Eşime nasıl davranmalıyım yardım

Çok sıkıcısınız
Şimdi düşününce neden sizi dinleyeyim ki bende kendi bildiğimi okurum nasılsa tıpış tıpış yapacaksınız..

Aynen aynen aslında çok iyi biri böyle bir herifin iyi olma ihtimali % kaç acaba? Arada iki başınız okşanınca sevildiğinizi sanıyorsunuz sadece olay bu.

Eşiniz size sormadan karar alıyorsa size saygisi yok bi kere sizin fikrinizi almadan karar vermiş yok saymış sizi üstüne söylediği sözler çok kırıcı bence tepkinizi gösterin bu ne böyle daha 3 yıllık evlisiniz

Yeni gelin sendromu maalesef. Ailesi tarafından onay görmek için devamlı fedakarlık yaparak, hizmet davranışı ile sevilen çocuklarda oluyor bu.

Sizde de bu var.

Maalesef bende bunlardan biriyim. Ailemin köle olarak kullandığı, son kullanma tarihim geçmeden evlendirme çabasına girdiği, üniversite mezunu, çalışma hayatında bulunmuş. Zaman zaman yine para kazanan bir insanim.

Evet ailemin istediği oldu. Evlendim (Bı kölelikten başka bı köleliğe devredildim). Ta ki sınırların olmadığı, özümden verdiğim, insan hakları olan, konularda bile görmezden gelindigim, evlilikte; iş hakarete dönüşürken farkettim...

Neyse artık sınırlarım var. Herkes haddini bilecek arkadaş. Bı gün buraya roman tadında yazacağım nasipse. Zor kişisel gelişimin en kilit noktası. Kolaylıklar dilerim. Ben çok zorlandım. Köle özgür olmayı öğreniyor...

Eşiniz iyi beri değil. fazlasıyla bencil ve sevgisiz. çok özür dilerim sizi kırmak istemem ama sizi devdiğini düşünmüyorum. madem işiniz gücünüz var çocugunuz da yok devam etmeyın kendinize haksızlık etmeyın. hatasını anlayıp yalvar yakar olması gereken yerde evet böyle devam etmicek bu evlilik demek nedir!
bir de yedirir içirir demişsiniz siz zaten çalışan bi insansınız kendinize yetersiniz en fazla 3 ay sancılı bi süreç geçirirsiniz sonra toparlanırsınız inanın

Boşanın bu adamdan koca olmaz sakin evliliğim kurtulur dusuncesiyle çocuk yapmayın koca olamayacağı gibi böyle terbiyesiz saygısız bencil bir adamdan da baba olmaz

o size soğuk yapıyosa siz tribin alasını yapın bence özür dilemeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…