Eşimin annesinin umursamazlığı

Böyle bir beklentim olduğu için yazmadım evliliğimizde o kadar çok müdahaleleri oldu ki boşanma durumunda birden ellerini ayaklarını çekmeleri garip geldi öyle insanlar değiller çünkü
Artık nasıl ınsanlar oldukları sızı ne ilgilendiriyor, almıssınız bir karar, yolunuza bakın

Neden insanıyet beklıyordunuz? Baskasına güvenip nasılsa barıstırırlar diye yükselen yakınım d...t gibi ortada kalıyordu az kalsın, neyse ki boyunun olcusunu aldı da sustu, oturdu. Bosanmaya kalkmadan, bizim su, su sorunlarımız var, cozemiyoruz diye danıstınız mı, valla kadın iyi yapıyor, yarın barıssanız kötü yine kadın olacak, e.egini dövemeyen semerini dover demişler :kahve:
Terbiyesizleşmeyin,size hususi olarak açıkladığım halde anlamamakta direniyorsunuz. Kimsenin barışın demesine gerek yok kendi kararlarımı alırken kimseden yardım almadım boşanmayı da isteyen benim ve oldukça kararlıyım emin olun. Sadece aile olduğumuzu düşünmüştüm ve o yüzden sadece geçmiş olsun denmesini bekledim

Kanlı bıçaklı mı olmamız gerekiyor illa aramızda kavga dövüş geçmedi anlaşamadığımıza ikna olup boşanmaya karar verdik sohbet de ediyoruz arada evet çünkü ikimiz de zor zamanlar geçiriyoruz ve aynı iş yerindeyiz dediğim gibi asgari düzeyde de olsa konuşmaya devam etmemiz gerekiyor. Ayrıca bu konuşma ilk zamanlarda geçmişti aramızda yani bir şeyleri düzeltmeye çalışırken,şuan oturup bunları konuşmuyoruz.
Yeteri kadar burnunu sürtemedim diyorsunuz yanı, neyse siz valizinizi toplayın, bir kac güne özür diler barıs cubugu yakarsınız:) Gideri olan hiç bir yuva dagılmasın fakat evlilikle evciligi karıstıranlar da sundan bundan fayda gelmeyeceğini bilsin

Terbiyesizleşmeyin,size hususi olarak açıkladığım halde anlamamakta direniyorsunuz. Kimsenin barışın demesine gerek yok kendi kararlarımı alırken kimseden yardım almadım boşanmayı da isteyen benim ve oldukça kararlıyım emin olun. Sadece aile olduğumuzu düşünmüştüm ve o yüzden sadece geçmiş olsun denmesini bekledim
Bakın yukarıda bır üye yazmış, Ö.üz ölür ortaklık ayrılır, bu kadar. Vaktı zamanında denir o sözler, siz annenıze kadar sevdiniz mi de o sizi kızı gibi sevsin? Sahsen annemden daha cok yakınlık gosteren konusan kv annemin tırnagı olamaz yine de.

X