Eşimin eski sevgilisi

Hayir tam olarak dediki tamam artik ugrasmiycam seninle aramiycam bitti gibi seyler söyledi. Benle konusurken de eşim kiz peşini biraksin diye benmişim gibi msj atmis daha once ona kiz yememiş bu sefer ben msj atinca yine esim sandi.

Buna inandınız mı cidden ?
Yahu sizmiş gibi yazsa eşiniz kadın neden "Ahmet yeter artik bitti işe bitti tamam hala neyi uzatiyorsun eşinmiş gibi benimle konusuyorsun artik bu numaralara mi basvurdun" desin ?

Siz şuna affedeceğim bahane arıyorum diyin de siz de rahatlayın biz de

Bence eşiniz sizin durumdan haberiniz olduğunu anlayınca pişman olmuş ve düzeltmeye çalışmış. Ama öncesi sıkıntı. Takip etmesi falan. Iyi niyet göremiyorum.

Üzmek istemem ama eşiniz yalan söylüyor. Kurtulmak isteyen bir insanın tavırları böyle olmaz. Hem siz de demişsiniz paylaşımlarının özlem ve aşk acısı tarzında olduğunu. Kız da ilk başta sizi eşiniz zannederek bırak artık bu numaraları bitti anla vs demedi mi? Tamam kızın da tutarsızlığı ortada ama eşiniz de hiç masum gelmedi bana. Siz bebeğinize odaklanın ve uzak tutun bu dönemde kendinizi bence. Bebeğinizin sağlıklı olması her şeyden önemli. Sizin sütünüzden stresiniz üzüntünüz geçiyordur yavrucağa...

yok anam sen kocana toz kondurmuon bi kere neden daha buraya konu acip fikir soruon ki.
kocan senden hem gizlio hem kizi takip ediyor hem konusuyorlar.
kocani zor durumda birakiyor kendi zorla yapiyor kocanin gonlu olmamis olsa her yerden engellerdi ve sana anlatirdi durumu.
adam adam olsa karisi hakkinda kimseyi boyle konusturtmazdi eski sevgilide farkinda karsi tarafin bu durumlara karsiliksiz kalamadigini.

Konuyu sabote etmiyim dedim ama dayanamadim, bu paylastiginiz konu resmen kanim dondu boyle bir ahlaksizlik olamaz konu sahibi sonrasinda girmemis siteye keske bir haber alinabilseydi.

Hayir tam olarak dediki tamam artik ugrasmiycam seninle aramiycam bitti gibi seyler söyledi. Benle konusurken de eşim kiz peşini biraksin diye benmişim gibi msj atmis daha once ona kiz yememiş bu sefer ben msj atinca yine esim sandi.

çok safsın. adam seni ayakta uyutuyor.
ee eşin sandı madem kızda peşini bırakmıyorsa hazır seni eşin sanmışken neden terslesin.
akıl tutulması yaşıyorsun bence sen..

Konuyu sabote etmiyim dedim ama dayanamadim, bu paylastiginiz konu resmen kanim dondu boyle bir ahlaksizlik olamaz konu sahibi sonrasinda girmemis siteye keske bir haber alinabilseydi.
Öyle umarım iyidir. İşte böyle şüpheli durumlarda hep aklima bu konu geliyor. Bu yüzden konu sahibi gözü kapalı inanmasin diye bunu paylaştım. Umarım kötü bir şey yoktur tabi.

Öyle umarım iyidir. İşte böyle şüpheli durumlarda hep aklima bu konu geliyor. Bu yüzden konu sahibi gözü kapalı inanmasin diye bunu paylaştım. Umarım kötü bir şey yoktur tabi.
Iyi yapmissiniz kesinlikle katiliyorum birine sonsuz gozu kapali guven heleki bu devirde mumkun degil olmamali da.Tesekkur ederim paylasiminiz icin bu vesileyle bir yasima daha girdim resmen

Eşiniz bu kızı unutamamış. Size yakalanana kadar da romantizm ve imkansız aşk heyecanı yaşamışlar. Yok profil resimlerini aynı yapmaları falan...

Kocanız gibiler genelde "sevmediğim iğrenç bir kadınla mecburen evliyim. Hamile diye bırakamıyorum da. Sana aşığım" diyor başka kadınlara. Ve bu gizlilik onlara haz veriyor Leyla ile Mecnun moduna giriyorlar iyice.

Eşinizin gırtlağına nasıl çökmediniz hayret ettim

Katılıyorum.

Konu sahibi ister affet ister affetme senin hayatın, senin bileceğin iş ama kocan yüksek ihtimalle seni aldatıyor. O kadar saçma bahanelerle işin içinden sıyrılmaya çalışmış ki 5 yaşında çocuğa söylesen şüpheyle yaklaşır. Küçük bebeğin varken boşanıp yeni bir hayata adım atmak için gözünün korkmasını anlayabilirim, buradaki pek çok kadın da bunu söylesen anlayışla karşılar eminim. Ama gerçekleri inkar etme, gerçeklerle yüzleş.

Konu sahibi ne kadar iyimsersin !!!

Adam senden gizli bir sürü hesap açmış, kızı eklemiş her yerden.

Sadece kız ısrar etse bunlar olur muydu ??? Engellerdi gerekirse hesapları kapatırdı !!! Bi kere en önce senden gizli hesap açmazdı !!!

Lütfen kendine gel. Bir şekilde aldatıldığın çok belli.

Bu duruma alısmıs olsaydın ve esine ınanmıs olsaydın esın mukemmel bir es olsaydı. 7 ay aradan sonra bu konuyu buraya acmazdın.

Valla kusura bakma ama eşin kesinlikle mükemmel eş değil.Bariz aklı eski sevgilisinde kendini kandırma lütfen,profil fotoları aynı,kızı her yerden takip ediyor.Daha ne yapsın yani,aptal yerine koydurmayın kendinizi

Benim takıldıgım nokta ortada aldatma varsa bile o kadın niye ilk önce onun suçu yok dedi ertesi günde tam tersi konuştu.
Profil fotograflari aynı demişsiniz. Sizden gizli sosyal medyalari kullanmasi fln. Offf içim daraldi benim bile Allah size sabir versin biran önce çözüme ulaşın Insallah

Cok safsin konu sahibi.

Hadi kiz kocani zorladi.

Kocam niye face instagram ve tweterdan kizi takip ediyor?

Buna nasil zorlayacak kiz.?

Engeller heryerden olur biter.

Muhtemelen bir flortlesme oldu .
Hersey ortaya cikinca da kocan klasik erkek yalanlarina basvurdu.

Yok kiz pesime takildi yok birakmadi

Yav he he

Bence olanlar şöyle:
Eşimiz nostalji duydu,aklıma eski sevgilisi gelmeye başladı, acabalar aklında onu rahatsız etmeye başladı, acaba eski sevgili daha mı iyiydi, ne yapıyor şimdi, ne durumda.. gizli hesap açtı, kızı takibe başladı.
Kızla iletişime geçtiler.
Tatlı tatlı flörtleşmeler başladı, eşiniz acılı sözler paylaştı, kızla muhabbete girdiler.
Kız umuda kapıldı, işi ilerletmek istedi,Olay dallanıp budaklandı, eşiniz korktu, kendini geri çekmeye çalıştı.
Kız peşini bırakmadı, eşiniz de batağa saplanmış hissetti, suçlu psikolojisiyle olayı kontrol altına almaya, sessizce olayı halletmeye çalıştı.
Siz öğrendiniz.
Kız iyice saçmaladı, önce dürüst oldu, sonra eşinizle ayrılmayınca çirkinleşmeye başladı.
Eşiniz size yalan söyledi. Kız kozları bitince iyice saçmaladı.
Sonuç: eşiniz masumane bir flört dönemi yaşadı, size yalan söyledi, siz kandırıldınız. Olay aldatma boyutuna geçmedi.

Esinizin aciklamasi cok mantiksiz. Kiz onu birakmoyor madem de o niye dertli dertli twetler storyler atiyor. Ve niye sizden gizli olan hesapta o kiz takip ediliyor? Eger dedigi dogru olsaydi o sosyal.medya hesaplarini siz biliyor olurdunuz ve onkiz engelli olurdu. Aldatti aldatmadi orasini bilemem ama esinizin size yalan soyledigi net bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…