Eşimin annesine olan aşırı düşkünlüğü

Annesinin yaptığı resmen her gün evliliğine tacız gibi. Bir kumayla birlikte yaşıyor gibisin. Kocasının ilgisizliğinin acıaını oğlunun yuvasından çıkarmak annelik falan değil
Kesinlikle öyle.Evli oğluna gece 2 lere kadar mesaj atan hiçbir anne iyi niyetli olamaz benim gözümde.Herşeyden önce bu oğlunun eşine yapılan bir saygısızlıktır

Bende anlamıyorum havadan sudan muhabbetler hep.Birde sürekli kaynanam kendi kardeşlerini eleştiriyor oğluna şikayet ediyor.O bana böyle yaptı bu bana şöyle yaptı diye.Kadın telefon bağımlısı

Yemin ederim aynı durum bizdede var.Günlük ne yedik ne yaptık nereye gittik hepsinin raporunu alıyor.Kendi yaptıklarını anlatıyor temizliğini yemeğini kendi kız kardeşlerini falan.Delirtir insanı bu kadın

Yemin ederim aynı durum bizdede var.Günlük ne yedik ne yaptık nereye gittik hepsinin raporunu alıyor.Kendi yaptıklarını anlatıyor temizliğini yemeğini kendi kız kardeşlerini falan.Delirtir insanı bu kadın
E tüm gün neden konuşacaklar, saçma sapan muhabbet ediyorlar işte. Eşinizin şunu anlaması lazım mesajlara cevap vermeyince bisey olmaz. Annesi 3 5 mesaj mı gönderdi müsait olunca arasın 10 dakika 'müsait olamıyorum' diyerek konuşsun belki annesine azaltır mesajları.

Kayinvalideniz ne kadar düşüncesiz bir kadin. Kendi yasayamadigi için sizin de bazi seyleri yasamamanizi önemsemiyor. Ben yapamadım o da yapmasın misali. Peki bu mesajlasma parca parca mı oluyor. Yoksa atiyorum siz sohpet ederken falan da tel elinde ona mı yazıyor?

Yazım yanlışlarını görünce konuya odaklanamıyorum. Vijdan nedir ya? Doğrusu vicdan olacak. Bir de dahi anlamındaki bağlaç olan de ayrı yazılır. Hâl eki olan -de bitişik.

Aynisini anneniz size yapsin esiniz ne diyecek bakalim aynisini yasat ona ne kadar katlanacak bakalim

Bu durumu eşinize belki şöyle soylereyerek asabilirsiniz gündüz kendisi işteyken falan annesiyle konuşsun ama telefonda hal hatır sorsun eve tasimasin bu durumu. Yani size belli etmese bu kadar rahatsz olmazsınız bu adam gözünüze sokuyor. Akıl alır gibi değil. Hayır derse annesi incinir diye düşünüyor eşimi anneci diye biraktim ama çok daha beterleri varmış meğer. Bu kadar elde telefon olmasın diyerek sınır cizin. Annesine hayır demek istemiyorsa da anne gündüzleri konuşsun hal hatir sorsun evde uykum geliyor bari der insan yani sorun eş büyük çoğunluk kadın da düşüncesiz yalnız biri muhakkak.İnatlasarak pek cozulmuyor bu durumlar anladım ki kendimden.

Burda cozum arıyosunuz ama bunun cozumu yok malesef..hatta siz bu konunun üstüne gittikçe daha çok baglanacaklar. Ben olsam adamdan tamemen ilgimi elimi ayagımı keserdim, sorarsa da annenle mutlusun hayatım bana ihtiyacın yok ki derdim tripsiz bi şekilde ve onu hiçbir planıma dahil etmezdim

Bende aynı çözüm önerisini sundum kendisine.Sen cevap vermezsen şizofren gibi kendi kendine mesaj atacak hali yok dedim

Biz sohbet ederkende denk geliyor elinde telefon annesine birşeyler yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…