Esim ve cok samimi yengesi.. (uzun)

Hah şöyle iyi yapmissin uzak kal kafani dinle biraz. Ne yaparlarsa yapsinlar iyi düşün lütfen dönmeden önce söylemesi kolay biliyorum ama..Allah bi kapı açar

Karışsın. Bi zahmet karışsın ya! Bağır çağır net tavrını koy. Her şeyi göze aldığını göster. Çekinme. Hem suçlu hem güçlü. Siz böyle pasif kalırsanız daha çok şey görürsünüz

Kaynanam oglucu ben kayinbabama gittim anlsttim o öyle dedi herseyi gösterdim ama yanlis anlamisindir diyorlar evet anneme gittim anneme herseyo gösterdim herseyi okudu ve bukadsrini bilmiyordu sonra esim annemi aradi cünkü telefonumu kapattim artik herkes arayip durdu annem ona güzel bi saydi simdilik sesi yok ... annem burda kalcaksin dedi gitmiceksin dedi annem bile bize hayal kirikligina ugratti dedi.. okadsr iyi biriydi ki o bile inanamadi

Bundan sonrasi sana kalmis yani ben ayril diyemem baris diyemem. Iyi düsün sadece kendine yazik etme..

Yenge pisliğinin arayıp durması olayı eşinin(dayının) öğrenmesinden korkuyor ki dayı da öğrenmeli.

Anneniz "yengesi yüzünden ayrılma" mı diyor?

Eşiniz insan değil ki yenge ne yapsın? Yengeye giydirmek kolay tabi. Yanınızdaki adam değil.

Evi var diye mi devam ediyorsunuz soğuduğunuz hödükle yoksa? Artık sevilmediğinizi de biliyorsunuz, hakaretleri susup oturduğunuza göre aklıma başka şey gelmedi.

Sevmiyormuş, beğenmiyormuş da ne demeye girmiş hayatınıza dürzü?

Cok iyi yapmissiniz. Evliligin ve iliskinin ilk zamanlari onemlidir. Nasil baslarsa oyle devam eder. Size saygi duymayi bilmeliler. Esiniz de oyle. Size saygi duymali ve bir hata yaparsa sizi kaybedecegini bilmeli ki daha buyuk hatalar yapmasin. Anneniz iyi soylemis. Arka cikmis. Bu devirde onemli seyler inanin. Hakkinizda hayirlisi olsun ama daima dik durun. Onu kaybedersem yasayamam korkusuna asla kapilmayin yoksa hep kaybedersiniz

Cok haklisiniz.. yok asil o öylr bi korkuys girsin yengesine erkeklil tasliyordu.. gitsinler simdi de drvam konussunlar arkamdsn

dedin mi ki kadin ap acik demis ya o ya ben diye. cünkü onunla olursan beni unut demek buna esdeger.

aYyy almanyada yasiyosun azicik daha özgüvenli olmani beklerdim. burdaki kizlar adami yirtar iki bölerde koyar normalinde adami kapiya

ortaligi karistirmasi gereken sensin sennnnn. madem o yazismalar normal tamam de annesine, yolluyorum dayiya o karar versin karisinin yazdiklarinin normal mi degil mi olduguna diyemedin mi. kuzuuum bu pasiflik diye.

Bosanilacak bir sebep değil. Bir süre had bildirmek için ailende kalmalisin. Yenge yerini bilip senin o boş boğaz eşinle lak lak etmeyecek. Dayida dahil herkesin bu lacka muhabbetten haberi olmalı. Eşin yaptığının hata olduğunu anladığında geri dönersin. Öncesinde eşek gibi pişman etmek şartıyla

Demedigimi nerden biliyorsunuz ya ? Okadar sey olmus ki hangi birine yazabilcem? Hersey inkar edildi en son kendi telefonumda o yazismayi ben yolladim o kurulan cümleyi zaten o an birsey denilmedi !! Ben önce ona dedim söyle demisin yengen söyle demis oda tabi öyle birsey yok yengem kim iluyorda öyle birsey diyebiliyor dedi !! Bende sonra o yazismalari yüzüne vurdum hic birsey diyemedi zaten ben kendi evime gittim.. onun evinde gözüm varmis zaten öyle yazmisdi yengesi !!

Dayi türkiyeden gelcekmis demek ki duyulmus zatwn o yengr demez ki o hep yazismalari siliyormus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…