Eşimin Dengesizliği!

Bence eşiniz size söylemiş moralinin bozuk oldugunu siz o sırada geçiştirdiğiniz için açılma ihtiyacı duymuş.Demek ki korkmuş ki ağlamış o an rahatlama ihtiyacı hissetmiş.Yerinizde olsam başkasının ne dediğini önemsemezdim.
Bilmiyorum buzuldum ben de eşim normalde böyle duygusal birisi de değildir :-(

Bu konunun fake olduğuna adım gibi eminim..yoksa bir kadının eşine bu kadar aşağılayıcı bir tavır almasını başka türlü açıklayamam.
Fakeciler üzücü haberim var gerçeğim.
Sadece gereksiz duygusallıklar biraz samimiyetsiz geliyor bana.
Bu arada bu tarz söylemlerin yasak olduğunu biliyorum dikkat edin.

Lütfen kusuruma bakmayın fakat ben olsam size bir dakika bile katlanamazdım. Kendinizi sorgulayın,hala haklı olduğunuzu düşünüp savunuyorsunuz.Bir de adam sizin gönlünüzü almaya çalışıyor. Pes..
Ben mi ona katlanamam o mu bana bilmiyorum.

Fakeciler üzücü haberim var gerçeğim.
Sadece gereksiz duygusallıklar biraz samimiyetsiz geliyor bana.
Bu arada bu tarz söylemlerin yasak olduğunu biliyorum dikkat edin.
Eşinizin kendini kötü hissetmesi size gereksiz bir duygusallık gibi geldiyse sorun onda değil Sizdedir..dinlememissiniz bile adamı önceden. Yemekte yemek arkadaş yok efendim çiçek. Elaleme gösteriş yapacağınıza hayatınızın geri kalanını paylaşacağınız adamın ruh haline önem verseydiniz keşke.
Bende sizi aşırı duygusuz ve samimiyetsiz buldum valla..

Iyi de etkilenmis olamaz mi ?
Cocuk gibi onu giyceksin, bunu diceksin...
Adamin derdi ne dinlememissin bile tek derdin mukemmel gozukup evli mutlu havalari atmakmis ..
Olmamis !
Boyle kadinlardan cok sıkılıyorum onu da belirtmeden gecemiciiimmm:kahve:
Evli olsam da olmasam da mükemmel olmak isterim. Tarz meselesi. Bir kez geldiğimiz dünyada insanın kendine ilgisiz olduğu her an ömrünün katilidir bence. Hayatı zindan etmeye gerek yok.
İnsanlar kendilerini sevmeli, düzeniyle, kriterleriyle, yaşantısıyla bunu belli etmeli.
Evliliğe çok hevesli değildim bu arada. Eşim çok ısrar etti.

Inanin esinizde buyuk entirakalar var sana soyliyim.Bence arkadaslarinin gelmesinde hoslanmadigi icin ve sen cicek isteyince zoruna gitigi icin boyle bir sey yapti belli.
Hadi diyelim gercekten oyle oldu insan daha ilk defa tanistigi kisilere anlatirmi modunu dusururmu elli kesil mis mis Gorende Buyuk bir sey oldu sanir.
Senin yerinde olsam bu adamdan korkardim nisani da uzun tutardim..Rolunu cok guzel oynuyor ..Aldatir falan anlamasin bile .
Yok artık.. Şu yazılanlardan bu manayı nasıl çıkardınız? Abartmayın lütfen..

Aaa bu yeni üyeee..
Bu ya ayşe yada limoncu bizle dalga geçmeye gelmiş..

Profil yazısına bakın:KK14:

Gel sana 32 yaşında iki çocuk annesi bi güzel gösteriyim..

Öyle uzaktan güzelim güzelim demekle olmuyo..
40 kere söyleyincede olmuyo :olamaz::KK48:
Ayşenazcım, pardon limoncu teyze:KK53:

Is kazasına şahit olmuş biri olarak olayın şokunu eve geldiğimde hala atlatamadigimdan ötürü yemek yapamamis çocuğumu aç bırakma raddesine kadar gelmiştim.
Kazanın büyüklüğü kucuklugu değildi mesele, adamın işten çıkarırlar mi beni diye sürekli bana soru sorusu karşısında "Hayir" desem bile bakmam gereken ailem var deyip doktora rapor verme bana diye yalvarisi beni derinden etkilemisti, kaza esnasında aldığı yarayı geçtim işin bu boyutu beni kahretmişti.
Hatta ertesi gün aldıgim maaşın bile yüzüne bakmak istemedim direkt eşime verdim iciden kuruş almadan

Eşinizin kendini kötü hissetmesi size gereksiz bir duygusallık gibi geldiyse sorun onda değil Sizdedir..dinlememissiniz bile adamı önceden. Yemekte yemek arkadaş yok efendim çiçek. Elaleme gösteriş yapacağınıza hayatınızın geri kalanını paylaşacağınız adamın ruh haline önem verseydiniz keşke.
Bende sizi aşırı duygusuz ve samimiyetsiz buldum valla..
Küçük bir kesik için duygu krizlerine girmeye gerek mi vardı?
Gösteriş meraklısı değilim. Hayatımın her alanında böyleyim. İnsan yoksa kendine yazık eder.

Aaa bu yeni üyeee..
Bu ya ayşe yada limoncu bizle dalga geçmeye gelmiş..

Profil yazısına bakın:KK14:

Bizde yedik..

Gel sana 32 yaşında iki çocuk annesi bi güzel gösteriyim..

Öyle uzaktan güzelim güzelim demekle olmuyo..
40 kere söyleyincede olmuyo :olamaz::KK48:
Ayşenazcım, pardon limoncu teyze:KK53:
Güzelim diyen kim? Siz yanlış konudasınız herhalde benim konum çok farklı. :-( tekrar okuyun :-(

Is kazasına şahit olmuş biri olarak olayın şokunu eve geldiğimde hala atlatamadigimdan ötürü yemek yapamamis çocuğumu aç bırakma raddesine kadar gelmiştim.
Kazanın büyüklüğü kcuuklugu değildi hatta mesele adamın işten çıkarırlar mi beni diye sürekli bana soru sorusu karşısında "Hayir" desem bile bakmam gereken ailem var deyip doktora rapor verme bana diye yalvarisi beni derinden etkilemisti, kaza esnasında aldığı yarayı geçtim işin bu boyutu beni kahretmişti.
Hatta ertesi gün aldıgim maaşın bile yüzüne bakmak istemedim direkt eşime verdim iciden kuruş almadan
Böyle bir durum olsa inanın üzülürdüm :-(

Off hemen başlayın fake fake fake.
Değil arkadaşım seni üzeceğim ama otur saatlerce ağla ama fake değilim. Şansına küs tatlım.

Biraz empati kurun. Hemen ağlıyor diye herşeye duygusal yaklaşmayın. Doktor arkadaşım baktı önemli bir kesik değil dedi, yemek masasında gösterdiği resme. Milletin gecesini zehir etmesine gerek yoktu. Sanki dünyanın tüm derdi üstüne yüklenmiş tavrı çok gereksizdi.
Niye oturup saatlerce ağlayayım yahu ağlanacak şey var ağlanmayacak şey var mesela eşinizin ki gayet aglanabilecek bi durum.

Empatiyi siz esinizle kursanız.Sizi etkileyen bi olay yaşamışsınız ama hayat arkadaşınızın tek derdi canlı çiçek dekorasyon kıyafet falan filan.Gece dediginiz de dandirik bi akşam yemegi sanki padisahın torunu da arkadaslarınız keyifleri kacacakmış.Bunları esinizden önemli görmeniz verdiğiniz degeri gösteriyor zaten.Cidden yazık aşırı kalpsizsiniz

Madem katlanamıyorsun, çek kapıyı git. Seni silah zoruyla mı tutuyor? Tövbe estağfurullah.
Ben neden gideyim o gitsin, bugün sinirden git dedim. Hatasını anladı ama ne işe yarar. İş işten geçti. Telafi edeceğim diyor dur bakalım.

X