir birey olarak çok zor maalesef ki ve benim anlamadığım insanlar burda sanki olanları ben yapmışım gibi davranıyorlar derler ya kadının düşmanı kadındır diye cidden öyle beni aldatmış demiyorum o şekilde göz önünde bulundurduğumda öyle hissediyorum diyorum evet size saçma geliyor olabilir birşey diyemem ama böyle bir şeyin yaşaması beni üzüyor ben bekarken benim hiç sevgilim olmadı ben istemedim çünkü hep ilk ve son olmak isterdim ve hep dua ederdim Allahım benim gibi birisini karşıma çıkar nasip et diye onları ben yapmış olsaydım bakire olmasaydın ve evlenseydim diğer günü bırak o gün içerisinde baba evine geri dönerdim nolur sizden tek ricam bunu normalleştirmeyin bunları düşünemedim şu hayata hep saf baktığım için kendimden özür diliyorum

Biz normalleştirsek nolur ki öyle böyle evlenmişsin. Boşanmazsın da şimdi bu yüzden. Bi tane de çocuk yapar oturursun. Ben eskortçuyu koca diye tutmam ki yanımda, bu konuya yazan çoğu kadın kabul etmez, midesi bulanır.

Allahım yarabbim bütün dertleri bize mi vereceksin? Bak şu milletin dertsizlikten ne dertler ürettiğine!

Eşin hayatı kadınıyla birlikte olması gayet çirkin ve rahatsız olunacak bir şey.
6 yıl önce yaşanmış bir olay için bugün gidip bosanmamasi da tutarsızlık falan değil. Yeni öğrendiği için kendini kötü hissetmiş. Boşanmıyorsan dert de edemezsin ne manasi var anlamadım.

Yaşınız cok genç F fatber çocuk için uzunca zamanınız var. Evliliğiniz yaş olarak erken olmuş, çocuk için olmasın derim. Eşinizle birbirinizi daha cok tanımaya ihtiyacınız var.

Eşiniz korunarak bir ilişki yaşamış ise, sizi ilgilendiren bir kısmı şu an için yok demektir.
Bosverin, olan olmuş yıllar geçmiş..

Aynen öyle. Ne eşim ne ben birbirimizin geçmiş ilişkileri hakkında hiçbir şey bilmeyiz. İkimizin de evlenmeden önce cinsel hayatı varmış. Benim geçmişim onu, onun geçmişi de beni ilgilendirmez. Ben birbirimizin hayatına girdikten sonra yapılan eylemlere bakarım o da aynı şekilde. Tecavüzcü, katil olmadığı sürece beni daha tanımıyorken yaptığı eylemler beni ne ilgilendirir ki banane

Belki geçmiş mesajları görmüştür. Bunu soranlsr olmuş ama cevap yok
O da ilginç herhalde yeni oldu bu mesajlaşma. Evlenmişsin ne diye eski konuları konuşursun bilmem ki bence yaşla ilgili de olabilir ben de hanımefendinin yaşında çok meraklıydım ama partnerlerim de eski konuları açmayı severdi. Erkek ağzını kapayacak kadına bu fırsatı vermeyecek. Oldu bitti geçmiş geçmişte kaldı gibi kestirip atacak.

Yorumların hepsini okumadım ama anladığım kadarıyla bazı insanları eleştiriyorsun kendince. Kocanın geçmişinde yaptığı şey aldatmaya girmez ancak bir arkadaş daha demiş parayla ilişki cidden çok iğrenç. Sen bakireymişsin o bakir değilmiş yalan söylemiş o kısım da çok kötü ancak nasıl evlendiğini de hatırlar insan. Daha iyi seçimler yapmalıydın. Şimdi boşan deriz bu düşünce yapısı ile boşanmazsın üstüne de bir çocuk yaparsın zaten. Neyse kız çocuğu olursa o kadının adını koy eşin de keyiflensin oldu bitti.

Görücü usulü ile evlenmen ayıp ya da suç değil. Kimse seni sorgulayamaz ve yargılayamaz bu konuda !

Okuyamamış olman bundan sonra okuyamayacağın anlamına da gelmiyor. Yaşın küçük ve hâlâ okuma şansın var. 50 yaşında üniversite okuyan insanlar varken, bir adım atıp yola çıkabilirsin. Evlendiğin kişinin geçmişte kimlerle birlikte olduğunu değil hergün nasıl gelişebileceğini düşün. Eşin sana iyi davranıyorsa sevip sayıyorsa geçmişte yaşanılan şeyler onun kendi seçimi ile ilgili.. Senin de tercihlerin olabilirdi ama evlilikte cinselliği tercih etmişsin bu da bir tercih.

Eşinin arkadaşıyla geçmişi konuşması evet saçma haklısın bu konuda, ben olsam ben de rahatsız olurdum.
Açıkça kendisine söylemelisin neden bu konuyu şimdi açtığını..

Hayatta kimseyi değil sadece kendini düşün.. Hayatı zehir edecek şeyler değil bunlar. Eşin sapık, gözü dışarıda biri ise boşanırsın olur biter, ama aldatmaya girmiyor bu durum.

Yalnız kaldığında başının çaresine bakabilecek bir donanımda olmalısın ki kimseye muhtaç olmayasın. Kitap oku, geliştir kendini. Hayat çok güzel..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…