Eşimin eski sevgilisi

Bugünde başkasının yerine doğruyu gördük, anladık çok şükür.
Hayat böyle ne güzel dimi, hiç ayağınız taşa takılmaz sizin, kandırılarak yaşamak ne hoştur.
Eğer bu söylediklerime bir itirazınız varsa, lütfen rasyonel yaklaşın olaylara, gerçekleri görün.

Konuyu sabote etmiyim dedim ama dayanamadim, bu paylastiginiz konu resmen kanim dondu boyle bir ahlaksizlik olamaz konu sahibi sonrasinda girmemis siteye keske bir haber alinabilseydi.
Herkesin ayni düşünmüş olmasi beni kahretti. Oysaki ben, eşin seni seviyor seni tercih etmiş onu etmemiş gibi cümleler duymak istiyordum sanirim. İntihar edebilirim o derece kötüyüm..

Yaklasık 2 yıldır evliyiz ne biliyim insan tanır konuşmalarından yalan olup olmadigini, kendimi mi kandirdim acaba diye düsünüyorum ama sonra parçalari birleştiremiyorum. Olaylarin bazilari tamam aldatmiyor diyor bazilari hayir besbelli hersey aldatilmişsin diyor ne yapacagimi bilemiyorum

Çöktüm günlerce konuşmadim. Bu prolfil resmi olayina da söyle diyor, benim profil resmimi o almis aynisi yapms ben degistrdim gene yapmis. E o zmn neden engellemedin diyorum mantikli cevap yok

ben bugün konunuzu görmüştüm, yorumları okumadım. size çok basit bir soru soracağım
madem kız takmış kafayı, eşiniz neden hiç engellememiş, neden sizden gizli hesapları var neden telefonunun şifresini söylemiyor. gerçekten bu kadar iyi niyetli nasıl yaklaşabiliyorsunuz?

Eşinizin başına buyruk davranmasıda apayrı bir olay zaten . Sizi etkiliyor baya .

İyi şeyler söylemek isterdim ama iyi olan hiçbir şey yok . Kendini zeki sanan bir adam . Nasıl olsa karımı inandırırım .

Israrla aldatıldığınızı reddediyorsunuz şuan çok kısa zaman içinde herşey netleşecek kafanuzda,gerceklerle yüzleşmek istemiyorsunuz sanırım

Bence geçirilen yılların insanı tanımakla pek alakası yok. İki yönlü de bakılabilir olaya. Onca yıl geçirirsin ama yıllarla beraber insanlar da değişir tanıyamamışım dersin. Ya da çok iyi tanımış olabilirsin, ama eşin gün gelir seni aldatır tanıyamamışım dersin. Bunun tanımakla alakası yok, kendinizi suçlamayın.

Şimdi şüpheli hareketleri bariz ortada sıralarsak:
-Telefonunu sürekli sizden sakınması
-Bahsettiğiniz kızı bütün sosyal medya hesaplarından takip ediyor olması.
-Siz eşiniz-miş gibi mesaj attığınız da size farklı konuşup, bir gün sonra tamamen farklı konuşması.

Bütün bunlar anormal şüphe uyandıran davranışlar. Ortada böyle bir şüphe varsa, aldatma ihtimali kuvvetleniyor.
Peki ikna olsanız ne yapacaksanız mesela, adamın sizi aldattığından eminsiniz diyelim. Göz yumacaksanız, affedeceksiniz zaten bırakın kendinizi bu kadar yıprattığınıza değmez.

Ben artik ne düsünecegimi şasirdim sadece Allaha havale ediyorum eger bana böyle bi oyun oynadilarsa. Çok duymustum hamileyken aldatilan kadin hikayelerini.. ne günahimiz var bizim senin evladini tasiyorum ben daha 1 yillik evlyfik o zmn be adam ne bulamatipta eski sevgilinle. Allahim akil ver bana.

Telefonunu ben hamileyim diye saklamis üzülmeyeyim diye, takip ettigi konusunda hicbi mantikli aciklama yok ve ben eşimmiş gibi msj atmadim o öyle anladi ama sonra ben oldugumu anladi. Peki kiz neden önce benden özürler diledi yeminler etti ben zorladim onu dedi neden dedigimde unutamadim yanlis oldugunu bildigim halde dayanamadim zorladim, hamilesin üzme kendini bebege bisey olamsin dedi, ve ertesi gün hic bunlari söylememiş gibi ben seni avuttum kizim seni kandirdim falan dedi işte bunu anlayamiyorum ben dün öyle bugün böyle konusyosun diyorum dedigi cevap uykuluydum ondan.

Ikisi ağız birliği yaparak şüphelenme diye kız dengesizmiş gibi göstermişler. Aralarında bir şey olmasa ne diye takip etsin ?

Ben de diyorum neden engellemedin o zmn diye baska baska numaralardan ariyor dedi acma o zmn dedim müşteri oluyor acman gerekiyor dedi esim terzi evet gercekten yabanvi bicok numara ariyor. O zmn inanmak mi.istedim yoksa mantikli mi düsünemedim ama inanmistim. Ha gizli hesaplarinin olmasi hala mantikli bi cevap veremiyor ne biliyim actim iste diyor. Tmm kiz ariyor seni tmam engelleyemedin peki neden 3 hesaptan da takiplesiyorsun nedennn??

Israrla aldatıldığınızı reddediyorsunuz şuan çok kısa zaman içinde herşey netleşecek kafanuzda,gerceklerle yüzleşmek istemiyorsunuz sanırım
Ben hamileyken oldu ve kapandi konu 7 ay gecti konuyu hic acmadik bikac gun tartstik bu konu üzerinde o zmandan beri hic bahsetmiyorum aklina tekrardan getirmiyorum. Ama benim beynimi kemiriyor hala

Herşey ap açık ortada biz kadınşar sevdiğimiziçin bazı seyleri goremeyiz...kusura bakmayın ama eşiniz suçsuz değil... kiz zorla yapsaydii yada kiza bir sert konusup seninle aslaaa gorusmeyecegim ailemi ve beni rahat birak deseydi.. acaba kiz alen pesine dusermiydi? (Ki evli erkegin pesine her sekilde dusmesi yanlis zaten kizda dengesiz mis) ama esiniz de hic masum deil yani ben burda iyi bir yon falan gormedim. cocuk kandirir gibi yok zorla pesimi birakmiyormus ta falan filan.. silah zoruylami sosyal hesabi actirtmis kiz

Cok haklisiniz. Oof of mantikli düsünemedim o zmn

Kadın size ilk aradığınızda eşinizin sizi onunla aldattığını söylese eşiniz ona yolu gösterirdi. Çünkü eşinizin sizi sevdigini söylüyorsunuz ve hamilesiniz eşiniz sizden değil o kadından vazgeçerdi. İyi taktik izlemiş kadin.Sonra muhtemelen esinizi aradi ve konustular. Demistir karina seni kötülemedim bak ben ciciyim.O arada ne olduysa esiniz ona ne dediyse sonraki gün çark etmiş dediklerinden. He ben ikinci dediğine inandım malesef. Yani eşinizin sizi aldattiğina. Cünkü zorla aramamis kadin. Esiniz baya baya her yerden takip etmiş. Hatta ve hatta kadinla ilk mesajlaşmanızdan anladiğim kadariyla küslermiş ve kadin trip modundaymış. Bu da ilişkiyi gösterir. Şuan beni rahatsız ediyor küfürlü mesajlar atiyor demissiniz. O kim ki. Bilişim suçları diye biryer var suç duyurusunda bulunun. Eşinizin aklini zamanla sizin ona yakismadiginiz fikrine alistirmaya calisiyor gibime de geldi. Ama esiniz hala onunla irtibattaysa ayrilmayi düşünün. Bariz aldatma bence cünkü

Eşin seni üzmek istemese aldatmazdi. Aldatip telefonunu saklamis cok düsünceliymis masallah. Hem hamile olmasaniz ne olacakti alenen yasayacak miydi iliskisini? Tutarsiz ve dengesiz cevaplarinin sebebi akillarinin baslarindan gitmesi. Böyle işlerde aldatan taraf fazlasiyla aptallasiyor. Aptal olmasa aldatmaz zaten

Hayir tam olarak dediki tamam artik ugrasmiycam seninle aramiycam bitti gibi seyler söyledi. Benle konusurken de eşim kiz peşini biraksin diye benmişim gibi msj atmis daha once ona kiz yememiş bu sefer ben msj atinca yine esim sandi.

Özlem dolu mesajları da kız zorla attırdı başına silah dayayarak aynı profil resmini koydurdu o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…