Eşimin eski sevgilisi

O kadın ben rahatsız ettim hep dediğinde yazdığı mesajlardan anlaman lazımdı. Rahatsız eden kişi Ahmet yeter artık bitti demez. O mesajlara ağzı sulana sulana cevap verir.
-Eşin şaşırmaz çünkü ağız birliği yapmış kadınla. Üzgünüm ama BANA GÖRE çok güçlü kanıtlar anlattıgın aldatılmaktan başka bışey degıl. Şuan devam etmıyorsa da geçmişte aldatmış Gızlı hesap dahı masum şeyler olmadıgının kanıtı. Duygusal yakınlaşma dahi bir aldatma. Telefonu kaçırmak nedir eşten ya bi haltlar yiyen adam bi telefondan bile anlaşılır malesef. Okadar düz mantıklar.

Eşiniz Facebook tan engellememiş İnstagramdan engellememiş arayabildiğine göre telefonundan engellememiş yetmemiş profil resimlerine kadar aynı özlü paylaşımlar aşk sözleri ama eşiniz masum hımmmm iyiymiş

Ahmet yeter artik bitti işe bitti tamam hala neyi uzatiyorsun eşinmiş gibi benimle konusuyorsun artik bu numaralara mi basvurdun
Bu mesaj ve sonrasinda sen oldugunu anlayinca onun bi sucu yok vs demesi suphelenmek icin baya saglam bi sebep. Esinizmis gibi konussaydiniz keske. Bide sizden gizli 3 hesabi olmasida hic ic açıcı değil. Hic suphelenmiyorum diyosunuz ama biraz suphelenin bence tek suc kızın degil

Esiniz hamilesiniz uzulmeyin diye soylememis madem hesap niye acmis. Neden takip etmis. Siz basta kiza yazinca kizin ilk tepkisi yeter yazma olmuş. Esiniz sandiginiz kadar masum degil inanin cok bosluk var ve siz bu bosluklari goremiyosunuz

Siz hamile olduğunuz için söylememiş vs bunlar hep bahane.

Herkesin eski sevgilisi var ve çoğu kişinin de eski sevgilisi yazar nişanlıyken evliyken. Ama mert olan muhatap olmaz, engeller. Oldu bitti. Sonra da söyler nişanlısına ya da eşine, canım eski sevgilimden böyle ataklar geldi، kendince rahatsız etmeye çalışıyor ama engelledim şikayet ettim merak etme diye.

Ne telefonu gizlemeye gerek var ne başka sosyal hesap açıp konuşmaya tenezzül etmeye.

Aynı profil resimleri falan zaten her şeyi ortaya koyuyor. Bunun açıklaması ortada zaten, yoruma gerek yok.

esımın hiç bir sosyal hesabı yok...aslında olsun ıstıyorum ama kendisi hoslanmıyor....telofonu ıkı ay oncesıne kadar akıllı tlf bile degildi...cunku ılgı duymuyor...suanda şifresi felan yok ortada ..genede mukemmel eşim var demedım...ınsan oglu sasar beser..sıze hayran kaldım...

Kız eşime büyü yapar demişsiniz de bunu silin bence.boş yere banlanmayın.
Boşanamayacaktın keşke,yüz göz olmasaydın canım.
Belli ki eşinle kızın arasında bişeyler geçmiş ve eşiniz sizin öğrendiğinizi bile bile gizli hesaplardan takip ederek aynı tavırları sergilemeye devam ediyor.
Öyle yada böyle aldatılmışsınız , asıl soru siz bu şüphe ve güvensizlikle yaşayabilir misiniz?

Kocanız sizi aldatmış işte farkında değil misiniz anlamadım. Peşinde koşuyorsa sürekli neden size de anlatmamış da saklamış.

Ikinci telefon konusmasi bence esiniz ve kız tarafından planlanmıs.
Muhtelemen ilk telefon konuşmasının ardından kız esinizi aramıştir.Olanı biteni anlatmıs bir panikle ertesi gün böyle birşey uydurmuslar
Ortada yalan var, telefon kaçıran eş var ,gizli hesaplar var siz hala -eşim iyidir diyorsunuz bence sadece kendinizi avutuyorsunuz

Benim abim de telini yanından ayirmazdi. Wc ye giderken bile. Yengem biriyle konuşmak istese yanından ayrılmaz hemen telini geri alırdı. Tel şifresini asla söylemezdi. Eve geldiğinde çoğunlukla telini kapatirdi.

Sonuç abim yengemi aldatıyordu. İki kere kendi gözümle gördüm. Hatta kuzenlerim de görmüş, hatta abimin oğlu da kendi babasını görmüş kadınla.

Oğulları da biliyor bazı akrabalarimizda...

Demem o ki senin koca suçlu olmasa zaten bu kadar telefon gerilimi yapmaz. Yanından ayirmamasi, şifrelemesi vs. Ben kocani abime benzettim.

Soyadını taşıdığın, evlat sahibi olduğun adam ayağını denk alacak o mahluklar alakayı kesecek başka türlüsü olmaz. Herkesin eski sevgilisi var, görüşüyorsa arkadaşça görüşüyor öyle abuk subuk muhabbetlere girmiyor. Kocana ayar oldum. Tut ki kız rahatsız etti, değiştirirsin arkadaşım numaranı, sen sağ alem selamet. Tut ki işyerine geldi, rezil edersin bir daha asla gelmez. Bunlar danışıklı dövüşmüş. Ya hadi bi halt yemişler diyelim neden hala uzAtmakta ısrar?

Erkek milleti her türlü dansöz gibi kıvırır. Kadın milletide genel olarak saftır.

Her söylediğine inanmış olman da tuhaf. Gerçekten hamile olduğun için mi sakladı senden telefonunu? Gerçekten hamile olduğun için mi şifre koydu?

Şu anda tamamen kendini haklı göstermek için uğraşıyor ve başarmış. Sen hala çok iyi bir eş çok iyi bir baba beni çok seviyor diye kendini avut.

Sen eşim mükemmel kafasıyla gidersen daha çok aldatılırsın valla erkek olsam senin gibi eşim olsun isterdim :) yatak odasında da bassan kardeş sen benim eşim yapmaz dersin o yüzden sana bir tavsiye de bulunamıyorum inşallah çok geç olmadan anlarsın sana yapılanı İnan böyle düşünmenede üzüldüm bir kadın olarak kimse konduramaz sevdiği adam tarafından aldatılmayı ama biraz gözünü aç lütfen

Kız kendisini de zorla takip ettirmiş herhalde. Bari mantıklı bir şey söyleseydi. Eşiniz masum degil

kız onun peşinde koşsa neden eşiyim dediğinde bitti artık şimdi de bu numaraya mı başvurdun desin. Bence tam tersi bir durum var ama siz kör olmak istiyorsunuz bariz belli.

Hayir tam olarak dediki tamam artik ugrasmiycam seninle aramiycam bitti gibi seyler söyledi. Benle konusurken de eşim kiz peşini biraksin diye benmişim gibi msj atmis daha once ona kiz yememiş bu sefer ben msj atinca yine esim sandi.

derdiniz kadinin mı eşinizi bırakmaması? sonunu okuyunca şok oldum.
profil resimleri aynı, özlem mesajları paylaşan eşiniz, telefon gizleyip gizli hesapları olan eşiniz, ama seviyorsunuz ve korktugunuz kişi eski sevgili.. ilginç..

eşinizden korkun baskasindan değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…