eşimden nefret ediyorum!

Karşınızda sizi sevmeyen, koruyamayan bir eş ve sizi emir eri gibi gören bir aile var.
Bu kadar anne baba sözünden çıkamayan bir erkek, kaç yaşında olursa olsun evliliği sürdürebilecek olgunluğa erişmemiş demektir.
Siz neden sürdürmeye çalışıyorsunuz, yazık değil mi size.
Bırakın gidin, eşiniz kimseyle mutlu olamaz zaten, kimse çekmez böyle birini.

Hepsi iğrençmiş ailecek bence boşan gitsin bunlar ne böyle allah aşkına ? Sen onların kölesimisin
hayatta bu adam düzelmez anasının eteği altında saklanan adam adam değildir zaten sana yapılan eziyetleri görmüyor anasından yana oluyor boşa kız ,gençsin başka biriyle evlenirsin yurtdışından seç sonrakini

Allah yardım etsin canım bu aileler yüzünden kaç evlilik daha bu durumlara gelecek kaçımız böyle boşanmanın eşiğinde olacağız hep bilmiyorum..

Şu konuları açarken bir enter yapın yaaa
Okuyacaz anlayacaz diye cebellşemek zorunda mıyız biz?
Güya size yardımcı olazcaz biz sıkıntıya giriyoruz.
Okuyacaktım ilgimi çekti,am ruhum daraldı yine..
Tek size değil,yani burda patladım..

Ya kusura bakma ama cok igrenc bir esin var.
Hem İslam'da karinin agzina s.c, anneni her daim mudafaa et diye bir kaide yok.
Aksine ebeveynler ailenin temelini sarsacak davranislarda bulunuyorsa, eve almama hakkina sahipsinizdir.
Erkegin yapmasi gereken yuvasini koruyup, annesine karsi evlatlik gorevini yerine getirmektir.
Bu modellerin her ota b.ka İslam'ı karistirip işten kolayca sıvısmasindan ne kadar nefret ediyorum ya..

Öfkeden yazmayi unuttum. Evinin balkonunun kirli olmasindan kayinbabana ne yahu?
Cok merakliysa kessin bi yerini etek giysin i.ne..
Pencerenin kenarinda toz var ne demek?
Allah belasini versin bu yuva yikmaktan zevk alan bunaklarin.
Sen de imkanin varsa kac kurtul. Kendilerine baska bi kakılmış bulsunlar.
Hos evlendiginden beri sorun yasadigin adamdan niye cocuk yapıyorsunuz? Orası da ayri muamma. .

Şu ihtiyarları senin eline vermek lazım.Haklarından güzel gelirsin valla :)

saydıkları ne kadar saçma sapan sebepler balkonu yıkamıyomuşsunda daha neler ya....
bunlar seni baştan isteyerek almadılar mı?
nedir şimdi bu eziyet...
eşine birinin hatırlatması lazım..
Eşleriniz size Allah’ın emanetidir.
Emanetlere ihanet etmeyiniz.
Eşlerinize merhamet edin ki, Allah’da size merhamet etsin.
Bir ev halkı birbirine kalple bağlı olursa, Allah onlara rızkı bol verir ve daima Allahın hıfz-ü himayesinde olurlar…

Çocugunu bu manyakların arasında mı yetiştiriceksin arkana bile bakmadan kaç.benim eşimde annasına laf söyleymez,ama anasıda bana laf söyleyeme.ben kıtıldıgımda gider annesine neden böyle yaptı. Der yanı.bu ne böyle kuranda annana tap erisini boşer mi yazıyormuş.annanla karına zülmedin mi yazıyormuş.töbe yarrabim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Şu ihtiyarları senin eline vermek lazım.Haklarından güzel gelirsin valla :)

:))
Bakin benim dedem cok problemli bir insandir. Komsunun, karisinin, akrabalarinin nefretini kazanmistir yillarca. Yasli oldugu icin her ozgurluge sahip olup, her olumsuz davranışı tolere edilemez. Cunku yasliliginda karaktersiz olanlar emin olun gencliginde de öyledir. (Tıbbı sorunu yoksa)
O sebeple dedem bize geldiginde gece 3 te butun isiklari yakip tutun saramaz. Sabahin 6 sinda televizyonun sesini karsi mahalle duyacak kadar acamaz. O evde insan yasiyor ve ise gidecek..
Adama izin versek gürültü yapan cocuklarin kafasina baston indirecek.
Orda dur derler adama hoooopp hemserim yaslisin diye ebemizi .... hakkina sahip degilsin.
Ne küfrettim ben bugun be..

Büyük insanlara yakışan olgun olmalarıdır.Bu sebepten sinirlenme konusunda bence haklısın.Ama naparsın,atsan atılmaz,satsan satılmaz.

Kusura bakmada eşine pısırık diyorsun ama sende onun kadar pısırıksın. Bir insanın dayanma noktası vardır nasıl patlamıyorsun anlamıyorum. Karşılarında ağlamakta nedir. Onları bu davranışından dolayı mutlu bile ediyorsun. Şuna bak ne ezik diyorlardır, gülüyorlardır bile arkandan. Deli deliyi görünce çomağını saklarmış. Sözünü esirgeme bak nasıl değerli oluyorsun.... Sinirlendim yeminlen.

bu evliliği ben de mutlu sonla hayal edemedim. eşin aslında sana değer verecek ama o aile olduğu sürece çok zor diyemiyorum imkansız!!! nefret ediyorum ana kuzusu erkeklerden. ha her erkekte vardır o aman benim ailem der ama makul ölçülerde olunca sesimiz çıkmıyor o kadar olsun diyoruz ama seninki çok fazla. sorun tamamen kaynanan, kayınpeder de eşinde onun dolduruşuna geliyor hep ama o olduğu sürece huzur yok sana. aranız iyiyken bile onlar hep hayatınızda hep laf sokmalar kötü bakmalar.... senden istiyorlarki onlar her lafı söylesin, seni ezsin senin sesin çıkmasın oldu canım seni de ana doğurmadı mı? ömür boyu mutsuz bir evliliktense hergün sevmediğin bir adamla aynı yatağa girmektense bir kere yaşarsın ve sonrasında hayat normale döner. böyle giderse normale dönecek bi hayatın kalmayacak iyi düşünmelisin

kesinlikle... karşılarında sürekli ağlamak da neyin nesi güçlü dur azıcık bu kadar ağlamak güçsüzlüğünden.... biraz sesini çıkar yine böyle bir tartışmada sizin bana bunları yapmaya hakkınız yok bana bağıramazsınız desen bi şok olurlar. bi kendine gel ve kendini ezdirme

Türkiye de gelinler 5 sıkıntı yaşıyorsa gurbetteki gelinler iki katını yaşıyor , sahipsiz gibi görüyorlar , gidemez çocuklarını bırakamaz nasılsa diye düşünüyorlar.

kendini neden bu kadar ezdirdin ki?? kayınbaban sana bu kadar sayarken kuzenlerin filan neden ses etmedi? kimsesiz gibi o söylemiş sen ağlamışssın yapacağın tek şey o akşam kaynanana filan gitmeyecektin kuzeninde kalacaktın ertesi gün babanı arayıp çağıracaktın bakayım babana da aynı cesareti var mı??? kocandan resmen gıcık kaptım seni ailesine karşı neden savunamıyor? ayrıca senin balkonunda pis olabilir camında ona ne? ev senin değil mi neden müdahale ediyo ağzın yok mu cevap versene sanane benim evimden diye.

al benden de o kadar arkadaşım gece gece içim şişti bunların onda birini bana dese saç baş dalardım :) konu sahibi arkadaşımızı çok sessiz bulmuşlar, birde koca müsveddesi ha var ha yok gelen vuruyor giden vuruyor ben olsam tası tarağı toplar babamın evine dönerdim. Böyle bir evde yaşayıpta hergün kinle suratına baktığım koca ile evde oturacağıma babamın evinde paşalar gibi yaşarım gerisini o düşünsün sümsük herif.

Daha siz agzinizi acip kendi kendinizi savunamiyorsunuz ki, baskasi niye savunsun? Susup aglamak nedir ya?

Valla aslinda denilecek cok sey vardir da, hamileymissiniz, kelimelerin tukendigi yer. Madem nefret ediyorsunuz, kendinizi onlara daha da cok baglamak icin hamile kalmasaydiniz arkadasim. Madem bu kadar kotuler, felaketler, yollarinizi ayrisaydiniz. Simdi konunun ozeti: Kendi dusen aglamaz. Siz iste simdi kendi sectiginiz hayati yasiyorsunuz. Artik bosuna sikayet etmeyin, bile isteye bu insandan hamile kalmissiniz, nasil kurtulurum diye bakacaginiza.

Burda cocugunuza yazik olmus, baska birsey degil. Cunku o boyle bir ortama gelmeyi secmedi, kallip kalmamayi da secemeyecek. Allah onun yuzune baksin.

Yazik ya bulmuslar anasi babasi uzakta gelinde ses cikarmiyo ogullarida ses cikarmiyo , resmen senide stres toplari yapip butun hinclarini streslerini senden cikartiyolar.
Allah vicdan versin vicdan..Nedir bu kadinlarin cektikleri ya.
Sen eşine Allah'in emanetisin boyle mi sahip cikiyor emanete...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…