Eşimin annesinin umursamazlığı

Merhaba herkese. Önceki konularımda eşimle boşanma aşamasında olduğumuzu söylemiştim. Yaklaşık 2 ay olacak evlerimizi ayıralı. Bu süreçte annesi hastanede yattığı için ben hastaneden çıktığı zaman geçmiş olsuna aradım o zaman konuştuk ancak o günden beri lendisi boşanacağımızı bilmesine rağmen bir kez olsun yapmayın etmeyin demek için aramadı. Değil barıştırmaya çalışmak halimi hatrımı bile sormaya aramadı. Sadece bir kez ben eşime annen neden annemi aramıyor hiç barıştırmaya çalışmıyor diye söylendiğimde annemi aradı onda da biz karışamayız demek için. Yani hiçbir çaba görmüyorum onlardan ama lafa gelince beni çok severler sen bizim gelinimiz değil kızımızsın derler. Annesi hala insanlara ben onu kızım gibi seviyorum diyormuş. İnsan bu kadar sevdiğini bir kere aramaz mı yuvanızı yıkmayın çözmeye çalışalım demez mi? Onları gücendirecek bir şey de yapmadım tavır yapıyorlar desem. Sadece annesi 1 ay aramadığı için tüm ailesini instagramdan sildim. Artık boşanmamıza üzülmediğini düşünüyorum ve akıl sır erdiremiyorum. Sizce sebebi ne olabilir biz karışmayalım diye düşünüyor olabilirler ama bu kadar umursamaz olmalarını anlamıyorum. Bu arada babam şuan hastanede kalıyor büyük bir ameliyat geçirdi geçmiş olsun demek için dahi aramadılar bildikleri halde
Gayet sağlıklı bir davranış.Oğullarının kararına saygı duyuyorlar ve karışmıyorlar.
Çok pişman olsun maaile,sürekli sizi arasınlar mı istiyorsunuz?

Gayet sağlıklı bir davranış.Oğullarının kararına saygı duyuyorlar ve karışmıyorlar.
Çok pişman olsun maaile,sürekli sizi arasınlar mı istiyorsunuz?
Aynen kapımda köle olsunlar ayaklarıma kapansınlar istiyorum 😂 sizler insani duygularınızı çok iyi kontrol edebiliyorsunuz insanlardan manevi destek beklentiniz olmuyor herhalde tebrik ediyorum sizi. Beni sürekli arasınlar mı demişim babam hastanede yatıyor geçmiş olsun diye bir kez olsun arayabilirlerdi mi demişim

Diş hekimlerinin kullandığı kısaltma, diş tabibi. Muhtemelen değil, mezuniyet belgesi atmıştı karalayarak ama … hekimliği şeklindeydi. Öyle yazmaz tıp fakültesi/tıp şeklinde yazar doktor olsa. Ben bunu yazınca kaldırmış fotoğrafları 😐🫣
Ondan göremedim sanirim😅 ben de neden dh değil dt diye bir merak etmiştim anladım saol😊

Merhaba herkese. Önceki konularımda eşimle boşanma aşamasında olduğumuzu söylemiştim. Yaklaşık 2 ay olacak evlerimizi ayıralı. Bu süreçte annesi hastanede yattığı için ben hastaneden çıktığı zaman geçmiş olsuna aradım o zaman konuştuk ancak o günden beri lendisi boşanacağımızı bilmesine rağmen bir kez olsun yapmayın etmeyin demek için aramadı. Değil barıştırmaya çalışmak halimi hatrımı bile sormaya aramadı. Sadece bir kez ben eşime annen neden annemi aramıyor hiç barıştırmaya çalışmıyor diye söylendiğimde annemi aradı onda da biz karışamayız demek için. Yani hiçbir çaba görmüyorum onlardan ama lafa gelince beni çok severler sen bizim gelinimiz değil kızımızsın derler. Annesi hala insanlara ben onu kızım gibi seviyorum diyormuş. İnsan bu kadar sevdiğini bir kere aramaz mı yuvanızı yıkmayın çözmeye çalışalım demez mi? Onları gücendirecek bir şey de yapmadım tavır yapıyorlar desem. Sadece annesi 1 ay aramadığı için tüm ailesini instagramdan sildim. Artık boşanmamıza üzülmediğini düşünüyorum ve akıl sır erdiremiyorum. Sizce sebebi ne olabilir biz karışmayalım diye düşünüyor olabilirler ama bu kadar umursamaz olmalarını anlamıyorum. Bu arada babam şuan hastanede kalıyor büyük bir ameliyat geçirdi geçmiş olsun demek için dahi aramadılar bildikleri halde
Cabalamasi gereken kocan !

Onlar niye arasın yahu. Kızım gibisin laflarına hala inanan var mı. Şimdi yeni gelin bakınmaya başlamışlardır bile.
Haklısınız geç oldu ama öğrendim. Muhtemelen onlar için iyi bile oldu annesi hiç oğlu dizinin dibinden ayrılmasın istiyordu herkes istediği yerde

Evlerimizi ayırdık ama iletişimimiz devam ediyor konuşuyoruz hala. Ben de üzüldüğüm bir konuyu paylaştım. Annesine doğrudan sordu mu bilmiyorum annesi annemi aradığında oğlundan gizli aradığını söylemişti
Sizin boşanmaya niyetiniz yok. Boşanacak çiftler genelde 'şeytan görsün yüzünü' modunda oluyor, siz sohbet ediyorsunuz

Sizin boşanmaya niyetiniz yok. Boşanacak çiftler genelde 'şeytan görsün yüzünü' modunda oluyor, siz sohbet ediyorsunuz
Kanlı bıçaklı mı olmamız gerekiyor illa aramızda kavga dövüş geçmedi anlaşamadığımıza ikna olup boşanmaya karar verdik sohbet de ediyoruz arada evet çünkü ikimiz de zor zamanlar geçiriyoruz ve aynı iş yerindeyiz dediğim gibi asgari düzeyde de olsa konuşmaya devam etmemiz gerekiyor. Ayrıca bu konuşma ilk zamanlarda geçmişti aramızda yani bir şeyleri düzeltmeye çalışırken,şuan oturup bunları konuşmuyoruz.

Blof yaptınız ve elinizde patladı sanırım:) Bosanma ota moka agza alınmaz, alındıysa cok önemli sebepleri vardır, bakacagınız yüze yükürmeyin, tükürdüğünüz yüze bakmayın. Ne alaka kv yalvaracak size, evlilik sizin, koca sizin,o kararı almıssam yürür giderim, ardıma bile bakmam

arasa da burunlarını sokuyor olurdu

ya abim yüzde bin milyon haksız mesela
ama yengemi barışması için asla arayıp ikna etmeye çalışmam
çünkü mutsuzlar
yengemin haklı olması mutsuz olmasını niye gerektirsin

Blof yaptınız ve elinizde patladı sanırım:) Bosanma ota moka agza alınmaz, alındıysa cok önemli sebepleri vardır, bakacagınız yüze yükürmeyin, tükürdüğünüz yüze bakmayın. Ne alaka kv yalvaracak size, evlilik sizin, koca sizin,o kararı almıssam yürür giderim, ardıma bile bakmam
aynen hanımefendi blöf yaptım kayınvalidem bana yazsın diye. Okuduğunuzu anlama probleminiz mi var?? Nerde bana yalvarsınlar demişim. Hiç mi kimseden insaniyet beklentiniz olmadı nasıl hayatlar yaşıyorsunuz

arasa da burunlarını sokuyor olurdu

ya abim yüzde bin milyon haksız mesela
ama yengemi barışması için asla arayıp ikna etmeye çalışmam
çünkü mutsuzlar
yengemin haklı olması mutsuz olmasını niye gerektirsin
Tekrar tekrar tekrar yazıyorum kimse beni arayıp zaten ikna etmeye çalışmasın benim burda beklentim babamın durumunu bildikleri halde hiç boşanma muhabbetini karıştırmadan geçmiş olsun dememeleri . Geçen eşim aradı onların yanında arkadan sesleri geliyor duyuyorum. Eşim baban ne zaman hastaneye yatacak dedi insan bari kendisi aramıyorsa orda söyler bizim için de geçmiş olsun dileklerimizi ilet diye. Beklentim bu beni arayıp barışmaya ikna etmeleri değil

Tekrar tekrar tekrar yazıyorum kimse beni arayıp zaten ikna etmeye çalışmasın benim burda beklentim babamın durumunu bildikleri halde hiç boşanma muhabbetini karıştırmadan geçmiş olsun dememeleri . Geçen eşim aradı onların yanında arkadan sesleri geliyor duyuyorum. Eşim baban ne zaman hastaneye yatacak dedi insan bari kendisi aramıyorsa orda söyler bizim için de geçmiş olsun dileklerimizi ilet diye. Beklentim bu beni arayıp barışmaya ikna etmeleri değil
Ya siz boşanma kararı almışsınız ki bu kararı alabilmek uygulayabilmek çok zor, hayatınızdaki tek sorun sizce babanızı aramamaları mı ?

baştaki mesajınızda öyle demiyorsunuz ama

aynen hanımefendi blöf yaptım kayınvalidem bana yazsın diye. Okuduğunuzu anlama probleminiz mi var?? Nerde bana yalvarsınlar demişim. Hiç mi kimseden insaniyet beklentiniz olmadı nasıl hayatlar yaşıyorsunuz
Neden insanıyet beklıyordunuz? Baskasına güvenip nasılsa barıstırırlar diye yükselen yakınım d...t gibi ortada kalıyordu az kalsın, neyse ki boyunun olcusunu aldı da sustu, oturdu. Bosanmaya kalkmadan, bizim su, su sorunlarımız var, cozemiyoruz diye danıstınız mı, valla kadın iyi yapıyor, yarın barıssanız kötü yine kadın olacak, e.egini dövemeyen semerini dover demişler :kahve:

Annen niye bizi barıstırmaya calismıyor diyen siz degil miydiniz :))

X