Eşimin Dengesizliği!

Çünkü eşim diyince

Dedektif dilim, senin gibi doktorda olamadım ama Avukat bi eşim var çok şükür ve buara okadar canım sıkılıyoki mahkemeye verecek birilerini arıyorum..
Nede olsa bana bedava dimi..

Sahi senin Sinan ne iş yapıyodu ayşecim?

Huf. Panick vurdu ve gol oldu. :KK48:
Bu Ayşe kim acaba? Çok yerde Ayşe ismine rastlıyorum burada da..

Haklı olabilirsin :-( çok teşekkür ederim yorum için mantıklı geldi. Çünkü sert yapılı birinin bu şekilde davranması tuhaf
Hic inama tatlim Allah korusun senin elin kesilse boyle davranis sergilemez birde yemek sofrasinda aglamisya daaha yeni tanistigi insanlarin onunde yemeklerini bogazina dizmis resmen.Cok ayip yaptigi ben olsam burnunu surterdim.

Eş olmak bir imzaya dayanmıyor benim için. Kocasına sevgilim diyenlere de bu soruyu soruyor musunuz?
Siz de çok komiksiniz cidden güldüm sağ olun.

Guldugun noktayi anlasam ben de gulerdim. :KK45:

Koca en ust kademe oldugu icin bir alt kademe olan sevgili kullanabilir.Evlilik dersleri volume 34343:deli:

Sevgili < Sozlu < Nisanli < Koca (Es)

Onu seviyorum ama sorun da bu :-( acınacak duruma düşecek ne vardı. Burdakiler bile acıdı haline Yuh be adam !
Burdakilerin ona acıma nedeni ağlaması değil,senin gibi bir duygusuza katlanmak zorunda oluşu..gördüğüm kadarı ile eksik yanın sadece duygusuz oluşun değil bu arada algı yeteneğinde pek bi zayıf..

Hayatta mükemmel görünmeye çalışan insanların genelde gizlemeye çalıştığı büyük bir kusur vardır. Çünkü hiçbir insan, hayat kusursuz olamaz. Nitekim siz de kusursuz değilsiniz ve burdan bile anlayabiliyoruz bunu. Ayrıca evliliğe meraklı olmayıp eşim de eşim diye hitap eden de bir sizi gördüm. Kk'da 20 senelik eşine sevgilim diye hitap edenleri gördü bu gözler. Siz de madem meraklısı değilsiniz alternatif bir hitap şekli bulabilirsiniz gibime geldi.
Tatlım bir imza atıp eşim dedikleri adamlar aslında sadece bir imzayla eş statüsüne çıkıyorsa ve aslında eşlik bir durumları yoksa benim eşim demem mi sorun oldu size. Kocasına sevgilim diyen sorun mu? Konu ne siz ne diyorsunuz ben la diyorum siz sol.

Banlanırsam banlanayım valla dümdüz yazıcam.

Siz ne biçim insansınız ya? Hiç mi acımanız yok? Ne kadar odun ve dangoz bir kadınsınız. Adam travma yaşamış, anlayış göstereceğinize bi sopa çekmediğiniz kalmış. Tiksiniyorum sizin gibi çevresindekini ezen insanlardan. Keşke sizin gibi insanlara denk gelsem de ayar manyağı yapsam günlük hayatta.

Arkadaşın dediği de komikmiş kendini yakmışsın mış. Ay ben gülerim. Asıl adam sizinle birlikte olarak kendini yakmış. Adamdan bahsederken sürekli "bu" deyişiniz o kadar antipatik ki. Allah düşmanımın başına vermesin sizin gibi kadını.

Burdakilerin ona acıma nedeni ağlaması değil,senin gibi bir duygusuza katlanmak zorunda oluşu..gördüğüm kadarı ile eksik yanın sadece duygusuz oluşun değil bu arada algı yeteneğinde pek bi zayıf..
Algı yeteneğim zayıf olsaydı olaya tek taraflı bakmazdım ve eşimin hassasiyet derecesini bildiğimden ne kadar abarttığını anlamazdım.

Siz ne biçim insansınız ya? Hiç mi acımanız yok? Ne kadar odun ve dangoz bir kadınsınız. Adam travma yaşamış, anlayış göstereceğinize bi sopa çekmediğiniz kalmış. Tiksiniyorum sizin gibi çevresindekini ezen insanlardan. Keşke sizin gibi insanlara denk gelsem de ayar manyağı yapsam günlük hayatta.

Arkadaşın dediği de komikmiş kendini yakmışsın mış. Ay ben gülerim. Asıl adam sizinle birlikte olarak kendini yakmış. Adamdan bahsederken sürekli "bu" deyişiniz o kadar antipatik ki. Allah düşmanımın başına vermesin sizin gibi kadını.
İyi ki benim çevremde de sizin gibi insanlar yok. Pek sevmiyorum düşünce kirliliğini. Tartışacak halim de yok canım sıkkın gecem mahvoldu.

Dur bacım yavaş gel troll bu troll..
Gerçek dil, bu aslında yohhh yohh :KK70:
Derdi milleti banlatmak zaten

Tatlım bir imza atıp eşim dedikleri adamlar aslında sadece bir imzayla eş statüsüne çıkıyorsa ve aslında eşlik bir durumları yoksa benim eşim demem mi sorun oldu size. Kocasına sevgilim diyen sorun mu? Konu ne siz ne diyorsunuz ben la diyorum siz sol.
Evet algıda da bir problem var orası anlaşıldı. Tamam arkadaşım sen haklısın. EŞİN haksız.

Burda iki oturup ağlasam, mazlum edebiyatı yapsam haklı mıydım?

Algı yeteneğim zayıf olsaydı olaya tek taraflı bakmazdım ve eşimin hassasiyet derecesini bildiğimden ne kadar abarttığını anlamazdım.
Himm inadına yaptığına eminsin yani..iyi o zaman ayrıl kurtul canım bize ne?Ne diye gelsin burada konu açıp fikir almaya çalışıyorsun o zaman?
Gece gece trolluk yapmak mı geldi içinden..Ayyy sevsinler zekanı..)

Guldugun noktayi anlasam ben de gulerdim. :KK45:

Koca en ust kademe oldugu icin bir alt kademe olan sevgili kullanabilir.Evlilik dersleri volume 34343:deli:

Sevgili < Sozlu < Nisanli < Koca (Es)
Çok sağ ol o kadar aydınlandım ki inan. Kesin eşim bunu görse buna da duygulanıp ağlardı.

Neyse çözüm basit
Eşim dediğin kişi nişanlın
Birakmasi/bırakman çokta zor değil
Hatta bekar kız arkadaşım icin kendisine talibim :d birakacaksan hemen biz kapalım adamı, kötü yerlere gitmesin
Ay yok bakmaz sana merak etme. Bu kadar açıktaysan bulalım birini?

Çok sağ ol o kadar aydınlandım ki inan. Kesin eşim bunu görse buna da duygulanıp ağlardı.
Su cevaptan sonra zaten ne halt olduğu belli mevzunun da konu sahibinin de Mune Mune birileri eğlenmek istiyor anlaşılan
Artık site sakinlerinden hangisi ise başka nickle sanırım aramıza giriş yaptı

X