Eşimin eski sevgilisi

Bence sen inanmak istedigine inanmissin ve kendini kandirmissin. Yahu adami zorlasa ve adam rahatsiz olsa neden kizi her yerde takip etsin ve ozlem iceren sozler yazsin??? Bunlar flortlesiyormus resmen ve sen ogrenince de hic sasirilmayacak bir sey olan inkar ve sucu karsi tarafa atma olayi var.

Ayrica kizi polise siber suclara sikayet edebilirsin seni rahatsiz ettigine dair.

Doğrusuyla, yanlışıyla artık olan olmuş yani içinize bu şüphe düşmüş bir kere. En kötüsü de budur zaten, şüphe... Emin olmak istiyorsunuz ama cevaplar burda değil maalesef. O yüzden kendinize döneceksiniz. ‘Ben eşime inanmayı tercih ettim, artık kendimi bunlarla üzmem mantıksız, bundan sonrasına bakacağım’ diyeceksiniz. Çünkü olan olmuş, bitmiş.

Hiç uzun uzun yazmayacağım her şey bu kadar açık ve netken neden körsünüz

Kıza taciz,evlilik birligini bozmaya tesebbüs bilumum ne varsa uydurun ,ve telefon edip dava açtıgınızı söyleyin .

Kadınla ilk konuştuğunuzda söylediği sözler, aralarında birşeyler yaşandığını ama eşinizin ayrılmaya çalıştığını gösteriyor. Musallat olan birinden kurtulmak icin, telefon numarasını değiştirirsin, eşinden gizli açtığın sosyal medyaları kapatırsın. Eşiniz aksine kadınla telefon görüşmesi yapabiliyor, siz eşinizin sosyal medya hesaplarını bilmezken onlar karşılıklı takipleşiyor.

Kadınının numarasını biliyorsanız, eşinizin telefon dökümlerine bakın. Görüşmeye devam ediyor olabilirler.

https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/esimin-derdi-ne.1059032/
Aklıma hemen şu konu geldi. Eşinizin davranışları çok çok şüpheli. Suçu olmadigina inandıysaniz bu konuyu neden açtınız bilemedim. Şimdi yoksa bile geçmişte bir şeyler olmus. Bana ağız birliği etmişler gibi geldi konusmalardan. Adam hemen aldattığını itiraf edecek değil ya.tabi umarım biz yanılıyoruzdur.

Esin seni aldatıyor .Daha neden zorluyorsunuz?
Eşin mükemmel değil yani..

Bende aynı fikirdeyim. Eşiniz masum olsa öncelikle sizden gizli hesap açmaz. Hiçbir şey yapmamış bile olsa, bu mesajları görmediniz varsayıyorum. Sizden gizli hesap açmasındaki amacı nedir ?

İnsanlar tercihlerini yaşar,

*Ya gerçekler bu kadar kabak gibi ortadayken akıllı ama dik duruşlu kadın olacaksınız.

*Yada 3 maymunu oynamaya devam edeceksiniz, Kocanız size bu kadar mükemmel görünüyorken biz ne desek boşşşşş

Her şeyden önce eşin telefonuna neden şifre koyuyor ve sen neden o şifreyi bilmiyorsun sen her şeyden önce buna bak bence buradan çözülür her şey

Esinin senden gizli sosyal medya kullanmasi, takip ettigi sadece 3 kisiden birinin o kiz olmasi, ask acisi temali paylasimlari, ayni profil resmini kullanmalari hic de masum olmadigini gösteriyor. Sen de zaten bunlarin farkindasin ama insan inanmak istemiyor. Esin bunlari sana nasil acikliyor? Kücük bebegin varmis gercekten cok üzüldüm. Umarim en az hasarla atlatirsin. Bu arada kiz da az manyak degilmis. Küfür mesajlari var madem bence savciliga sikayet et.

iyide kızın ilk tepkisi ahmet bitti artık anla olmuş
kendinizi kandırıyorsunuz.
üstelik ağız birliği yapıp sizi enayi yerine koymuşlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…