Eşimin annesinin umursamazlığı

İyi oluyor böyle çok doğru yoldayım 😀 yazdığım şeyler zeka turnusolu gibiymiş bütün beyin yoksunları rengini belli ediyor. 😀😀😀😀
Sana küfür etmeyeceğim ve alacağın cezayı büyük bir zevkle izleyeceğim çakma doktor. Mune Mune

images.jpg

Merhaba herkese. Önceki konularımda eşimle boşanma aşamasında olduğumuzu söylemiştim. Yaklaşık 2 ay olacak evlerimizi ayıralı. Bu süreçte annesi hastanede yattığı için ben hastaneden çıktığı zaman geçmiş olsuna aradım o zaman konuştuk ancak o günden beri lendisi boşanacağımızı bilmesine rağmen bir kez olsun yapmayın etmeyin demek için aramadı. Değil barıştırmaya çalışmak halimi hatrımı bile sormaya aramadı. Sadece bir kez ben eşime annen neden annemi aramıyor hiç barıştırmaya çalışmıyor diye söylendiğimde annemi aradı onda da biz karışamayız demek için. Yani hiçbir çaba görmüyorum onlardan ama lafa gelince beni çok severler sen bizim gelinimiz değil kızımızsın derler. Annesi hala insanlara ben onu kızım gibi seviyorum diyormuş. İnsan bu kadar sevdiğini bir kere aramaz mı yuvanızı yıkmayın çözmeye çalışalım demez mi? Onları gücendirecek bir şey de yapmadım tavır yapıyorlar desem. Sadece annesi 1 ay aramadığı için tüm ailesini instagramdan sildim. Artık boşanmamıza üzülmediğini düşünüyorum ve akıl sır erdiremiyorum. Sizce sebebi ne olabilir biz karışmayalım diye düşünüyor olabilirler ama bu kadar umursamaz olmalarını anlamıyorum. Bu arada babam şuan hastanede kalıyor büyük bir ameliyat geçirdi geçmiş olsun demek için dahi aramadılar bildikleri halde
Bence bu saygı duyulacak bir şey ilerde devam etseniz ve tekrar boşanma aşamasına gelseniz sizin için katlandik olur, bence çok doğru bir hareket ailelerin bu tarz olaylara karışmasını doğru bulmuyorum.

Merhaba herkese. Önceki konularımda eşimle boşanma aşamasında olduğumuzu söylemiştim. Yaklaşık 2 ay olacak evlerimizi ayıralı. Bu süreçte annesi hastanede yattığı için ben hastaneden çıktığı zaman geçmiş olsuna aradım o zaman konuştuk ancak o günden beri lendisi boşanacağımızı bilmesine rağmen bir kez olsun yapmayın etmeyin demek için aramadı. Değil barıştırmaya çalışmak halimi hatrımı bile sormaya aramadı. Sadece bir kez ben eşime annen neden annemi aramıyor hiç barıştırmaya çalışmıyor diye söylendiğimde annemi aradı onda da biz karışamayız demek için. Yani hiçbir çaba görmüyorum onlardan ama lafa gelince beni çok severler sen bizim gelinimiz değil kızımızsın derler. Annesi hala insanlara ben onu kızım gibi seviyorum diyormuş. İnsan bu kadar sevdiğini bir kere aramaz mı yuvanızı yıkmayın çözmeye çalışalım demez mi? Onları gücendirecek bir şey de yapmadım tavır yapıyorlar desem. Sadece annesi 1 ay aramadığı için tüm ailesini instagramdan sildim. Artık boşanmamıza üzülmediğini düşünüyorum ve akıl sır erdiremiyorum. Sizce sebebi ne olabilir biz karışmayalım diye düşünüyor olabilirler ama bu kadar umursamaz olmalarını anlamıyorum. Bu arada babam şuan hastanede kalıyor büyük bir ameliyat geçirdi geçmiş olsun demek için dahi aramadılar bildikleri halde

Neden arasınki?
Çok saçma istekleriniz var.

Her gün arasın sorsun demiyorum ama 2 ay olmuş babamın durumunu da biliyorlar aramızda kötü bir şey de geçmedi beni aramıyorlarsa ailemi aramalarını beklememin nesi saçma

Gerçekten çok saçma. Ben eşimden boşanmaya karar verdiysem annesi neden arasın yapma etme diye🤣 Bunun nezaketle ne alakası var?
Siz nezaket değil ego tatmini bekliyorsunuz.
Yapma etme diye değil gerçekten cımbızla çekerek okuyorsunuz sayfalardır nasılsın geçmiş olsun demek için de arayabilirlerdi diyorum aramızda bu kadar hukuk vardı ben kötü günleri olduğunda manevi olarak onlara destek oldum benim de bir kez olsun geçmiş olsun demelerini beklemem neden saçma olsun hiç mi insanlarla böyle bir bağınız olmadı? Geçmiş olsun denmesiyle egomu nasıl tatmin edebilirim açabilir misiniz biraz gerçekten çok komiksiniz

Hah çete üyeleri böyle kendi aranızda sessiz sedasız kudurun 😀 bana bulaşmayın aynı model farklı renk araba gibi geldiniz de geldiniz bıktım ne yazarsanız yazın 😘
Bölümünüz nedir sayın doktor hanım, 18 yaşında tıp isteyen biri olabilir misiniz acaba? Ya da tıp 1.sınıf? Genelde onlar böyle doktor hanım der de kendine

X