eşimden nefret ediyorum!

kul hakkı yiyorlar, haksız yere seni ellerinde oynatıyorlar
senin ah etmene gerek yok bence
ALLAH mazlumun yanındadır
onların başına gelecekleri izle ve gör

kolay değil biliyorum ama bence ailenin yanına git, konuyu onlara anlat
ailen onlarla görüşsün, onlar hesap sorsun
artık kocandan soğuduysan bırak inceldiği yerden kopsun

onlar peşine düşsünler senin, geri getirmek istesinler
giderken de hepsine söyle bana haksız yere bunları söylediniz de
hakkımı yediniz helal etmiyorum de içlerine batsın

ruh hastaları, topuklu ayakkabı biyerlerine mi batmış da derdine düşmüşler
saçlarını boyatmana ne olmuş, kızları nasıl boyamış o zaman

sen de bu kadar sessiz kalma canım yaaa
versene cevaplarını, YOBAZ İNSANLAR, DİNLE YOBAZLIĞI KARIŞTIRIYORLAR
TERBİYESİZLER
KARŞILARINDA SENİ AĞLATIP EZEREK MUTLU OLMAKLA DİNİN NE ALAKASI VAR

eşine herhan gidicekmişsin gibi görüntü oluştur hamilesinde hem hiç bi zaman onlara mecbur olmadığını belli et ve kendi aileninde hep arkanda olduğunu eşine hissettir ve ağlama derim dimdik dur karşılarında...

bebek yapmadan önce keşke uzun uzun düşünseydiniz

Eşiniz hiç Kuran okumuş mu? Merak ettim. Anne, Baba ne derse yapmak zorunda değiliz hatta anne babaya ittaat edilmesi diye bir şey yok kesinlikle. Anne Babaya güzel söz söylemek, yumuşak davranmak var.

Eşinize yazıklar olsun. Bu insanları dava edin bence. Bir hukukçuyla görüşün, yaşadıklarınızı anlatın. Mümkünse bunların tümünden tazminat alın.

Pislikler....

Sizde lütfen ağlamayın, kim bunlar arkadaşım? Ne hali varsa görsün hepsi. Bence boşanın birde boşanma gerçekleşecekse öncesinde bir güzel kavga edin, hepsine tek tek ağzınıza gelen bütün hakaretleri sıralayın...

Nasıl sinirlendim şu anda anlatamam...

Bu arada daha önce yorum yazmış olabilirim hatırlamıyorum...

Aynı benzer seyleri ben yasadım canım kaynanamdan cok cektim 4 yıl evli kaldım ama dayanamadım ve tek celsede bosandm ama ben cocuk yapmadım kısır dediler dölsüz dediler neler neler keske sende acele etmeseydin şimdi onlarla hiçbir bagım kalmadı ömür boyu görmek zorunda degilim ben kaynanamın lafıyla kapıya atıldım insallah senin basına öyle bir durum gelmez canm Allah yardımcın olsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu adamlarin dini sadece okuduklari iki satirdan ibaret saymalari var ya deli ediyoe beni.. acsin da hanim hakkını da okusun.. haksizlik karşısında susan dilsiz seytandir.. annesi sana cemkirirken anne haksizlik ediyorsun deyip susturdu mu gunaha mi girecekmis?! Cook sinirlendim.. sen esine Allahin emanetisin.. seni yok sayarak kendisini gunaha girmemis mi sayıyor. Kul hakki denen seyden ailecek haberleri yok anlasilan.. esinin arabuluculuk yapmasi gerekirken susup haksizliga riza göstermesi hazmedilecek bisi degol gercekten.. Allah yardimcin olsun. Eşin ve ailesine de merhamet versin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyilikten maraz doğar.kayınvalideni niye arıyosun ki ,eşinle git başbaşa.ayrıca balkonunu yıkanması,topuklu giymen vs.o evin hanımı sensin.kayın validen görüşmcen eltin komsun kuzenın herkim olursa olsun sınırlarına girdimi kibarca uyar.uyanık ol.evine kıyafetine özel hayatına kimseyi karıştırma..neden kayınvalidenin sana bukadar karışmasına izin veriyorsun.kavga çıkar demiyorum,mesafeli ol.kendine ailene ve evine kimsenin müdahale etmesine eleştirmesine izin verme

Kelimesi kelimesine aynı şeyleri yaşadım hatta fazlası var eksiği yok diyebilirim. Hamile kalmışsınız bilemiyorum sonu ne olur ama ben boşandım evet süreç zorlu ama böyle yasaya yasaya kendimi kaybettiğimi farkettim en sonunda. Hala daha bazen yaşadıklarım aklıma gelince sinirleniyorum keşke ağzıma geleni saysaydim diyorum ayrılırken bile o insanlara anne baba diyordum düşünün o kadar manipule edilmiştim ki ne deseler saygı göstermeyi bırakamıyordum. Allah yardımcınız olsun ne kadar zor olduğunu biliyorum. Bu arada şu an 6 senelik evliyim bir kızım var ve çok mutluyum boşandığım zaman yaşadığım zorluklar da beni güçlendirdi

Yasadiklarinin tipkisini yaşadım bir de aptal gibi o adamdan çocuk yaptım aslında yaşadıklarını yaşarken o kadar acıkmış ki bu evliliğin yurumeyecegi.Sana garanti vererek söyleyebilirim ki o adam bu saatten sonra senin için ölse tekrar sevemezsin.Mezarina gitsen tukurursun yasattiklarinin hesabını soramadigin için dovunursun.Bosanmak tabii ki kolay değil ama o kadar rahatlayacaksin ki bu toksik ve akıl hastası insanlarla ömrünü çürütme çocuğun da yok bosansan hiç evlenmemiş insanla aynı durumda olacaksın karşına neleri çıkar.Keske zamanında biri de benim karşıma çıkıp kafama vura vura bunları soylesydi senden sonrakine sana yaptıklarını da yapamazlar ezen değil ezilen taraf olurlar bırak kimin kanını emiyorsalar emsinler

Peki en son 2015 te siteye girmiş bir üye nasıl ‘aktif üye’ görünebiliyor? Bu nasıl bir aktiflik?

And içtiniz sanırım tüm eski konuları hortlatmaya?

Yine iyi dayanmışsın ben bavulumu toplayıp dönmüştüm çokta tabi seni nasıl bir aile karşılayacak o da var .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…