Eşimin eski sevgilisi

Valla hic kusura bakma, yazinin sonunda kendini kocanin masum olduguna inandirmaya calismissin ama burdaki tek suclu senin kocan! Ne demek ya sosyal medya hesaplari uzerinden takiplesmek.??
Bunu nasil normalmis gibi gosterip, "eşim mükemmel biri, ona guveniyorum" diyebiliyorsun. Bu basli basina devasa bi suc hatta bana gore aldatmanin ayni yata girilmemiş hali.

Çok üzgünüm ama eşin yalan söylüyor. Büyük ihtimal kız da başta ben rahatsız ettim derken eşin zor duruma düşmesin diye öyle konuştu. Ama tabi sen kendini avutmak istiyorsan buyur avut.

Yahu pes esin senden gizli açmadığı hesap kalmayacak telefon şifresini bile gizleyecek sende hala bize eşime güveniyorum diyosun. Güven bacim güven de biz sonra kaymaya gidelim

O kız hani sizi eşiniz sanmış ve “Bitti diyorum işte bitti, yeter artık, şimdi de eşinmiş gibi davranma numaralarına mı yattın” demiş ya, en gerçekçi mesaj bu bence. Çünkü siz olduğunuzu bilmeden atmış bu mesajı. Eşiniz sonsuz güveninizi hak eden biri değil gibi. Gözünüz açık olsun, çaktırmadan takipte kalın, konuyu kapatmış gibi davranın.
Büyü, fal, cin çarpması, cin çıkarma, şeytan çıkarma vb. şeyler hurafedir, gerçek değildir, bunlara inanmayın!

Kız eğer bu kadar çok rahatsız ediyorsa kızı mahkemeye ver beni rahatsız ediyor aile huzurumuzu bozdu de ve şikayetçi ol .
Eşinin o gizlediği hesaplar hala açık mı ve hala takip ediyor mu kızı ?
Bunlarda önemli .
Ha bir de son dönemlerde seninle arası nasıl durumlar nasıl ?

Eşinin gizli hesaplarını görüyosun
Hepsinden kızı takip ediyo
Ve kızın attığı mesaja bakılırsa kız eşini değilde eşin kızı rahatsız ediyo belli ki

Ahmet yeter artik bitti işe bitti tamam hala neyi uzatiyorsun eşinmiş gibi benimle konusuyorsun artik bu numaralara mi basvurdun

Sen bu cümleden kız eşimi rahatsız ediyo anlamını nasıl çıkardın?

Mükemmel eş olmadığı kesin ama mükemmel bi yalancı olabilir

Ben tek taraflı olduğuna inanmadım madem eşini rahatsız ediyor neden esin kizi takip etsin üzgünüm ama eşin de kız gibi yalan söylüyor aralarında belki şu an birsey yoktur ama daha önce varmış bence siz anlamasaniz belki hala devam edeceklerdi

-Eşinin senin bilmediğin hesapları var
-Profil fotoğrafları eski sevgilisiyle aynı
-Sen kıza mesaj attığında "Ahmet yeter bitti diyorum niye uzatiyorsun"diye cevap yazıyor
- Eşinizin telefonunda kızın numarası var ?!
- Ama eşiniz sizi cok seviyor mükemmel bir eş sırf siz üzülmeyin diye bunları saklıyor

Cidden merak ediyorum yediniz mi tüm bunları??
Adam ihanette kaçıncı turunu dönüyor belli değil, siz halâ onu mükemmel yapma derdindesiniz.

Ya bi de 7 ay once " esim beni aldatiyor mu" diye konu actim demissin. Vay arkadas 7 aydir suregelen bi durum var, adam gizli sosyal meya hesaplari açmış. Telefonuna sifre koymuş, eski sevgiliyle takip halinde ve cok "mukemmel". Yazarken ben sinirleniyorum, sana helal olsun.
Ha desen ki benim adam bi eşşeklik yapmis ama ben yine de affediyorum, yuvam dagilmasin istiyorum, amenna. Kimsenin bu duruma bi yorum yapmaya hakki da olmaz zaten. Beni sinirlendiren sey adam goz gore neler yapmis ama sen hala eşim mukemmel biri diyebiliyorsun. Vallahi kusura bakma arkadasim ama sanirim sen bu durumu hakediyorsun. Yazik sana bak, yaşın benden küçük, abla tavsiyesi; git adami boşa demiyorum ama en azindan adamin anasindan emdigi sütü burnundan getir ya. Anlattigin kadar sutten cikmis ak kasik degil senin kocan.

Hala eşime guveniyorum esim beni seviyor demeyin telini saklayan adamdan hayir gelmez ..istese basar engeli pokise gider sikayetci olur dağ basinda mi yasiyorsunuz bu kızdan niye korksun kocaniz el ele vermis oynuyorlar sizinle

Eşiniz kendisiyle bir şeyler yaşadıysa tehdit edip görüşüyordur. Bu da eşinizin sizi aldattığının kanıtı. Ha bir de kendi isteğiyle görüşüyor da olabilir. E bu ne olabilir onu da siz söyleyin.

iyi düşün arkadaşım bu hayatı sen yaşiyorsun kızı ver savcılıga kocanıda Allah ne diyeyim bildiği gibi yapsın hamilesin birde nasıl insanlar bunlar anlamıyorum Rabbim yardimcin olsun

Eşiniz sizi seviyor olabilir lakin güvenmemeniz lazım . Insanlar sosyal medya kullanabilir gizli kullanması şüpheli. Eşiniz veya eski sevgili hâla bir his var ortada belli hemen mesaj atmak yerine farklı bir hesaptan izleseydiniz. Mükemmel bir baba olabilir lakin eş olarak hayır.

Eşinden şüphelenip gizli hesap açtığını,takip ettiğini görüyorsun.İster kız peşinden koşsun ister koşmasın,eşin ya çok yüz vermiş hoşuna gitmiş yada kızın peşinden koşan eşin.Ama bana göre kız kırmamak üzmemek adına hamilesin diye öyle söylemiş olabilir,Tabiki eşinle danışıklıdövüş olarak ama sonra da söylemem daha dogru diye söylemiş olabilir.

Dogumdan sonra aynı şekilde devam ettiyse eşin o Zaman sıkıntı eşinde demektir.

Direk söyluyorum aldatilmişsiniz...ay resmen kriz gecirecem ..mükemmel yalanci ,mükemmel arsiz falan olabilir ama mükemmel koca olamaz.. ben aldatildigimi biliyordum ama kabullendim bebek icin deyin anlarim ama tersi çok saf oldugunuzu gosteriyor..allah kimseye yaşatmasın...evlenmek istemiyorum boyle konulari gorunce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…