Eşimin eski sevgilisi

Eski sevgilisi tarafından gerçekten rahatsız edilen adam sosyal medya hesaplarından o kızı takip etmez, eşiniz sizden telefonunu kaçıracağına sosyal medya hesaplarını kapatıverseymiş. Birde üç kişiyi takip eden eşinizin takip ettiğinden biri de ona musallat olan eski sevgilisimiymiş, aynı profil resimleri, aşk acısı özlem içerikli göndermeler de cabası. Kocanın aklı bir dönem bu kıza kaymış, artık ne yaşamışlar bilinmez ancak bu durumda ortada suçsuz bir koca falan yok.

Hosuna gitmis demekki bu durum yedekte tutmus kizi guvenmeye devam edemezdim ben .Allah islah etsin evli erkeklere dadanan kadinlari ve bundan zevk alan erkekleri

Kız önce senin karısı olduğuna inanmamış, o zannetmiş ve "bitti artık tamam neyi uzatıyorsun" demiş. Sen de o kızın kocanın peşinde olduğunu mu düşünüyorsun? Bana ilişkileri varmış da sen farkedince kocan geri çekilmiş gibi geldi.

Kız, kafasına silah dayayıp zorla hesap açtırarak, profil resmini zorla aynı yaptırarak, aşk acısı dolu sözleri zorla paylaştırarak çok yazık etmiş cidden eşinize. Nasıl böyle eziyete uğruyor bu zavallı erkekler anlamıyorum.
Eşime güveniyorum diyorsunuz kafayı yiyeceğim birgün bu site yüzünden.
Aldatılmışsınız işte her şey ortada ya hu.

Kadın ilk baş siz oldugunuzu anlamamis ve yeter artık bitti iste demiş bu numaralara mi basvuruyosun artık demiş. Niye o noktayı kaciriyorsunuz. Bir sürü gizli hesabı var daha ne olsun..bence siz görmek istemiyorsunuz

Okudum. Kadının dusmanı gene bi kadın

Üzgünüm ama guvendiginiz daglara kar yağmış.Kizda basta hamilesin diye yok falan demis .Sonra vicdani almamis.Anlatilanlara gore esiniz %100haksiz.Sahte hesaplar ,yalanlar,uydurmalar ,sakli gizliler...Siz iyi misiniz? Esinize bu kadar guven neden?

İnsan sevmediği umursamadığı birini neden takip eder ki?siz kendinizi kandırıyosunuz bence.Hadi erkek şantaj yapar kadına gücü yeter de erkek istemedi mi kadın hiçbi halt yiyemez

Hâlâ takip ediyor mu kızı? Hoş takibi bıraksa sahte hesap açar.. Kızı takip edenlerde yeni insanlar var mı diyede bakmak lazım..

Eşim mükemmel demişsiniz de mükemmellik anlayışınız pek bir değişik. Adam sizi aldatıyor yahu bunun neresi mükemmel koca? Mükemmel baba olsa ne olur sizi aldattıktan sonra?
Peki evlenmeden önce hiç mi anlamadınız ya adam sizi sevmiyor eskisini unutmak için sizi yarabandı yapmış...
İnsan üzülüyor hemcinsini böyle görmeye.
Sırf evleneyim de işte arkamdan laf eden olmasın diye düşünüp eşiniz olacak kişiyi şöyle bir tartmadan davranışlarını düşünmeden evlenince sonuç genelde bu oluyor...

Eşinize çok güvenmeyin. Telefonu sakladı diyelim . Bunun nedenide o kız eşinizi rahatsız ettiği için sizin görüp üzülmemeniz için diyelim. Buraya kadar tamam. Ama sonrası çözülmüyor. O zaman neden sizden gizli hesaplar açıyor? Hadi açtın , gidip neden eski sevgilini takip ediyosun be adam. Takip ettin, neden aynı foto profil fotoğrafı. Hadi kadın eşinizden gördü yaptı diyelim. E demezler mi kadını niye engellemiyosun diye?
Kadınla konuşmalarınıza hiç girmiyorum, çünkü tutarsız konuşmalar üzerinde konuşulacak birşey yok. Gerçi herşeyi geçelim, eşten gizli hesap açmak bile herşeyi silip atar.

Tebrik ederim sizi valla bu kadar gizli saklı iş yapabilen eşinize ne kadar güveniyorsunuz. Ben eşimin eşim de benim şifrelerimi bilir telefonlarımız sürekli ortalıktadır ben şu kadar güvenemedim eşime. Küçük evladınız varmış allah yardımcınız olsun. Şimdi olmasa bile öncesinde bişeyler yaşanmış belli. İyi bir baba olan insan, evladından utanır gizli saklı işlere kalkışmaz.

Yaaa inanamıyorum konu sahibi, nasil sakinsin. Ben böyle bi durumda olsam o kocanın dünyayı başına yıkarım. Çıldırırım, deliririm, boşarım boşar... Allahım sen koru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…