Eşimin Dengesizliği!

Aslında kalpsizlik değil benim canım kanım arkadaşlarım. Ve çok sık görüşemiyoruz. Eşimle oturup sohbet etsinler kaynaşsınlar isterdim olmadı :-(

Ben çok samimi bulmuyorum bu kadar üzüntüyü alt tarafı küçük bir kesik resmini de gösterdi yemek masasında! Yemeği zehir etti

Nisanlina neden esim diyorsun. Nisanlim demek cok mu zor.

Yemegi zehir eden biri varsa o da sensin. Nisanlini koruyacak degilim. Konuyu ona okutsan yeterli.

Edit: Fake uye soylemlerini bildigine gore cok da yeni uye degilsin.

Belli canim daha evli degilsiniz tanimamisin esini sana simdiden bunun arkadaslarininla gorusmenden rahatsiz sana bunun havasini veriyor .Ilerde acikca soyler gorusmeni istemiyorum diye boyle davranmis ama ilerde gelmesinler yada arkadaslarinla gorusmeni kisitlicak zamanla yasa ve gor canim.Gormek istemiyorsan biraz daha tani nisanli derim.

Yazım şeklin bile aynı, sakin ve ukala cvp veriş şeklin..
Profil yazından bahsediyorum aptala yatma
Anlamadım? Dedektif arkadaşım
Profil yazım da serdar ortaçın şarkısı çok severim canım sıkkınken enerji verir. Müzik iyidir. Ruhun gıdası.

Küçük bir kesik için duygu krizlerine girmeye gerek mi vardı?
Gösteriş meraklısı değilim. Hayatımın her alanında böyleyim. İnsan yoksa kendine yazık eder.
Eh esinizle uyumlu değilsiniz işte sorun burda..adamın hayatından çıkın gidin de bari onu anlayan ve duygularına saygı gösteren seven bir kadınla mutlu olabilsin.Acıdım adama yahu..

Aslında kalpsizlik değil benim canım kanım arkadaşlarım. Ve çok sık görüşemiyoruz. Eşimle oturup sohbet etsinler kaynaşsınlar isterdim olmadı :-(
Esin dış kapının mandalı tabi o kim köpek de canın kanın arkadaşlarınla geceni mahvetti anladım şu an seni.Evlenme sen bu adamla en iyisi

Haklı olabilirsin :-( çok teşekkür ederim yorum için mantıklı geldi. Çünkü sert yapılı birinin bu şekilde davranması tuhaf

Eh esinizle uyumlu değilsiniz işte sorun burda..adamın hayatından çıkın gidin de bari onu anlayan ve duygularına saygı gösteren seven bir kadınla mutlu olabilsin.Acıdım adama yahu..
Onu seviyorum ama sorun da bu :-( acınacak duruma düşecek ne vardı. Burdakiler bile acıdı haline Yuh be adam !

Yok artık.. Şu yazılanlardan bu manayı nasıl çıkardınız? Abartmayın lütfen..
Hayir hicte abartmiyorum kendinizi konu sahibinin yerine koyun bakalim.Yemek sofranizda daha yeni tanistigi misafirlere moralim bozuk diyorsa fesatlik var
YEmekleri bogazinda tikamis resmen.
Bari yemekten sonra anlatsaydi .

Yemegi zehir eden biri varsa o da sensin. Nisanlini koruyacak degilim. Konuyu ona okutsan yeterli.
Çünkü eşim diyince
Anlamadım? Dedektif arkadaşım
Profil yazım da serdar ortaçın şarkısı çok severim canım sıkkınken enerji verir. Müzik iyidir. Ruhun gıdası.
Dedektif dilim, senin gibi doktorda olamadım ama Avukat bi eşim var çok şükür ve buara okadar canım sıkılıyoki mahkemeye verecek birilerini arıyorum..
Nede olsa bana bedava dimi..

Sahi senin Sinan ne iş yapıyodu ayşecim?

Edit: Fake uye soylemlerini bildigine gore cok da yeni uye degilsin.
Eş olmak bir imzaya dayanmıyor benim için. Kocasına sevgilim diyenlere de bu soruyu soruyor musunuz?
Siz de çok komiksiniz cidden güldüm sağ olun.

Sinan kim? Doktor kim?

Hayatta mükemmel görünmeye çalışan insanların genelde gizlemeye çalıştığı büyük bir kusur vardır. Çünkü hiçbir insan, hayat kusursuz olamaz. Nitekim siz de kusursuz değilsiniz ve burdan bile anlayabiliyoruz bunu. Ayrıca evliliğe meraklı olmayıp eşim de eşim diye hitap eden de bir sizi gördüm. Kk'da 20 senelik eşine sevgilim diye hitap edenleri gördü bu gözler. Siz de madem meraklısı değilsiniz alternatif bir hitap şekli bulabilirsiniz gibime geldi.

Hayir hicte abartmiyorum kendinizi konu sahibinin yerine koyun bakalim.Yemek sofranizda daha yeni tanistigi misafirlere moralim bozuk diyorsa fesatlik var
YEmekleri bogazinda tikamis resmen.
Bari yemekten sonra anlatsaydi .
Sağ ol arkadaşım, insanlar çok seviyor cidden mazlum edebiyatını :-( biraz gerçekçi olun lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…