Eşimin annesinin umursamazlığı

Merhaba herkese. Önceki konularımda eşimle boşanma aşamasında olduğumuzu söylemiştim. Yaklaşık 2 ay olacak evlerimizi ayıralı. Bu süreçte annesi hastanede yattığı için ben hastaneden çıktığı zaman geçmiş olsuna aradım o zaman konuştuk ancak o günden beri lendisi boşanacağımızı bilmesine rağmen bir kez olsun yapmayın etmeyin demek için aramadı. Değil barıştırmaya çalışmak halimi hatrımı bile sormaya aramadı. Sadece bir kez ben eşime annen neden annemi aramıyor hiç barıştırmaya çalışmıyor diye söylendiğimde annemi aradı onda da biz karışamayız demek için. Yani hiçbir çaba görmüyorum onlardan ama lafa gelince beni çok severler sen bizim gelinimiz değil kızımızsın derler. Annesi hala insanlara ben onu kızım gibi seviyorum diyormuş. İnsan bu kadar sevdiğini bir kere aramaz mı yuvanızı yıkmayın çözmeye çalışalım demez mi? Onları gücendirecek bir şey de yapmadım tavır yapıyorlar desem. Sadece annesi 1 ay aramadığı için tüm ailesini instagramdan sildim. Artık boşanmamıza üzülmediğini düşünüyorum ve akıl sır erdiremiyorum. Sizce sebebi ne olabilir biz karışmayalım diye düşünüyor olabilirler ama bu kadar umursamaz olmalarını anlamıyorum. Bu arada babam şuan hastanede kalıyor büyük bir ameliyat geçirdi geçmiş olsun demek için dahi aramadılar bildikleri halde
Yetiskin insanlarin kararina saygi duymayı ogrenmisler demek ki.

Keşke yetişkin olduğumuzu her konuda hissettirselerdi belki bu durumda olmazdık ellerini hiç çekmediler üstümüzden sağolsunlar gölge gibi hep hayatımızdalardı
Eee zaten sizi istemiyorlardı demek ki sorun çıkardıklarına göre? Evi ayırınca niye barıştırmak için çabalasın istemeyen insan, bu beklenti nerden çıktı o zaman

Eee zaten sizi istemiyorlardı demek ki sorun çıkardıklarına göre? Evi ayırınca niye barıştırmak için çabalasın istemeyen insan, bu beklenti nerden çıktı o zaman
Bariz sorun çıkartmıyorlardı ki alttan alta isteklerini yaptırıyorlardı eşim arada kalıyordu ben de aman zaten hasta diye her şeylerine okey diyordum. Yani böyle deyince kanlı bıçaklı gibi anlaşılmasın dediğim gibi 1 hafta öncesine kadar kızım diye seven insanlar bunlar

Bariz sorun çıkartmıyorlardı ki alttan alta isteklerini yaptırıyorlardı eşim arada kalıyordu ben de aman zaten hasta diye her şeylerine okey diyordum. Yani böyle deyince kanlı bıçaklı gibi anlaşılmasın dediğim gibi 1 hafta öncesine kadar kızım diye seven insanlar bunlar
Yine de böyle bi beklentiye girmenizin anlamı var mı ki? Bi de bunu boşanma aşamasındaki eşinize söylemenizin? Saçma bulmuştur yani

Kısıtlı kapasiteni çok zorlama sen burda birilerine sataşıj hakaret edin yeter size 😀 kaç tane tıp fakültesi belgesi gordun hayatında zaten 😀 yetmistir diye düşünüp gerçekten muhatap olmak istemiyorum sıktı konuyu acan arkadaşta sorusuna cevaptan çok tantana dinledi

Kısıtlı kapasiteni çok zorlama sen burda birilerine sataşıj hakaret edin yeter size 😀 kaç tane tıp fakültesi belgesi gordun hayatında zaten 😀 yetmistir diye düşünüp gerçekten muhatap olmak istemiyorum sıktı konuyu acan arkadaşta sorusuna cevaptan çok tantana dinledi
Tamamdır 👌🏻 yetti dthanim 🤩

pislikler, nasıl olur da iki yetişkin insanın ayrılma kararına saygı duyarlar! Halbuki saat başı sizi ve ailenizi arayıp sakız gibi yapışmaları, kişisel sınırlarınızı ihlal etmeleri ve iradenizi yok saymaları gerekirdi
Size cevap yazmaya bile zahmet etmeyeceğim doğru konuyu okuduğunuza emin misiniz 😂

Nasılsın,geçmiş olsun kızım bir şeye ihtiyacın var mı diyerek nasıl sakız gibi yapışıp kişisel sınırımı ihlal edip irademi yok saymış olabilirler şaka mısınız

X