EŞİME KIRGINIM

Bir atasözü der ki; ad ali nin, g.t velinin oldu diye... tam öyle durum.
Yıllarca emek verip hiç birikim yapmamışsın. Şimdi o arabayı oğlumuz aldı derler. Senin emeklerin söz konusu olmaz.
Altın al koy kenara. Bu hayatta ne zmn ne yaşayacagımız belli olmaz. Bütün kadınlar kenara para atmalı.

Sabah aynen dedim bunu ödediğim paraları hesabıma aktar bundan sonra da sadece kendi maaşını planla dedim o arabayı alırsa maaşımdan kuruş koklatmam evin masraflarını da iki katına çıkartırım öderken bitarafı titrer iyiliğim çok iyidir tersim çok pis

Co uğun varken kp keyfi araba alınması manyaklik çocuklarını böyle sömürmek isteyen aileler evlendirmesinler bir zahmet ben de çocuğumun altınlarını verdim kp arabayı yenilesin diye köpek gibi pişmanım hangi kafayla kabul ettim bilmiyorum o dönem depresyondaydım sakin verme yarın ne olacağı belli olmaz kenarda paran dursun

Kayınpederinizin ihtiyacı yokmuş arabaya. İzin vermeyin lütfen. Siz çalışmasanız bile o parada sizin de hakkınız var. Zor durumda olsalar bişey diyemem ama lükse ne gerek var?

Üstelik kp istemiyor benim eşim vermeye meraklı kp haberi bile yoktu paradan

Kayınpederinizin ihtiyacı yokmuş arabaya. İzin vermeyin lütfen. Siz çalışmasanız bile o parada sizin de hakkınız var. Zor durumda olsalar bişey diyemem ama lükse ne gerek var?
Kesinlikle iznimin olmadığını söyledim aksini yapması durumunda benim de yapacaklarımı kestirebiliyor olmalı bakalım ne olacak

İşin ilginç tarafı kp istemiyor paradan haberi bile yok eşim meraklı vermeye. İlk konuşmamız parayı direk altına yatırmaktı ama o babasına araba alma işini çıkardı o arabayı bi alırsa ne yaparım bilmiyorum herşey çok daha kötü olur

Anlamiyorum ya. Kayinpederinizin o parayi kabul etmemesi gerekir az biraz sizi dusunuyorsa. Benim annem babam benim bir kurusumu bile istemez guclerine gider. Buyuk ihtimalle bende ileride cocugum olursa onun parasini yiyemem yani. Eger kp.nizin ihtiyaci yoksa yebi bir arabaya burda araba alinmasi buyuk bir mantik hatasi. Buna izin vermeyin dicem ama siz ne kadar ustelerseniz esiniz o kadar inat eder arabayi almak icin. Vee o yuzden diyorum ki kadinlara para konusunda erkeklere guven olmaz. Benim babam, abim, kp, esimden gordugum bu. Erkekler ailelerine para yedirmeye bayiliyorlar sanki kendi ailesi yokmus gibi. O yuzden kendi birikiminizzi yapin en iyisi.

kp para istediği yok ki eşim kendisi atlıyor tabiri caizse. Adam laf arasında arabayı değiştiricem demiş bizim ki de yememiş içmemiş babasına araba almayı düşünmüş babası kredi çekmesin bize ödesinmiş sanki bana yarın para lazım olsa tak diye elime sayabilecek babası hemen

Erkeklere acimayacaksın. Madem böyle rest cekiyo getir burnundan. Evi de gecindirsin kartlari da ödesin oglunuza da o masraf yapsın. Siz de kendi maasinizla kiyafet alin bakim yaptirin arkadaslarinizla harcayin para biriktirin. Ama biriktirdiginizi ona vermeyin.

Çeksin bakalm biraz öyle ben alacam edecem olmadığını anlasın

O para hic olacak. Altin alsaniz ikiye katlayip kara gececeginiz kesin.

sonradan gördüm baska yorumda kp in demişsiniz bize kalacak demissiniz anlamadım şimdi
belki eşiniz ev sebebiyle gönül borcu hissediyor olabilir ama tabiki sizin rızanız olmadan yapması doğru değil
senin paran benim param şeklinde yüzgöz olmaktansa biraz bekleseniz daha iyi olurdu bence
daha ortada para yok, belki düşünecek vazgeçecekti, şimdi inatlaşma gibi olmuş
bence ikiniz de sakinleşince tekrar konusun, baktınız olmuyor ozaman maaşları ayirirsiniz ancak aranız eskisi gibi olmayacaktır oyuzden konuyu tatlılıkla çözmeye çalışın bence

Böyle benim param istediğim gibi harcarım kafasında erkekleri görünce de hiç çalışmasa şu kadınlar erkekler eşek gibi baksa diyorum. En azından daha önce yaptığın şeyleri düşünüp sinir olmazsın. O para eşinizin değil, eve giren para ailenindir. Sizin rızanız olmadan elzem olmayan lüks bir ihtiyaç için de harcanamaz. Bu para muhabbetlerine sinir oluyorum ya

• Altın yap koluna hak sakin verme.benim eşimin yaptığı hatayı siz yapmayın .suan bizim düğünde takilan altınlar bize borç verildi.ya suan o borcu ödüyoruz kayinvalideme sakin siz vermeyin

Kp dört tane evi var bizim oturduğumuz bizim alt kat abisinin kendi oturdukları ve diğer ev de görümcemlerin olacak onlar henüz üzerine almadılar ilerde alacaklar. Eşimden başka kimse bi borçlu hissetmiyor nedense ben ona kızıyorum acil bir ihtiyaç olsa seve seve veririm sorun etmem ama şuan çok gereksiz bilmiyorum bakalım ne yapacak ortada henüz para yok ama konuyu açan da kendisi gerginlik ortamını başlatanda

Bu olaydan sonra gözümü karartıp işi gücü bile bırakasım gelmiyor değil de yine oğlumu düşünüyorum. Bakalım ne olacak beklemedeyim hiç konuyu açmayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…