Esim ve cok samimi yengesi.. (uzun)

Herseyı gectımde bok demıs galıba sıze bunu dıyen adama tekme yakısır. Bızde esımle defalarca ayrılma noktasına geldık ama ne o ne ben kotu kelıme kullandırtmadık kullanmadık sınırle ne alakası var. Ayrıca o kadında sızde huuzur bırakmaz esının dayısına soyledınmı bu konusmalardan haberı varmı ben olsam bu konusmaları tum sulaleye yayardım ayrılma sebebı olarakta o kadını ve esının terbıyesızlıgını gosterırdım. Bızımkıler o kadını sılerlerdı sızınkıler ne yapar bılemem ama belkı onlarda sızı ıstemıyordur o yuzden o bı sekılde konusabılıyordur

Esin almanyadami yaşıyor yoksa evlendikten sonramı geldi almanyaya ? Seninle almanyaya gelmek içinmi evlendi acaba

Yengeyi arayıp ağzıma geleni sayar adamı da kapıya koyardım.
Hazır çocuk yokken yolun başındayken def ederdim hayatımdan.
Çünkü midem bulandı. Böyle bir samimiyeti kaldıramam ben. Arkadaşlık filan anlamam.

Yapcam zaten diyor bana ayrilmak istiyorssn ayril.. kendimi tekrarlamak istemiyorum bana inan diye cirpinmicam diyor. Hem suclh hem güclü saniyor ki gidemicem onu korkuttuyorum saniyor ama gidicem !!

O zaman onları rezil ederek ayrıl. Madem seni kaybetmekten yana bir korkusu yok. Şöyle sülaleye bir rezil olsunlar bakalım. Sen ayrılır gidersin onların aile içi karışır, beter olsunlar!

Hiç ama hiç normal bir durum değil en önce yengesiyle konuşmasını ilişkisini bitirecek yada her insan gibi normal seviyeye getirecek yenge dış kapının mandali sizin özeliniz size kalmalı kesinlikle eşin biraz safın önde gideni gibi geldi kim nereye çekerse oraya gidiyor. Ben olsam dayıya anlatırım herşeyi çeki düzen versin karısına yoksa evliliğimiz bitecek de sebebide karın de ...

Ayriliyoruz esyalarini topla ve git dedi.. böylr koca olmaz olsum
Sakin olun, o mesajları yengenin kocasına, kocasının anne babasına mutlaka gönderin, hatta bir WhatsApp grubu kurun o gruba atın bütün ekran görüntülerini.
Onları rezil etmeden sessizce ayrılmayın.
Ahlaksızlık gizli kalmamalı

Pis midesizler, eşinizden de ayrı midem bulandı, kız istemede bile rapor vermek nedir yani.. aşırı sinir oldum ben olsam ortalığı ayağa kaldırırdım önce kadını arardım sen ne hakla eşimle böyle konuyosun eşim dediklerinde haklıymış senin ne olduğunu söylemişti bana derdim birazda o pisliğin midesine taş otursun. Sonra kocasına atacağımi söylerdim konuşmaları tepkisini ölçerdim dur yapma diyosa üstüne giderdim kayınvalideme anlatıcam tüm sülalede adını geçiricem senin derdim sonra bu adi kadın tutuşunca yada eşimin numarasını bile siliyosun tek kelime etmiyosunuz bundan sonra bende eşimin telefonuna yukledigim programla takıp ediyorum en ufak hatanda herşeyi herkese gösteriyorum derdim.. fena oldum yazarken bile ne kadar ayıp sizi ona kötülemesi ne günlere kaldık...

Sonuna kadar katiliorm sakin sessiz gitmeyin sizi bastirmasinlar sonrasinda barisma gibi bisey de dusunuyorseniz esiniz ayagini ona gore denk alir

Eşine de ki Aile whatsap grubu kurucam tüm mesajları o gruba atıcam bakalım onlar ne diyecek bu mesajlar normalmiymiş onlarda bi fikrini söylesin de mesajları mutlaka bi yere yedekle eşin senin telefonundan da silmeye kalkışabilir kendi facebokuna sadece senin görebileceğin şekilde yükleyebilirsin mesela yada bi kardeşin filan varsa olaydan bilhisi olan whatsaptan at sende dursun bunlar diyerek
yengesini ve eşinide al gruba ama öncesinde mutlaka yengeyle konuş sen ne yılan bi insanmışsın de kocamda gözün mü var senin de ayrılacaksan da ortalığı karıştır öyle ayrıl

tam.ben yazacaktim whatsappdan gurup kur herkese yolla diye. tabi esin ve yenge de bu grubu dahil olmali

Şok oldum okurken , çok rezil ınsanlar var

tam.ben yazacaktim whatsappdan gurup kur herkese yolla diye. tabi esin ve yenge de bu grubu dahil olmali
Hayır bence eşle yenge dahil olmamalı gruba
Müdahele edebilirler
Onları dahil etmeden atacak sonra onlara telefonlar yağacak onlar sonradan öğrenmeli önce bi dayı kv falan öğrensin tüm sülale

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…