Eşimin bana dedikleri

Vallahi canım uzun uzun yazmışsın haklı yerlerinde yok değil. Ama erkekler o kadar akillilardir ki sasirirsiniz vallahi. Hele ki eşlerine küfür etmemeyi bilecek kadar. Küfür ediyorsa gözden çıkartmıştır. Ya da gitmeyeceğini bildiği için öyle kolay ağzını bozuyordur. Muhtemelen ciddi bir tepki almadıkça son küfrü olmayacak herifin. Ben bana o küfrü edene sevgi duyamam. Yok olmaz yani. Terapilik durumlar var evet ama her şeyde de terapiye gitmem. İnsan eşine küfür etmemesi gerektiğini terapide ogrenmeyecek. Zaten biliyor çünkü.

Eşinizin öfke problemi var. Bundan da daha ötede sizinle olan ilişkisini bir döngüye sokmuş. Tartış -> öfkelen -> karşıdaki kimmiş düşünmeden ağzına geleni söyle -> özür dile -> iyi davranarak manipüle et -> tartış… dışarıdan bir göz olarak böyle anladım tabi ki içini bilemem. Ama bu döngüyü göz önüne almanızı öneririm. Eğer böyle bir durum varsa bir narsistle berabersiniz ve sizi nasıl yaraladığının farkında bile değilsiniz.

Bana hic de oyle "iyi giden bir evliliginiz" varmis gibi gelmedi S...tir cektiyse cunku iyi giden bir evliligi hickimse boyle terbiyesiz bir sekilde konusarak riske atmak istemez. Bence sizin bilmediginiz baska birsey var gibi. Hazirlikli olun derim.

S*ktr git dediğine göre artık güzel gitmiyor maalesef. Düzelir derim ama bazı kelimelerin açtığı yaralar ağır olabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…